• NORTE
    9k
    Umjesto da se Adidas prilagodi Dinamu, Dinamo se prilagođava Adidasu...bbbjura

    Stani na loptu malo.
  • Papastrumf
    9.4k

    Klupski shop sigurno ne razmislja hoce li se nesto svidjeti ultrasima nego siroj masi.
    Da, asortiman bi sigurno mogao biti bolji, a definitvno i veci, ali nije sve tako lose. Ima i ok stvari.
    Trenirka npr mi je top..
  • Mali dioničar
    14k
    Ovo je ono kaj Deda priča za ženske artikle - ne treba imati smisla, ali curama se svidja. Kupio sam ženi kad su bili popusti Black friday itd. Nakon kraće rasprave s prodavačem da nema smisla pisati Dinamo est. 1911, ali bar boja ima smisla s obzirom na prve boje Gradjanskog, tip u shopu je samo slegnuo ramenima i rekao: “Čuj, ja ovdje samo radim.” Tak da sam kupio majicu i žena ju nosi non-stop.

    qo5nq76sfrj74awf.jpeg
  • ZGV
    3.1k
    Ja sam samobstabio dva tri primjera iz Celtic shopa. Odite na stranicu, pa pogledajte kakva je ponuda.
    Samo kaj oni imaju merchandise od davnih dana za razliku od naših panjeva.
  • Nolifer
    6.5k
    Uzeo sam neku trenirku gornji dio ko template samo, ovo je neki fantasy :D

    i da nema zvjezdica na grbu... eto tako...


    busiyae49ju2txz4.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Ova tri artikla sa Celticovog shopa nisu 'posebna'. To su obicni Adidas artikli na koji su prisiveni simboli Celtica. Prema tom mislim da se ipak Adidas tu nije prilagodio Celticu nego Celtic Adidasu.

    Dinamo moze uzeti takvu identicnu majicu/trenirku, zasiti malo 'd' na prsima i to je to.
  • ZGV
    3.1k
    Pa može naravno, ali oni to ne rade. Netko je stavio koju stranicu prije primjer retro dresa/majice samo sa slovom d na prsima. To bi recimo bio pun pogodak.
    Ja pošto dosta pratim Celtic shop pratim i njihove retro dresove. Uvijek u ponudi imaju retro dres/majicu iz sezone 1967 kada su osvojili tadašnju ligu prvaka. Cijena te majice je uvijek visoka i nikada nije na popustu. Imaju i dresove iz drugih njima bitnih sezona.
  • mileni
    93
    Dinamo moze uzeti takvu identicnu majicu/trenirku, zasiti malo 'd' na prsima i to je to.Infinity


    poznavajući njih ne bi oni zašili malo "d" nego bi na tu jednu majicu stavili grb ili dva, panoramu grada, plavka i ajmooooo...da ne bi neš falilo...
  • Stihl
    3k

    :rofl:
    I obavezno est: 1911. bez toga ništa...
  • Stihl
    3k
    Opet dostupno u BBB fan shopu:
    290kn
    htovwcmak5bzc8ec.jpg
    230kn
    an324h6kur565kxd.jpg

    Btw. prošli tjedan sam si uzeo ovu sa kapuljačom, odlična majica.
  • vjeko1701
    5.9k
    Svaka čast ali po čemu ovo prvo nije obična blank trenirka s kapuljačom?
  • vjeko1701
    5.9k
    Aha isprike :)
  • Stihl
    3k
    Ne srljaj ko guska u maglu :joke:
  • Istra86
    7
    Web shop BBB, izrazito je teško ista naručiti, čekamo na odgovor, jedan dan, odgovorimo odmah, drugi dan tek dobivamo nepotpune informacije, zadnji put od 3 artikla došla 2, jedan točan, drugi sasvim kriv, 3 nikad vidio, nadam se boljitku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.