• Mali dioničar
    14k
    Bolesna ideologija, slažem se.Kwedi

    Ne, nisu ideološki obojeni. :smile:

    Fondom izravno upravlja Zakladno vijeće Fonda „Desa i Jerko Baković“ kojem predsjeda sveučilišni profesor u mirovini i istaknuti aktivist za zaštitu ljudskih prava Zoran Pusić, a članice su psihologinja Iskra Pejić koja je ujedno i zamjenica predsjednika, socijalna pedagoginja Martina Horvat te ljudskopravaške aktivistkinje Biljana Pusić i Vesna Teršelič.

    Za administrativne i organizacijske poslove i podršku Zakladnom vijeću zadužen je izvršni tim Zaklade – upraviteljica Marina Škrabalo, tajnik Ivan Blažević i stručna suradnica Petra Mađerčić.

    Konačnu odluku o dodjeli financijskih potpora donosi Zakladna uprava SOLIDARNE na prijedlog Zakladnog vijeća Fonda „Desa i Jerko Baković“.
  • Kwedi
    3.8k
    Jel postoji iti jedna organizacija da je ideološki pročišćena?

    Nek Vice Batarelo i Viligare kao recimo neka suprotna strana unutar tog sektora organizira ili ako su organizirali potporu stradalima; može se samo reći svaka čast.

    Ovi znam da su skupili 3,5 milijuna za stradale u 4 dana.
    Da objave svaku pojedinačnu stavku, vjerojatno bi komentar bio da su kupili dildače od tih para te na orgijama jedni drugima guraju u pak i daju si pet.

    No očito u svim ovim frazama zadnjih dana "svi smo jedno, budimo jedinstveni, nema podjela" ipak netko ima potrebu nekog posrat da su bolesna ideologija ignorirajući situaciju za što skupljaju lovu jer je očito političko-ideološka profilacija pa čak i u ovakvim situacijama primarna u odnosu na kontekst pomoći.
  • martens
    323
    I slucajno eto Pusic, Terselic, Puhovski, Raukar i Sarnavka napravili platformu za humanitarni rad. I Tin Gazivoda - Soros. Donacije dali mladi antife, svih njih 17 skupili 3 milijuna.
    Nemoj pravit ljude debilima.
  • NORTE
    9k
    Ovo za Gunju, neki dan je bio članak o čovjeku koji je tada radio u crvenom križu. Rekao je da kada je djetetu koje je došlo na vrata udruge dao hranu djelatnici su bili ljuti na njega, a te isto noći su djelatnici križa pune aute hrane nosili sebi doma.og1986

    Samo ljubav!
  • Papastrumf
    9.5k
    Ne znam tjera li vas tko da uplacujete svoj novac bilo kojoj od udruga?
    Ako zelite nekome pomoci, uvijek ima nacina.
    Meni osobno ljudi koji primaju place za “humanitarni rad” nisu humanitarci, ali to sam samo ja. Uvijek cu radije pomoci nekome direktno.
    Gdje god se vrti veliki novac u pravilu ne moze biti sve cisto.
  • Mali dioničar
    14k
    Nitko se o tome ne bi ni raspravljao da frend nije izričito rekao da je najbolje uplatiti Solidarnoj.

    Boli me kurac za Solidarnu i da njihovu stranicu ne bih otišao ni drogiran da ih kolega nije preporučio.
  • Mali dioničar
    14k
    Meni osobno ljudi koji primaju place za “humanitarni rad” nisu humanitarci,Papastrumf

    .
  • Papastrumf
    9.5k
    Humanitarna udruga koja ima prihod od 1.5 mil kuna godisnje (bez obzira jesu li to donacije, ili novci iz fondova) a od toga utrosi 400.000 kn za place za mene nije humanitarna udruga.
    Ja cu rado otvorit udrugu, prikupit milju kuna godisnje i ostavit sebi 200.000 za placu.
    Odnosno necu, jer to onda ne bi bio himanitarni rad nego sve ostalo.
  • BlauDivision
    463
    Gle ti samo ta imena :lol: sav jugoslavenski tifusarski šljam na jednom mjestu. i dalje bi ovi uhljebi bili na državnoj sisi kao cijeli svoj neradnički život ddope0xpble7psar.jpg
  • ZgBlue
    484
    Dragi moji zonaši, dok sam još pribran vrijeme je da vam čestitam Novu godinu. Nek je više sreće, para i zajedništva i da bude barem za nijansu normalnija od prethodne. Sretna vam nova 2021 godina! :party:
  • r1oma
    1.5k
    Sretna vam Nova godina dragi Zonaši! :party:
  • marcio amoroso
    32k
    Sretna nova dragi prijatelji :party:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Sretna nova ekipa, nadam se puno bolja nego prijašnja :party: :party:
  • Bosna86
    11.6k
    ppjxolhmmo9rlxsm.jpeg

    Dragi naši, želimo vam obilje blagoslova i da vam ova godina bude najbolja u životu...
    Našem Dinamu želimo sto vise uspjeha i da nas sunce ogrije na proljece!!! Budite jaki, složni i širite ljubav prema plavoj boji i našoj Svetinji!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.