• Navijač Dinama
    7.3k
    Samo da ga ne daju RijeciCarrasco

    Ja ne bi imao ništa protiv, ali pod uvjetom, 2 godine posudbe i bez prava otkupa.
    Taman vratimo Menala, mogao bi biti solidna zamjena za Oršića.
  • Carrasco
    4k
    Ma kakav Menalo, Rijeka njega sigurno otkupljuje za 700 tisuća eura, pogotovo sad kad smo im dali 4 milijuna eura...
  • Carrasco
    4k
    Marin prije 3 mjeseca...

    Možda je ovo putovanje trebalo biti duže. Svakako je trebalo biti bolje i konkretnije, ali to je život… Možda sam otišao da se jednom vratim i ostvarim sve ono o čemu sam sanjao kada sam kao dječak 2009. došao iz ZET-a u Dinamo.

    Ponavlja se slučaj Gavranović? :grin:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja na osnovu slika na instagramu vidim u kojem je tko điru i na šta se fura.
    Vidi se prejebena razlika između nekog Majera, Franjića ili Jakića i jednog Marina, Ćorića i Kastratija.
    Marin ima potencijal i tu smo mislim svi složni, ali smo isto tako svi sumnjičavi da će ga ostvariti.
  • Carrasco
    4k
    Lako za slike, meni je kritična ova lista ljudi/stranica koje prati.
  • deda
    27.3k
    Ja sam u osnovnoj školi imao 3 takva talenta kao Marin. Jedan je počeo pit i pušit s 18 i dobio 30 kila, drugi je postao trećeligaški igrač jer je bio bahat, a treći je postao prvoligaški, a mogao je i više da ga nisu sjebale ozljede. Ovo je super prosjek, inače je to 1/10
  • flexXy
    1.8k
    Marin pusi kao turcin i glumi mangupa, ako se ne dovede u red mogla bi karijera imat spiralu coriceve, s tim da je coric bar uspio izborit neki unosniji ugovor.
  • deda
    27.3k
    Što i puši još uz sve? :monkey:
  • Krizy
    35k
    Prodat za 2 milijuna i 30% pa neka glumi zvijezdu negdje drugdje.
  • LovroZG
    1.3k
    Mali se zajebo sto je bio previse dobar u juniorima pa se od njega očekivalo da postane Messi nakon par seniorskih utakmica.Carrasco

    Mali se zajebo šta je svoje najbolje seniorske utakmice odigro odma na početku seniorske karijere i nakon toga počeo padat. Ko i Ćorić. U prvih par utakmica se vidlo da nije bio gotov igrač, al se vidlo i puno želje, trke, par driblinga, par zanimljivih poteza, al to je sve polako nestalo nakon prvih 5-6 nastupa. Šteta. Nema se kaj drugo reć.
  • SAS1987
    13.2k
    al se vidlo i puno želje, trke, par driblinga, par zanimljivih poteza, al to je sve polako nestalo nakon prvih 5-6 nastupaLovroZG

    Shvatio je da je prerastao Dinamo i HNL te više nije bio motiviran :grin:
  • Neki tip
    18.8k
    Ja na osnovu slika na instagramu vidim u kojem je tko điru i na šta se fura.
    Vidi se prejebena razlika između nekog Majera, Franjića ili Jakića i jednog Marina, Ćorića i Kastratija.
    marcio amoroso

    Možeš sumirati malo?
  • Krizy
    35k
    Karakter je dovoljna riječ mislim :grin:
  • Neki tip
    18.8k


    Ma posve je jasno na što cilja, ali mislio sam na konkretnije malo.. o kakvim se slikama radi, odnosno na što se furaju i u kojem su điru prva, a u kakvom druga trojica.

    Nema me na fejsu, instagramu, a znatiželjan pa zato pitam :)
  • marcio amoroso
    31.8k

    Pa Majer, Franjić i Jakic objave slike sa treninga ili utakmice, nekada sa nekog normalnog obiteljskog druženja ili slike sa prijateljima.
    Ćorić je objavljivao video divljanja sa automobilom po ZG, osim toga stalno lizanje sa curom.
    Kod Marina samo neki selfiji i zaljubljenost u sebe.
    Kastrati sa ovom djevojkom koja je model za donji veš itd. Jbg, moraš biti u tome pa ti je lako skontati, nezgodno je objasniti :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.