• Bosna86
    11.5k
    Tvoja teorija i ima i nema smisla... Amerika nije Hrvatska pa da će partija dobiti glasove sigurno... Sta ako Trump osnuje svoju stranku i povuče svoj kadar? Ne može osvojiti izbore, ali ne mogu ni republikanci.. Eh, to onda vise nisu ni 2, ni 4 već 8 godina....

    Idealni scenarij za obe strane je da Trumpa osude, ali to se nikad neće dogoditi jer kakav god da je, on je bio predsjednik Amerike i njegovo osuđivanje bi bila šamarčina američkoj dominaciji u svijetu
  • Nino Bule
    11.3k
    moze se on kandidirat 2024 i sjebat republikance, ali to je opet manje leverage naspram stranke nego da sam bira tko ce bit kandidat, a vrlo vjerovatno da i on sam bude republikanski kandidat 2024, a bio je u toj poziciji do ovih nereda. Ne vidim u kojem svemiru je bit treca stranka koja samo rusi republikance bolja pozicija od kingmakera u GOP-u.
  • The Undertaker
    3.9k
    Zar nije najvjerovatnije da će se nekako dogovoriti republikanci i Trump da se stvari pometu ispod tepiha (uz skromnu novčanu kompenzaciju) a da im Trump ne pravi više probleme.
  • Bosna86
    11.5k
    Najidealnija situacija iz mog kuta za obe strane, Trumpa neće osuditi, Repsi se neće raspasti, još kada bi za 4 godine stao uz njihovog kandidata.... Sve to ovisi od Trumpa i kakav će stav zauzeti

    Da su ga htjeli kao kandidata, ne bi mu zabili nož u leđa prije, tokom i nakon izbora... Oni su između sebe odlučili da je on postao prevelik teret i bacili su ga pod autobus... Hoće li to biti genijalna odluka ili propast, vrijeme će pokazati
  • Bosna86
    11.5k
    Nitko od nas ne zna kakva će situacija biti za 4 godine... Sta ako Bidenov mandat bude fijasko, a ekonomska situacija nikad gora? Rulja će vrlo brzo zaboraviti zadnju godinu mandata i tražiti Mesiju da ih izbavi....
  • deda
    27.5k
    A i biologija će sigurno nešto imati za reći :wink:
  • Nino Bule
    11.3k
    pa nije ga republikanski estsblishment htio za kandidata i zabili su mu noz u leđa to sam vec vise puta rekao, problem je sto on ima hrpu glasaca na svojoj strani i probio je u demografije u koje republikanci nikad nisu mogli. Biraci su ti koji ce odlucit u 2024. tko je kandidat, a Trump je toliko obozavan u bazi da bi mogao ici ponovo ili usmjerit glasace u kandidata kojeg on preferira i bit utjecajan u administraciji.
  • Bosna86
    11.5k
    Prvi ovogodišnji Dinamov online kviz održat će se u subotu 9. siječnja s početkom u 20 sati.

    ➡https://myquiz.org/p/645078

    Ovo će ujedno biti humanitarni kviz za pomoć pogođenima potresom - kotizacija iznosi minimalno 100 kuna, a ista se uplaćuje na račun Ljudevita Sekulića. Prvi sličan kviz imali smo prošle godine za Palčiće.

    [VAŽNA OBAVIJEST]
    S obzirom na veliku štetu na obiteljskim kućama naših prijatelja s tribine, pokrećemo akciju prikupljanja pomoći!
    Kada budu poznati stvarni razmjeri štete, objaviti ćemo što je od građevinskog materijala i ljudstva potrebno, a za sada objavljujemo broj računa na koji možete uplatiti novčane priloge za pomoć našoj braći iz Petrinje.
    IBAN: HR7124020063209115904
    (vlasnik računa Ljudevit Sekulić)
    SWIFT/BIC: ESBCHR22
    Pod opis transakcije obvezno stavite: DONACIJA
    Osim uplate na račun, donacije je moguće ostaviti i u BBB fan shopu (Ilica 37).

