• marcio amoroso
    32k
    Meni je Portland na zapadu drag pa ću njima držati palčeve za neki iskorak. Najviše me zanima kako će izgledati Pelicansi. Imaju puno potencijala, baš puno.
  • Bosna86
    11.5k
    Phoenix isto brdo talenta, sa Paulom će uci u PO gotovo sigurno
  • marcio amoroso
    32k

    Da. Zeznut će biti zapad općenito.
  • vafenss
    233

    Promjenilo se to da imaju novog trenera,novi stil igre koji nam tek predstoji za vidjeri jer odlaskom D'antonija odustaju od small balla, da su prosle sezonu odigrali katastrofalan playoff gdje su svi igraci zakazali,a izrazito glavni(russ,james) i to im nije prvi put, nitko nezna kolko ce Wall i Cousins ostat zdravi i koliki ce biti njihov doprinos kao sto smo i konstatirali s obzirom na ozljede i duge pauze koje su imali, a i moguce je da Harden trazi trejd ovisno o situaciji u kojoj ce houston biti tokom sezone,apsolutno nevidim po cemu je Houston prvi favorit iza LA momcadi, a recimo iznad Nuggetsa(Mvp kandidat Jokic,Murray,odlicno postavljena ekipa od strane Malonea vidljivo i u prosloj sezoni i playoffu gdje su bili iznad Houstona) a tu su i pojacani i zdravi Blazersi te Jazz
  • marcio amoroso
    32k

    Sve jasno, ali ja sam napisao da su u top 4 sa zdravim Wallom i Cousinsom i sa njima na maksu.
  • vafenss
    233

    Napisao sam ti da smo to konstatirali ali zelio sam objasnit zasto smatram i da s njima na maksu ih ne smatram boljima od nekih drugih ekipa tipa Nuggetsa
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Harden ko Harden
    Wall kad je zdrav samo ide u top 3 defanzivca na svojoj poziciji
    Cousins nek bude samo zdrav haha
    Wood je pokretnija i brža i bolja ball handler verzija Capele, uz to ave može i tricu ubost.

    A trenera su doveli koji je velikim mahom zaslužan za Dallasove uspjehe, pogotovo za napad i razvitak igrača u napadčkom djelu.. D Antoni je ok ttener ali ne dobar kako ga se predstavlja... tipični run and gun trener.

    Harden ako bude htio ostat i htjedne igrat lagano će oni sa Denverom( izgubili su Granta i Creiga koji su im bili jedni od najboljih defanzivaca, čak i ofanzivno drvo Plumlee) Utah ako Boogie ostane zdrav mogu napravit nešto.. Clippersi bez Harrela su također izgubili ofanzivno i jos vise defanzivno.. tak da ne vidim da itko može opet zaprijetit Lakersima koji imaju jači roster nego prošle sezone, uz to sve Horton Tucker im napredovao ko luđak,zvijerka prava.

    A na istoku očekujem nešto od svojih Celticsa, ali mislim da ove sezone Milwaukke ide do kraja na istoku.

    @marcio amoroso slažem se za Pelicanse, mnogo talenta, uz Utah ekipa koja će mi bit zanimljiva za izpratit ove sezone.


    @Bosna86 jel ide WFT u NFL Playoff??? Kakvog si osjećaja?
  • Bosna86
    11.5k
    Zaredali su s pobjedama, ali ih bojkotiram zbog promjene imena...
  • Eduardo
    17.3k
    Uništile nas Francuskinje na brzinu, šteta.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Uništile nas Francuskinje na brzinu, šteta.Eduardo

    Da su bolji, jesu ali standarndo suđenje za njih u rukometu, mebitno muški ženski... ciganska sportska nacija,
  • nkdz
    829

    nakon kaj smo fulali par zicera za redom nebi bas komentirao suđenje
  • xavier
    11.1k
    @Navijač Dinama & @marcio amoroso

    Vidim da vas dobar dio ovdje od Walla i Cousinsa očekuje puno više od mene. Oni su ok igrači, ali u ovom trenutku su jako daleko od svojih najboljih trenutaka i nekakvog statusa zvijezde.

    Možda momčad nađe kemiju i bude dobra, ali mislim da će odlaskom Hardena dosta pasti.
  • marcio amoroso
    32k

    Ja računam da on ostaje. Ako Harden ode onda su oni u banani. Naravno da ih onda ni ja ne vidim među 4 na zapadu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ali mislim da će odlaskom Hardena dosta pasti.xavier

    To je sigurno, sa Hardenom će 100% igrat playoff ovako bez njega su razima Spursa, Minnesotte.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.