• Kwedi
    3.8k
    A valjda Tito faktor. Ne vjerujem da postoji kapacitet Kraša za proboj na novo/neistraženo konditorsko tržište.
    Možda lupam, nisam upućen
  • marcio amoroso
    31.8k
    BajadereBosna86

    Bajadera je vrh, čak je i posna :ok:
  • marcio amoroso
    31.8k
    tw51flma52kjts2n.jpeg

    Jel se sjeća netko ove čokolade? Uz kinder ladu nešto najbolje što sam jeo prije rata od slatka :love:
  • Papastrumf
    9.3k

    Imas pravo. Od doba Tite tamo izvoze tu cokoladicu.
  • Stihl
    3k

    I onda mi kažemo da tito nije valjao :lol: :rofl:
  • Mali dioničar
    13.8k
    Kraš i Dinamo su u biti savršen par jer su oboje osnovani 1911. Kad je Josip imao 11 godina.

    qx65itai10u4a3p2.jpg
  • Kwedi
    3.8k
    Lijepo, jednostavno i baš onako s osjećajem napravljeno.
    Volio bih vidjeti nešto slično i kod nas, a ne klasično šablonski
    rywrpqcq68r3ymbc.jpg
  • Mali dioničar
    13.8k
    Ima i Osijek novi kalendar ilustracija umjesto fotki.

    Puno bolja realizacija nego Dinamova odlična ideja zagrebačkim ulicama.

    m7omnptndgv1wgm6.jpeg
  • Kwedi
    3.8k
    Al unutra mi je Osijekov bezveze za kalendar, slike su mi više za naslovnicu na tekama
  • Eduardo
    17k
    Meni web shop ne funkcionira kako treba već par dana. Određene artikle se ne može otvoriti, posebice ove nove u kategoriji Božić.

    Host shop.gnkdinamo.hr trenutačno ne može obraditi zahtjev.

    HTTP ERROR 500
  • nkdz
    828


    meni vec neko vrijeme ne zeli neke artikle otvoriti, opcenito im je funkcionalnost shopa relativno loša.
    Neke stvari se ne otvaraju do jakne koja je bila mjesecima na shopu ali ak kliknes jedinu dostupnu velicinu onda izbaci ili grešku ili da nema na stanju
  • r1oma
    1.5k
    ey296v2o55xeuqqa.jpg
    U kalendaru za godinu u kojoj Bad Blue Boysi slave 35. rođendan nema najljepših koreografija i slika punih tribina viđenih milijun puta.

    12 mjeseci iduće godine predstavljeno je s 12 događaja
    koji su, svaki u posebno bitnim trenucima za Hrvatsku, Dinamo i samu grupu, odredili smjer djelovanja grupe.

    Tih 12 mjeseci predstavlja ono što Bad Blue Boysi u osnovi jesu - otpor svakom sistemu, kamenčić u cipeli
    svakoj klupskoj upravi.

    Tih 12 mjeseci predstavlja tradiciju bunta prema svemu što stane na put našoj ideji.

    Kalendar za 2021. godinu (40 kuna) bit ce moguce kupiti u shopu (Ilica 37) ili naruciti od 30.12.
  • Eduardo
    17k
    Ovaj uredski kalendar mi izgleda bolje nego onaj višelisni. Jeftiniji je 10kn, ali trenutno ga nema na stanju.

    6wu6z051xcufaxti.jpg
  • Eduardo
    17k
    GNK Dinamo ovim putem obavještava navijače o obustavi isporuka pošiljaka kupljenih putem Dinamo web shopa do idućeg tjedna zbog tehničkih poteškoća.

    Zahvaljujemo na razumijevanju.

    GNK Dinamo
  • Bosna86
    11.5k
    pjfn0oxll16no85m.jpeg

    Odlicna ideja, ali užasna realizacija... Boysi imaju krpu sa grbom kluba i dole ispod pisanim slovima Dinamo, takav dizajn bi bio odličan npr.

    Dalo bi se malo pričati i psihologiji pričati, za događaje u kojima se koristi pljoska bi valjda trebale biti malo veselije boje, A ne siva i crna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.