    ➡https://myquiz.org/p/645078
  • SAS1987
    13.2k
    Nisam previše upućen u politiku Bidena ali sam par puta pročitao da misli da je vrijeme da se promjeni / zamjeni /... Daytonski sporazum. Zna netko više o tome?
  • Somport
    556
    Trumpu isključili Twitter. Ljudi moji, ovo je za kokice uzet.
  • deda
    27.5k
    Za koji tweet su ga isključili, to bi me zanimalo
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma realno trump od početka nije imao šanse. Mislim da je možda i dobio dovoljan broj glasova za pobjedu pošto ovi skrivaju one mašine i ikakav uvid u išta do smrti. Ali on je ovaj rat izgubio prije nego je počeo. Kultura je na strani "demokrata" odnosno njih ljudi preferiraju jer se prave da su njihovi, a u stvari je i jedna i druga strana jednako protiv naroda. Što se tiče što je Trump napravio lik je napravio i dobrih i loših stvari, ali ko nije realno.

    Kultura je na strani lijevice kao i mediji, kina, i sve drugo realno. Tako da nikad više ne vjerujem da će biti neko poput Trumpa ako ne osnuje svoju stranku, a vjerojatno ni tada jer jednostavno njega podržavaju ljudi koji nisu niti politički aktivni, niti su u institucijama, niti imaju neke velike programe ni tv kuće. I uz sve to ne prosvjeduju jer em rade em su to stariji ljudi koje boli briga večinom. Onaj storming kongresa je bio idiotski potez, ali on nije promjenio ništa osim što ga koriste kao izliku da zabrane ikakvo drugačije mišljenje. Po meni je to opasno jer svi znamo kako su počeli komunizam, nacizam, fašizam itd.

    Ja sam podosta pratio sve te pizdarije tamo već duže vrijeme i mogu reć da su mi dopozdili i jedni i drugi. Ovi sa desnice su u svom svjetu sve je 5d chess od trumpa i ostalih, a ovi s lijeve strane su u svom svijetu i dosta agresivni oko svojih mišljenja. Uglavnom se više slažem sa ovima s desne strane jer su oni u jednu ruku postali sredina, ali imaju i oni svoje mane pošto su doslovno svi u religiji totalno (do mjere zaluđenosti, i vjeruju u sve teorije zavjere što im mogu oprostit jer im daju svaki razlog da vjeruju realno)

    Malo poduži rant tako da isprike, ali vidio sam da se priča tu o tome, a moji kod kuće ne žele pričat o tome haha
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Za ni jedan deda, samo su čekali ispriku realno. Bilo je za očekivat nakon ovoga prosvjeda da će bit pizdarija i koliko su zaluđeni njime nekako imam osječaj da neće stati samo na tome jer su krenuli i otpuštat ljude koji su bili na prosvjedu i nalaze ih online.

    Vidim sad da je službeni razlog navodno to što je rekao da neće biti na inaguraciji Bidena i kao time nasilje potiče? Nemam komentara lol
  • Somport
    556
    Za koji tweet su ga isključili, to bi me zanimalodeda

    Izjava je bila da su ga isključili da ne bi se njegovi tweetovi krivo interpretirali. https://blog.twitter.com/en_us/topics/company/2020/suspension.html

    Dva se posebno ističu.
  • Somport
    556
    samo su čekali ispriku realnoDragon1Warrior123

    Nisu čekali ispriku, čekali su da se pokaže njegova najslabija karika. Ova lagana podbadanja su samo izlegla nešto što će izazvati masovne promjene na obe strane. Vidi se kao dan kako normalni ljudi koji žele izjasniti racionalna mišljenja (čak i na ljevici) su konstantno cenzurirani. Sve u svemu, tvrtkama je bitan profit i dobar imidž, i učiniti će sve da ga održe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.