• flexXy
    1.8k

    Pobjegao bi on i ovako, bitno je da se donese presuda i da se napokon pokrenu pravni postupci za rjesavanje statusa uprave Dinama i povratak ukradene stecevine.
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Ne znamo tko je, al sam vidija objavu na IG. Cestitam na sretnom rodenju djeteta i novom clanu u obitelji! :smile:
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Ako je istina ovo za Mamica, prozirnije je od spanjolske sapunice
  • Krizy
    33.6k
    Pridružujem se čestitkama, sve najbolje obitelji :smile:
  • Baneki
    696
    Ja mislim da nema šansi da ode, pa ne bi se ni vratio od tamo da nije trebao tu kontrolirati situaciju. Da je bracek ovdje onda bi vjerojatno i otišao.
  • Bosna86
    11.1k
    Ako ima dojavu da će biti osuđen, onda on nema nekog manevarskog prostora
  • Neki tip
    18.3k
    Baš bih volio znati kada su zatražili državljanstvo BiH..
  • Nolifer
    5.9k
    al u kakvom trenutku su to objavili, zanimljivo sve... katastrofa...
  • SAS1987
    13k
    Pricalo se vec dva, tri puta da odlazi pa je jos uvijek tu. Uz to, kako bi on vodio bilo kakvu reprezentaciju sa presudom? Nisu Arapi glupi.

    Nevjerovatno je da jos uvjek ima putovnicu i da moze napustiti drzavu mjesec i 26 dana prije presude.
  • mniokl
    247
    Jel sigurno da je 28.01.2021. presuda?
  • SAS1987
    13k
    da. 27.1 i 28.1 će biti ročište na kojem će dati presudu. Ne poznajem sudske prakse tako da nisam siguran koliko dugo se obično u praksi odugovlači s presudom. Ako su na ročištu samo sudci onda očekujem brzu presudu.
  • Kwedi
    3.8k
    2.12.2020.
    Attachment
    1_PDFsam_8074 (22M)
  • Mali Zeus
    8.6k
    Kad je stariji brat pobjegao prije izricanja presude nastala je cijela frka oko tog da je to uopće moguće. Najavljivale su se velike promjene ZPP-a, svi su bili u šoku kako je tako nešto previđeno.
    I na kraju je to i dalje moguće, mislim da se ništa po tom pitanju nije mijenjalo. Na kraju krajeva na primjeru Horvatinčića možemo vidjeti da se i izvršenje presude tj odlazak u zatvor može odgađati unedogled.
  • LM1995
    1.6k
    velike promjene ZPP-aMali Zeus
    ZPP nema nikakve veze s kaznenim postupkom, ZKP ima.
  • Mali Zeus
    8.6k
    ZPP nema nikakve veze s kaznenim postupkom, ZKP ima.LM1995

    ZPP, ZKP, potato, poteto. :grin:

    Istina, pomiješao. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.