• mniokl
    247
    Prvi gol njih iznenadi sta je covjek stigo loptu,placen si milijune i sve te iznenadi.A u napadu da postave slepere iz australije od 50 metara umjesto gola ovi geniji nebi zabili.
  • Morales7
    184
    Prvo poluvrijeme ubili, imali penal i onda klasika.
  • jp23
    2.2k
    Ovo podsjeća na tekme na jesen, baš loše
  • marcio amoroso
    31.5k
    Nije problem izgubiti, nije problem ni promašiti penal ili šanse. Problem je što na 0-2 kad imaš još preko 20 minuta obaraš glave i pomiriš se sa porazom.
    To je baš jadno.
  • Nino Bule
    10.7k
    Obrana drugo poluvrijeme tragicna, teofil kod drugog gola 20 metara van pozicije.
  • Infinity
    14.9k
    Problem je što na 0-2 kad imaš još preko 20 minuta obaraš glave i pomiriš se sa porazom.marcio amoroso

Tako se jucer deset minuta prije kraja upisala pobjeda kod dva gola prednosti. Daj nam Felixa da im unisti i zglobove i psihicko stanje.
  • Dudu
    2.6k
    Čestitke protivniku na zasluženoj pobjedi.
  • Bosna86
    11.1k
    Dobro smo na kraju prošli
  • Carrasco
    3.9k
    Ja nemam riječi, ovo je teška katastrofa. Kondicija teška 0.
  • Nolifer
    5.9k
    Trebamo vratiti Menala i Kulenovića sa posudbe, jer vidim da su odlično igrali protiv nas, Nevistić solidno branio... Uglavnom naši su igrali malo previše opušteno kao ''lako ćemo''. KTC je trošio nepotrebne duge lopte, ali je imao par dobrih intervencija u obrani. Moharrami isto tako. Nije mi bilo jasno da je Jakić bio tolko dugo u obrani. VIdi se da nam je nedostajao Lovro Majer. Žao mi je poraza, a trebalo je bar X završit.. Ovako možemo žalit... Uglavnom slabo. Očekivao sam od Kastratija više s obzirom da se dobro odmorio preko vikenda, Orša borben kao i uvijek... Bit će bolje idući put...
  • Majki2111
    2.5k
    Bezvoljnost zadnjih deset minuta me je iznenadila. Drugi gol je čusta kvaliteta Rijeke. Ali tu smo trebali bit bliže igraču. Slabije od očekivanog danas. Al ak ikoji poraz ne boli toliko onda je to od Rijeke. Jedini pravi konkurent trenutno.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Jedini pravi konkurent trenutno.Majki2111

Šta ćemo sa Osijekom? :smile:
  • Papastrumf
    9.1k
    Od koga boli boraz ako ne od jedinog konkurenta!?
  • Tom Hanks
    2.4k
    Koliko nas je glasalo za Rijeku(vidi se samo postotak)?Nista iznenađujuće se nije dogodilo.
    31.5k

49 ljudi je glasalo. Od toga je 8 posto glasalo da će Rijeka dobiti. Znači ti i još trojica. Petorica su glasali da će biti neriješeno.