• Infinity
    15.2k
    Dogadjaj koji bi definitivno zelio posjetiti i koji namjeravam posjetiti, ali kad se vrati publika. Rijetko vidjena zabava.

    Inace mi je Snakebite najdrazi nekako :grin:
  • Stihl
    3k

    Definitivno! I nećeš sigurno pogriješit ako odeš. Ja sam bio 2016.godine . Baš vrhunska zabava.
    Također mi je Snakebite najdrazi ali ovaj put nije islo...
  • Stihl
    3k
    I jedan savijet ako misliš/mislite ić. Karte kupite dosta prije, jer planu u roku odmah. Mi smo isli kupovat u 9.mj i nije ih vise bilo, jedva našli kod preprodavača i to nebi uspjeli da ženina teta ne zivi u Londonu pa je uspjela nekak doc do karti, s tim da smo ih platili duplo.
    Evo par fotki:
    zez0zqqhjl3l07jz.jpg
    v3uihpbc8v8ccwk1.jpg
    1ecjjvrsta0pllf2.jpg
    1g4yohvadrsoj491.jpg
    1rtfbgqlq0za0c3k.jpg
    h1duz45hgb84eyno.jpg
    fd46b9ty8rzxdmzg.jpg
    m9b90ikfhpw6ecqq.jpg
  • Neki tip
    19k
    al nemreš pobjeć od navijačke poze za fotkanje, čak ni kad na pikado ideš :wink: :lol:
  • Stihl
    3k

    Izgleda neka profesionalna deformacija :cool: :lol:
  • Infinity
    15.2k
    kupite dosta prije, jer planu u roku odmah.Stihl

    Ja sve sto planiram svakako moram planirati godinu, dvije unaprijed pa se nadam da cu uspjeti. Mada, meni ne igra ulogu ako ne stignem recimo ove godine, bitno mi je da uspijem bilo kad.

    Al hvala na savjetu, nisam mislio da to ode tek tako.
  • Stihl
    3k

    Ode, ode, ni ja nisam vjerovao.
    A evo nadam se buš uspel, nebu ti žal to ti mogu potvrdit :wink:
  • marcio amoroso
    32k
    Čitam intervju sa predsjednikom KK crvena zvezda. Lik hladno prizna da ih država financira i da su apsolutno u minusu svaku godinu.
  • deda
    27.6k
    A ista stvar je i s FK
  • Bosna86
    11.5k
    Slobodno progooglaj ime dotičnog i afere koje se vezu za njega pa će ti biti jasnije... Lik je pokrao humanitarnu pomoć koju su Srbi slali za svoje na Kosovu i to ogromnu svotu
  • marcio amoroso
    32k
    Lik je pokraoBosna86

    Ne mogu da vjerujem :rofl:
  • Majki2111
    2.6k

    Znači jednostavan princip a tako dobro. Još uvijek se pitam zašto u nogometu neka inovacija ne preuzem napravi neki zapaženi rezultat kod neke momčadi, nemora bit to neki iz lige petice. Nogimet može puno nazčit iz formule. Ovakvi ljudi i stvari su mi inspiracija. Ti ljudi i inženjeri i analitičari iz pozadine, njima svaka čast i zaslužuju svaku lipu koju dobivaju. :fire: :100: :heart:
  • xavier
    11.1k


    Uspoređuješ F1 s nogometom? Kako bi točno napravio "inovaciju" koja bi napravila značaj rezultat? Nemaš baš prostora. Nemoj me krivo shvatiti, ali ovo tvoje zvuči kao "zašto netko ne napravi automobil koji ništa ne troši, mislim da bi to bila baš super stvar". Jedno vrijeme su svi igrači nosili one kvačice na nosu jer tako "puno bolje dišeš", prije 20 godina su igrači udisali kisik iz boca u poluvremenu jer se tako "puno brže rekuperiraš"...i od svega se toga odustalo jer ne kraju nije bilo značajnijeg učinka.

    Najveću inovaciju u zadnje vrijeme napravio je Nike s tenisicama za trčanje koje zbog karbonskih vlakana u donjem dijeli tenisice troše nešto manje energije trkača nego ostale. No radi se tenisicama koje su dostupne svima (iako naravno skupe) i jasno je da tu imaš puno više prostora s obzirom da se radi o brzini i utrošku energije...i tek sad je tako nešto napravljeno, a nogomet je tu puno specifičniji...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.