• Majki2111
    2.6k
    A čuj, ipak je rukometno orvenstvo jednom u godini.

    Ja ću gledat oboje paralelno. Al mi se čini da će 1 TV u dnevnom boravku bit izumrla stvar ako sad u ovoj godini bude puno istivremenih tekmi.
  • Crusades1986
    9.5k
    Rukometno prvenstvo je jednom u godini svake godine :smile:
  • Infinity
    15.1k
    I HNL je jednom u godini.
  • Crusades1986
    9.5k
    Krivo sam shvaćen, ovo je bila kritika rukometu jer svake godine je EP ili SP. Malo previše toga ima da bi imalo primat u odnosu na nogomet.
  • Neki tip
    18.8k
    Ajde, drago mi je da sam barem oživio temu današnje tekme.
    Ako ništa, a ono objašnjenjima zašto "nas" tekma ne zanima. :grin:

    Ma stoji više manje sve što ste ponabrajali.. razumljivo je da interes nije baš na vrhuncu, ali ja joj se ko kakvo dijete veselim pa me, baš ko klinca koji želi o nekoj samo njemu bitnoj temi a nitko ga ne želi slušati, zateklo mrtvilo oko tekme.

    Nema veze, Zona je tu, pa taman da nas i 5 popodne komentira, bit ce zabavnije. :cool:
  • deda
    27.3k
    Za dedu je redoslijed ovakav po pitanju gledanja tv:
    1. Dinamo
    2. Dinamo
    3. Dinamo
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    123456879. Dinamo
    123456880. Hokej na ledu i Formula 1 ako nema Dinama u isto vrijeme
    123456881. Rukomet, košarka, klizanje na ledu, biatlon, skijanje, badmington ako nema Dinama, hokeja na ledu ili F1 u isto vrijeme
  • Infinity
    15.1k
    Krivo sam shvaćen, ovo je bila kritika rukometu jer svake godine je EP ili SP. Malo previše toga ima da bi imalo primat u odnosu na nogomet.Crusades1986

    Ja sam te jako dobro shvatio. Moj odgovor je isao Majkiju. Da se rukomet igra svake dvije godine to bi vec mozda diglo neko zanimanje, ovako mi je s vremenom sve vise bezveze. I nogometno prvenstvo bi izgubilo na drazi da se igra svake godine. Mislim na Euro i SP, a ovi jos imaju i OI.
  • NORTE
    8.9k
    Sami si napravite "multiprijenos", malo jedno malo drugo, ako vas oboje zanima a većinu zanima.
  • Crusades1986
    9.5k
    i moj je išao isto Majkiju :up:
    E točno to. Svake 2 godine bi bilo taman za SP ili EP u rukometu.
  • deda
    27.3k
    LM i JG malo ugruvani
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne znam zašto izabrat rukomet prije Dinama.

    Em je derbi, ne vidim po čemu nije, nije Rijeka neka bezvezna momčad. Igrali smo neriješeno zadnji put, što po meni daje samo dodatan interes za gledat utakmicu, i povod za isčekivanje pobjede. A drugo, HR u rukometu je po meni za klasu samo po imenima jača od Katra..
  • Neki tip
    18.8k
    Ajde, pa nije da itko mora ustati iz fotelje da bi prebacio program. :)

    Daljinac u ruke i Dinamo na telki. Kad je lopta nigdje (aut na pola igrališta), škicneš rukomet.
    Na poluvremenu nogometa taman prebaciš na 15ak minuta 2. poluvremena rukometa. Vratiš se Dinamu. Prebaciš na zadnje 2 minute rukometa ako je napeto. Vratiš se gdje pripadaš i odgledaš u miru do kraja.

    Eto recepta. :)
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja se slažem sa dedom što se tiče redoslijeda gledanja. Dinamo uvjerljivo prvi, kad mi igramo ništa me drugo ne zanima iako rukomet rado gledam.
    Naravno da ću na poluvremenu prebaciti na rukomet, ali dok traje Dinamo nema škicanja :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.