• gh0c
    256
    Čisto da ne bude iznenađenja, prenosim notifikaciju koju sam upravo dobio:

    The database DATABASE_URL on Heroku app dinamo-predictions-league is approaching its allocated storage capacity.

    The database contains 7,377 rows. The Hobby-dev plan allows a maximum of 10,000 rows. If the databases exceeds 10,000 rows then INSERT privileges will be revoked, preventing more data from being written. INSERT privileges are automatically reinstated if rows are removed and the database once again complies with the plan limit.

    To avoid a disruption to your service, migrate the database to a Basic ($9/month) or higher plan:

    https://hello.heroku.com/upgrade-heroku-postgres#upgrading-with-pg-copy

    If you are unable to upgrade the database, you should limit or reduce the number of records in it.
  • Dudu
    2.6k


    Zadnje je kolo, novi racun i baza za novo natjecanje :grin:
  • Infinity
    14.9k
    Ma za novu sezonu cemo pobrisati kompletan database i idemo ispocetka. Zao mi je sto je sad jasno da ne mozemo odigrati kompletnu sezonu nego stane tek polusezona, al dobro je sto se barem moze doplatiti.

    A mozda do ljeta i nesto novo smislimo.
  • Papastrumf
    9.1k
    Do ljeta napravit fantasy. :wink:
  • marcio amoroso
    31.4k

    To bi i ja volio :love:
  • Mališan
    1.7k
    Do ljeta napravit fantasy. :wink:Papastrumf

    Off topic: jel ima igraca fpl fantasya da napravimo ligu zonaša?
  • Infinity
    14.9k
    Završena je druga sezona Dinamo predictora u organizaciji Zone Dinamo. Najbolji prognozer bio je Dani kojem ovom prilikom čestitamo, te ga pozivamo da nam se javi na našem forumu, facebooku ili instagramu kako bi se dogovorili oko preuzimanja nagrade.

    U ovoj sezonu su učestvovala 223 igrača koja su prognozirala ishode 51 utakmice Dinama, Dinama II, te Futsal Dinama.

    Svi koji nisu učestvovali ovu sezonu imaju priliku okušati se naredne, te možda i osvojiti neke super nagrade.

    predictor.png
  • Dudu
    2.6k
    Čestitke pobjedniku, bilo je zanimljivo i napeto do samog kraja.
  • Infinity
    14.9k
    I naravno, da se posebno zahvalim @marcio amoroso koji je poklonio ovaj dres u svrhe nagradne igre. Do posljednjeg kola se borio da ga zadrzi, ali nije islo :lol:
  • marcio amoroso
    31.4k

    Hahaha, bilo je borbeno. Naravno da bi dao dres sljedećem iza mene, ali borio sam se da osvojim.

    I da, naravno veliko hvala tebi i kolegi @gh0c koji ste se pobrinuli da sve izgleda profesionalno.
  • Infinity
    14.9k
    Ma znam, al zato nismo ni otkrili tko financira nagradu kako bi bilo napetije do kraja. Dani bi nam se opustio prije tri kola :lol: Ovako si svi dali 120% do zadnjeg kola.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Još da sam postavio predickije u zadnjem kolu :snicker: :snicker: , šalim se..
  • Krizy
    33.6k
    Hoće biti predictora u nastavku sezone :grin:
  • marcio amoroso
    31.4k

    Neće. Bit će ga u sljedećoj polusezoni, nadamo se.
  • KlasicZg
    500
    Zakaj nema predictor lige?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.