• Gelipter
    3.4k
    Kad smo kod Izraelki i vojske ovog je ljeta na HTV 3 bio zanimljiv film pod nazivom BEZ MOTIVACIJE. Komedija-drama Bez motivacije prikazuje život i svakodnevicu ženske
    jedinice izraelske vojske u udaljenoj pustinjskoj bazi. Djevojke su nesretne i
    nemotivirane te odbrojavaju dane do povratka u normalan život. Možda ima negdje film za pronaći na netu. Svakako simpatičan i zanimljiv film u svojoj neobičnosti.
  • Nino Bule
    11.2k
    Fargo je odlicna serija, nabolja sezona po meni prva. Svaka sezona je cjelina i prica za sebe. Pusta se na cinemaxu cesto, a nedavno sam vidio i na hrt2 kasno navecer da su pustali trecu sezonu.
  • cron1ck
    1.5k
    dje ju se moze pogledat? Znam za seriju.Neki tip sa Zapada

    3 sezone Farga imaju na HBOGO, pogledao 3 sezone i odlične su sve. 1. sezona je nesto bolje, ali ni ostale puno ne zaostaju. Nedavno je izasla i 4. sezona, ali jos je nema na HBOGOu.
  • Kwedi
    3.8k
    Četvrta je skroz vani. Pogledao prvu, skroz drugačiji koncept u odnosu na prve tri. Chris Rock je glavna uloga.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Obicni zlocinci(na čifute mislim)
  • Kwedi
    3.8k
    kad smo kod Židova, pogledao Wonder woman 1984.

    Vjerojatno najveće sranje snimljeno zadnjih pet godina u kinematografiji.

    Film je toliko debilan da ga Gal Gadot nemre spasiti.
  • Eduardo
    17.1k
    sad si me zbedirao :cry:

    Pogledao sinoć 'Capone' i mogu reći isto što i Kwedi za WW1984. Ovog pak ne spašava ni Tom Hardy koji je meni izvrstan glumac, ali nekako se u ovoj ulozi nije snašao. Smeće i debilana na kvadrat.
  • Eduardo
    17.1k
    WALLEY OF TEARS (2020)

    Za početak - nemojte gledati englesku sinkroniziranu verziju, užasno je. Puno bolje je na izvornom hebrejskom jeziku.

    Serija nas vodi u 1973. godinu kada je izbio Jomkipurski rat iznenadnom invazijom Egipta i Sirije na Izrael.

    OK, priča je ispričana na način da se usredotočila na živote određenih pojedinačnih likova, ali s obzirom da se išlo na jednu ovako povijesnu ratnu priču (potencijalno zanimljiva tema i vremensko razdoblje) mislim da odabir likova nije ispao najsretniji i da im se posvetilo previše vremena koje je moglo biti bolje iskorišteno. U prvom redu mislim na klišej priču pisca koji je u potrazi za svojim sinom (da ne idem u detalje), čiji lik dijelove serije pretvara u sapunicu.

    Vizualni efekti su možda dobri za izraelske standarde, ali ja nisam nešto pretjerano oduševljen, kao ni borbenim scenama, a ni glumom - jednom rječju rekao bih, neuvjerljivo. Ocjena od 7.9 na IMDB je definitivno overhyped.

    Radi se o miniseriji od 10 epizoda u trajanju 35 do 45 minuta, ništa pretjerano dugo. Pišem prvenstveno radi @Bosna86 i @Neki tip sa Zapada kojima bi možda moglo biti zanimljivo.

  • Neki tip
    18.8k


    Hvala, potražim na iptv-u imam li je negdje, dobro zvuči, barem tematski.

    Mada je i nisi baš nahvalio. :lol:
  • Bosna86
    11.5k
    Odgledao, jako dobro
  • Eduardo
    17.1k
    Gleda netko možda 'Your Honor'? Zanima me, da gledam izraelsku verziju ili da čekam izlazak svih epizoda američke inačice u produkciji Showtimea, s Bryanom Cranstonom u glavnoj ulozi?
  • Bosna86
    11.5k
    Kvodo je gledljiv, a američku verziju nisam ni gledao
  • Majki2111
    2.6k
    SKY_Castle-GP.jpg


    SKY Castle

    Korejska serija od 20 epizoda. Drama, misterija. Radi se o 4 bogate obitelji koje koriste sve načine kako bi svoju djecu upisali na fakultet. Ima humora, serija je satirična i ima puno ruganja. Nasmijao sam se više u odnosu na neke komedije. A na trenutke je zapravo bolno za gledati zbog zabluda likova u seriji. N IMDB ima 8,8.
  • Neki tip
    18.8k
    Pogledao Mosul, film koji sam spomenuo prije par stranica s namjerom gledanja.

    Vrlo dobar!

    https://m.imdb.com/title/tt9252468/

    @Baneki, evo gore linka na film na imdb-u, ali definitivno pogledam i onaj "tvoj" dokumentarac, nisam prije čuo za njega, a još je puno nahvaljeniji nego ovaj igrani film.
  • Somport
    556
    Mislim da što se tiče nekakve smjese akcije i drame, ovo meni spada u top 10 filmova. Leon profesionalac.

    https://m.imdb.com/title/tt0110413/

    Film izvrsno obavlja opis likova, veže ih uz priču savršeno te stvara jako dobar opis života čovjeka koji je voljan sve predati.
    Gledao sam ga već nekoliko puta, svaki put me sve više i više veže uz likove.
    8,5 ocjena na IMDBu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.