• Carrasco
    4k
    Zubo treći nakon prve vožnje veleslaloma u Adelbodenu. Druga vožnja u 13:15 na HRT 2.
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da imamo kandidata za veliki globus u narednim sezonama. Bravo Zubo :clap:
  • deda
    27.5k
    Kostelići su bili totalni šok, ali za ovo što Zubo za sada radi je teško naći riječi. Hrvati stvarno imaju taj sportski gen samo ga treba znati usmjeriti. U tom kontekstu sam jako razočaran s plivanjem jer mislim da u tom sportu imamo bar 10 puta veće kapacitete nego što su nam rezultati.
  • Infinity
    15.2k
    Slazem se za plivanje, pogotovo jer Hrvatska ima veliko more i jednostavno bi se moralo na tolikom podrucju prepoznati neki talent. Kad vidis da je netko talentiran onda ga baci u bazen, kao sto Brazilci malog s ulice favele bace na stadion.

    Meni su Madjari zanimljivi. Nemaju more, a uvijek neka medalja na plivanju i vaterpolu. Isto su jako nadareni za plivacke sportove i to koriste. A kad smo kod vaterpola. Nestvarno mi je da u muskoj konkurenciji Hrvatska bude velesila, a da u zenskoj ne moze nista. Ne uvozi Hrvatska igrace sa strane, sve su to domaci proizvodi i mislim da bi uz malo vise ulaganja i zenski vaterpolo bio puno jaci, jer talent sigurno postoji. Kako velis, te koje su talentirane jednostavno treba usmjeriti, a kada ih usmjeris onda im treba posvetiti svu paznju. Naravno, onda se tu javi pitanje financijske isplativosti i sva prica moze trajati pet dana.
  • Bosna86
    11.5k
    tom kontekstu sam jako razočaran s plivanjemdeda

    Na ovom bazenu od 273 mil kuna, skočiš i ne moras uopće plivati, samo ide... Tako kumovi napravili i onda ljudi ne mogu razviti vještine :smile:
  • xavier
    11.1k
    Kakve točno veze ima more? Pa treniraju u bazenima, preko ljeta eventualno mogu odraditi neki trening u moru, a s bazenima baš i ne stojimo ne znam kako dobro. Govorim o plivanju. A što se ženskog vaterpola tiče, koliko cura znate kojima bi se dalo trenirati...vaterpolo?
  • Papastrumf
    9.4k
    Ni ja ne razumijem kakve veze ima more s time?

    Svi treninzi za te sportove se odvijaju u bazenu. Puno je bitnije kakve i koliko bazena imas, a ne imas li more.
  • markoli
    1.6k
    Mislim da imamo kandidata za veliki globus u narednim sezonama. Bravo Zubo :clap:Crusades1986

    Hm, teško se može osvojiti veliki globus vozeći samo dvije discipline. Može, ali moraš baš biti vrhunski u njima, tipa u jednoj osvojiti mali globus i u drugoj biti minimalno 2-3. To nije baš realno što se Zube tiče, ali mali globus možda već ove sezone uz malo sreće.
  • Crusades1986
    9.5k
    u veleslalomu je vec tu negdje oko malog globusa, u slalomu moze jos napredovat sigurno tak da se nadam kroz 3 godine da bude kulminacija. :chin:
  • SAS1987
    13.3k
    Kad smo več kot skijanja. Zlata lisica je pomaknuta iz Maribora u Kranjsku goru. Na vrhu mariborskog Pohorja, Belvi ima jaku puno snjega ali ga je izgleda premalo u Areni, tamo gdje je FIS pruga.

    Inače, skijališta su (opet) zatvorena zbog epidemije tako da su odlični uvjeti za turne skijaše i "pležuh". Gore pješice a dolje se spustiš.

    Pležuh se radi kod kuče od starih skija i malo ljesa te je jako tradicionalan u ovom dijelu Slovenije (za transport i zabavu se već 200 godina). Na mariborskom Pohorju je zabranjen (osim kada svake toliko naprave termin samo za nas) jer je navodno opasan. Više manje nitko ne uzima ozbiljnu zabranu i kazne te se zasad još uvijek vozimo svugdje. Kao zanimljivost, neslužbeni brzinski rekord na prugi lisice je 114 km/h. Svakako preporučujem svakome tko voli snijeg a nije fan skijanja / bordanja. Ako treba mogu staviti i link sa uputama kako ga napraviti kod kuče.
  • Crusades1986
    9.5k
    Prvi Zubooo!!
  • r1oma
    1.5k
    Bravo Zubooo :clap:
  • Crusades1986
    9.5k
    Mater pas
    Nema veze, i ovo je super :clap: :clap:
  • Gelipter
    3.4k
    Zubo nastavlja gristi prema malom globusu, polako, ali sigurno. Čestitke! :strong: :clap:
  • Carrasco
    4k
    Probio se na 4.mjesto u ukupnom poretku. Sutra u 10:30 - novi veleslalom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.