• Navijač Dinama
    7.3k
    Netsi djeluju jako, imaju klupu koja je prosle sezone bila 7. Na istoku jer je bila poč.petorka.

    Uz to sve Irving i Durant.. na stranu provale Irvinga i majmunluk izvan terena, košarkaški je top3 na avojoj poziciji. A Durant kao da i nije imao ozljedu, elegantno,dobra vizija, i standarno njegovih 20+ poena..

    Što se Clippersa tiče, oni su i prošle sezone dobili Lakerse, a najveći prolbem Lakersa je standarnda neuigranost, kad to dođe na svoje, šamarat će Lakersi sve druge.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Miočić, dvije borbe u šest mjeseci

    Logičnije je da se Jon i Ngannou bore oa pobjednik protiv Stipe, a ne ovako.

    I Stipi je najbolje naplatit dobro ove dvije borbe, nakon njih se povuć.
  • Morales7
    184
    Realno ako nema težih ozljeda u meču svi bi trebali imat 4 borbe godišnje koliko para dobe
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Koliko su zapravo ovi Netsi sa Durantom i Irvingom zapraov močni....čovječe..
  • xavier
    11.1k


    Moram priznati da nisam očekivao ni blizu ovakvog Duranta. Čovjek iza sebe ima ozljedu nakon koje se nitko nikad nije vratio na razinu na kojoj je bio prije toga (zapravo jedan igrač je, Dominique Wilkins početkom 90-ih), ali on izgleda nevjerojatno pokretan i spreman.

    Za sad je debelo iznad mog očekivanja. Ostaje vidjeti hoće li uspjeti tako izgurati duži period ili ovo ima veze i sa svježinom i željom za ponovnim igranjem košarke.

    Trenutno i Irving izgleda sjajno.
  • markoli
    1.6k
    Izgledaju stvarno dobro. Samo vjerujem da će Duranta pomalo dozirati tijekom regularne sezone, ipak je to iznimno gadna ozljeda. Boston je čak realno i solidno odigrao, ali pukli su u trenutku kada je Durant igrati toliko dobro i trpati da se to jednostavno ne može braniti.
  • flexXy
    1.9k
    Kada imas Kyriea i Duranta koji mogu pogoditi s bilo koje pozicije i izradit nemoguce suteve tesko je izgubiti. Ako ih budu pametno dozirali, realni su kandidati za naslov.
  • Bosna86
    11.5k
    Sta se ovo događa u Los Angelesu
  • Kwedi
    3.8k
    Najveća razlika na poluvremenu u povijesti NBA
  • marcio amoroso
    32k
    Wall jede malu djecu!
  • ZgBlue
    484
    Stvarno sam se potrudio pogledat cijelu NBA tekmu, al brate mili ovo je sve samo ne košarka. Da se razumijemo igrači su zvijeri, ali tekma se otegne na 3 sata. Prekid na prekid, time out od pol sata svaka tri napada pa onda oni kratki TO, previše glupih slobodnih bacanja koja opet utječu na oduljenje i ritam tekme. A kao šećer na kraju su provjere faula, trener zove provjeru pri rezultatu 34-40 da se utvrdi jel bio kontakt malim prstom po lopti ili ruci, naravno to sve skupa traje nekih 5min. U prijevodu, ako nije playoff ili zadnji par na tiketu, sumnjam da ću tako skoro gledat NBA.
  • Stihl
    3k
    Večeras, već tradicionalno dobivamo prvog prvaka svijeta u nekom sportu. U 20:30 finale svijetskog prvenstva u pikadu. Koga zanima prijenos imate na SPTV. Inace SPTV je prenosio sve mečeve od početka prvenstva, tj.od prvog kruga. Za titulu se bore Welšanin, Gerwyn Price vs Škot, Gary Anderson.
    q009zqycsrncjtbi.jpg
  • Morales7
    184


    Baš mi je zanimljivo gledat. Mislim da će ice man to uzet
  • Stihl
    3k
    Je. Pratim to vec nekih 7 godina. I ja mislim da ce Price uzet ali Anderson je stara iskusnjara. Vidit cemo, nemrem rec da za nekog bas navijam kao prosle godine. Prosle godine sam bas navijao za Wrighta protiv Gervena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.