• marcio amoroso
    31.9k
    Jasno mi je bilo da gubimo i nakon prvog poluvremena sam se plašio totalne blamaže. Ovo na kraju je čak ispalo ok.
    Svaka čast cure za prvenstvo :love:
  • Nino Bule
    11.3k
    Ima jos jedna utakmica nije jos gotovo
  • Bosna86
    11.5k
    Plazibat izgubio, Račić obranio titulu
  • r1oma
    1.5k
    Borba je bila stvarno vrh. Steta za Plazibata
  • gh0c
    256
    Super prvi lauf za Zubčića - drugo mjesto.
    Moglo bi to bit opet postolje. Vodeći u VS Odermatt je nakon prve vožnje treći.

    Druga vožnja u 13:30.
  • Miro93
    2.7k


    Nadam se da će izdržat. Stvarno je u životnoj formi
  • Crusades1986
    9.5k
    Deseti na kraju
    Šteta, mislio sam da ce bit postolje.
  • NORTE
    8.9k
    Znači Cedevita se vraća u 1.ligu, dobro za našu košarku.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Rudy Gobert dobio 205. M$ na 5 godina... :yikes:
  • xavier
    11.1k


    Baš sam htio komentirati.

    Inače, Jazz mu je ponudio max ugovor koji je ovaj glatko odbio i rekao da želi "supermax" kakav je dobio Giannis. Kasnije je pristao smanjiti iznos za koji milijun...

    Svaka čast njegovoj obrani, ali supermax bi trebao biti rezerviran za top igrače u ligi. Za one koji su u najdužem krugu za MVP, a ne za odličnog obrambenog igrača koji realno može biti treća opcija u top momčadi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Svaka čast njegovoj obrani, ali supermax bi trebao biti rezerviran za top igrače u ligi. Za one koji su u najdužem krugu za MVP, a ne za odličnog obrambenog igrača koji realno može biti treća opcija u top momčadi.xavier

    Da, baš to, on je vjerovatno najbolji defanzivac što se tiče odbrane u reketu, 1 na 1 ne može pratit manje igrače jer je trom, od višljih ga i Giannis , a da ne pričicam o Davisu i Towsnu da ga utrpaju.

    U napadu ima samo off.skok i to kao se prije toga dovri zagradi, da zaslužuje pare zaslužuje, ali ovoliko to ne, možda nekih 80 miliona na 4 godine, bu mi bilo taman, vo je da me izvineš preseravanje...
  • xavier
    11.1k


    Zato mi je puno draži hard cap kakav imaju NFL i NHL. Daj plaće kako želiš, ali računaj si da nema preko capa kao u NBA.
  • ZgBlue
    483
    Sve se čini da imamo medalju u ženskom rukometu :party:
  • Bosna86
    11.5k
    Ajmo cure još malo izdržati
  • ZgBlue
    483
    Bit ću toliko bahat i čestitat im 5min prije kraja.
    Bravo cure ispisale te povijest!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.