1984 je zeljo igrao protiv Sliven, Sion, Craiova, Univerztatea, D. Minsk i ispao od Videotona. Bili su kvalitetni ali isto tako imali fantastican zdrijeb.
    25.11.1998. Ajax - Croatia 0-1
  • Krizy
    35k
    25.11.1997. Croatia - Atletico Madrid 1-1
    U prvom susretu u Zagrebu bilo je 1:1, nakon što je Edin Mujčin doveo domaći sastav u vodstvo u 2. minuti. Izjednačio je Caminero u 61. minuti, a isti je igrač zabio u uzvratu za Atleticovu pobjedu 1:0.
  • smog
    236

Jesu na ovoj tekmi bili neki sukobi sa policijom na istoku?
  • superSantos
    2.6k
    Sve koji imaju neke stare fotografije Bad Blue Boysa (s gostovanja, domaćih utakmica i svih drugih aktivnosti grupe) u razdbolju od 1986. i voljni su ih ustupiti za neke buduće projekte grupe BBB molimo da se što prije jave na ili privatnom porukom meni.

O načinu preuzimanja i vraćanja posuđenih fotografija dogovarat ćemo se na pojedinačnoj bazi, pazeći da se sve što je posuđeno uredno i što brže vrati vlasniku.
  • Krizy
    35k

Časopis koji mi baš nedostaje, dok sam bio mlađi stalno sam čitao. Tu bi vidio rezultate kvalifikacija za Ligu prvaka pa s možda 13 14 godina bi na papiru napisao i izrezao sve klubove, radio ždrijeb pa bacao kocku kako bi dobio rezultate. Mislim da se podrazumijeva da je Dinamo bio malo povlašten pa bi ponovio ako nije bio dobar rezultat uz izliku da se kocka odbila od nešto.. :sweat:

11.5k
    Posto znam da čitaju, evo im javno ideje da za 110 godina kluba puste u prodaju posebne edicije starih dresova... U ovoj golmanskoj bi na Misu išao