• deda
    26.3k
    Hoće to tako, dobro je dobiti šljagu na početku da se malo razbistre misli.
  • Smotanihaker
    589
    Ja sam isto glasao za Rijeku. Hehe
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Slazem se sa dedom
  • Neki tip
    18.3k
    Cijelu jesen sam bio vrlo oprezan kada je u pitanju prognoza Dinamovih rezultata što se očitovalo i u lošem rezultatu u Predictoru, a sada sam uvjeren da će Dinamo sigurno dobiti.

    Za praznovjerne - loš znak
    Neki tip sa Zapada

    Još ću i sam postati praznovjeran. :confused:

    Srednji red nam u 2. pol nije postojao, a Rijekina tranzicija je zbilja sjajna.

    Zasluženo ljudi dobili.
  • Markelo
    2.3k
    Krećemo opet polako i usporeno. Nek nam je sa srećom.
  • Morales7
    184
    Menala svakako vratiti u Dinamo, mislim da je izrastao u odlično krilo/napadača.


    Kulenovića bi prodao Rijeci ili kao dio transfera za Nevistića

    Štefulj mislim da nije pojačnje
  • Nolifer
    5.9k
    Morales7
    112
    Menala svakako vratiti u Dinamo, mislim da je izrastao u odlično krilo/napadača.


    Kulenovića bi prodao Rijeci ili kao dio transfera za Nevistića

    Štefulj mislim da nije pojačnje
    Morales7

    Slažem se sa svime, ako nam ode Petko, limitirani smo sa napadačima i Kulen bi nam bio pojačanje, samo da se ne šlepa onda u klubu...
  • Morales7
    184

    Prije Andrić nego Kule
  • Morales7
    184
    I još jedna zanimljiva stvar. Mišić niti na klupi. Očito je ne igranje ostavilo preveliki trag
  • Crusades1986
    9.3k
    Ne znam jel već napisano ranije, prva pobjeda Rijeke na Maksimiru s 2 gola razlike u povijesti.
  • Infinity
    14.9k
    Rijeka nam je od 2010. strasan rival i tim koji nam je zadao najvise problema.

    Od 2010. pa do danas smo odigrali 48 utakmica u svim natjecanjima. Dinamo je upisao 19 pobjeda, Rijeka 15, a 14 puta je bilo nerijeseno. Da ne pricamo o tom da su utakmice za trofeje dobijali oni. Trenutno nas najtezi protivnik.
  • Crusades1986
    9.3k
    Kolko su nam trofeja uzeli? Kup i superkup na početku Miskoviceve ere, prvenstvo i kup 2017., finale kupa 2019 i izbacili nas iz četvrtfinala 2020.?
    Jesam zaboravio kaj?
  • Ludovic IX
    5k
    Sve bi vjerojatno drugačije završilo da je Ademiju ušla ona odmah na početku..a dobra je to prilika bila
  • Ali
    1.8k
    Mozda i bolje da nisu usle ona Ademijeva i Petkov penal, jer se ovako otkrila nasa slabost ove sezone. Po meni je to da izrazito slabo igramo u svim elementima na cvrsti dvostruki defenzivni blok, jaku puno utakmica smo se tu provlacili najesen (istra u puli, lokomotiva doma..., da ne spominjem rijeku..)
    Drugo ak imate priliku vratiti video akcija kod dva gola rijeke i one sanse menala sto je livi izcuopao, pogledaj na krupnon kadru kretanje kastratija ! Ocaj zivi, taktika nula bodova u oba slucaja se setao na deset metara od loncara koji je upravo imao neometan priliku zakucati ili asistirati. U ozbiljnom nogometu nedopustivo, nadam se da pomocnici koji rade analizu to vide, Kastrati na klupu i vjezbat taktiku, a Menala pod hitno vratiti, decko je protiv spanjolaca i napolija bio top, protiv hajduka i dinama je sam rijesio utakmicu, a nasi u upravi su se kladili na Kastratija, ok ljudski je grijesiti ali pamet skuzi pa ispravi...
  • Eduardo
    16.8k
    Ja moram samo pohvaliti drugi gol Rijeke, jednostavno savršenstvo nogometne igre. :clap: :ok: :up:

    Svakako neugodan poraz koji nam malo komplicira planove, ali čini prvenstvo znatno uzbudljivijim. Rijeka opet pokazala da se radi o pravoj momčadi s odličnom kemijom.

    Nas očekujem već u subotu u nešto boljem izdanju i naravno povratak na pobjednički kolosijek.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.