• Miro93
    2.7k


    To su pripreme u Turskoj, ali da, ekipa je ta koja je...
  • NORTE
    9k
    Zna netko godinu ili koja je utakmica ovo?memory

    Ja bi rekao 2010. Morao bih provjerit.
  • Krizy
    35.5k
    15.12.2010. Dinamo - PAOK 0:1
    32 000 tužnih i promrzlih na tribinama :broken:
    6b5qbwa27nommygm.jpg
    5cq0xplmd2qlaa9s.jpg
    4z2id08nqw2uzv3u.jpg
    97s9oczkjrwhubns.jpg
    mymb4zz36j7ddfkk.jpg
  • Krizy
    35.5k
    15.12.2004. Stuttgart - Dinamo 2:1
    Oko 15 000 Hrvata na tribinama u Stuttgartu
    2nppfhg5rszbdj2q.jpg
    9whi5z8wn432pmru.jpg
    iofmahgieor3kw1p.jpg
  • Jura
    210
    Što se tiče 32 000 tužnih i promrzlih na Paoku 2010 godine. Da su se te jeseni svi držali proglašenog bojkota ne bi mi danas 2020 godine uopće pričali o Mamićima.
  • Krizy
    35.5k
    Još par sa Stuttgarta:
    b255mpftg6t1ygt6.jpg
    nk3ps8vvh2zkp0x1.jpg
    31nfdoq6oa1xb9mq.jpg
    obvogsm4c5lgl6zq.jpg
    sofd8zobs5bor86x.jpg
  • NORTE
    9k
    Što se tiče 32 000 tužnih i promrzlih na Paoku 2010 godine. Da su se te jeseni svi držali proglašenog bojkota ne bi mi danas 2020 godine uopće pričali o Mamićima.Jura

    Rezultat većinu kupi. Isto bi bilo i sad.
  • Krizy
    35.5k
    To je uvjerljivo najgledaniji utakmica te sezone, ostale su bile do 20 000.
    Jbg kad se moglo izboriti proljeće nakon 41 godine pa je valjda mnoge povuklo a cijene ulaznica: 40 kuna za sjever, 70 kuna za istok i 100 kuna za zapad. Uz svaku kupljenu ulaznicu dobila se vunena kapa i šal te navijačke udaraljke. Poklonjeno 5000 djeci navodno, ne znam jel istina to!, al eto to famozno prezimljavanje u europi je dovelo veći broj ljudi nego ijednu utakmicu prije u toj sezoni, unatoč lošem vremenu.
  • Jura
    210
    Ne osuđujem nikoga ali tu se vidjelo da većina ne razmišlja dalje od sutra. Tu jesen i zimu se mogao napraviti veliki pritisak na upravu ali većina naših navijača je to zanemarila i zato smo tu gdje jesmo. Sad nas i u Europi ide, tako da su braća ili njihovi poslušnici u klubu zacementirani još dugo. Ako većina nije onda reagirala dok nije bilo rezultata u Europi, sada ne bude sigurno, bez obzira na presudu. Čak i da raspišu izbore bojim se da bi za njih i glasali.
  • The Undertaker
    4k
    Kolege, s obzirom da sam bio na toj utakmici, mene samo zanima otkud vama da je većina navijača bili za bojkot, tko je mene uopće pitao išta oko bojkota i zašto bih ja trebao poštivati odluke grupe kojoj ne pripadam i sa kojom, osim navijanja za isti klub, imam vrlo malo zajedničkog? Tim prije što su naknadna zbivanja pokazala da je bojkot bio krivi potez.
    Ja nemam ništa protiv da BBB kao grupa imaju svoj stav ali otkud vama legitimitet da govorite u ime većine navijača Dinama?
  • Stihl
    3k
    Pa upravo se o tome i radi, većina nazovimo to tako "običnih" navijača nije bila za bojkot i veliku većinu tada, a i sada zaboli kurac za to sve. Da je većina prihvatila ideju grupe oko bojkota i svih akcija protiv uprave možda bi situacija danas bila drugačija. Ali eto, niste to prihvatili jer ste čak neki od vas bili za mamiće ili vas je jednostavno bolio kurac, a kaj da vam sad velim, neka vas i dalje boli kurac.
  • Crusades1986
    9.6k
    Bitnije je bilo dobit šal i kapicu, poslušat harmoniku na istoku i platit jeftiniju kartu i doć na tu zadnju tekmu jer eto, ona odlučuje o famoznom proljeću, nego stat uz grupu.
  • Boogieman
    307
    Prije PAOK-a je bio Villarreal uoči kojeg se pozivalo naveliko ljude da bojkotiraju i kaj se dogodi... 20000 dođe. Taj dan mi se duboko urezao kao neka poruka gdje smo mi doista po pitanju borbe.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ne valja generalizirati. Nisu svi išli na PAOK zbog šala i kapa, još manje zbog harmonike. Ja brdo puta uplatim članarinu za BBB, ali se jednostavno ne osjećam kao dio grupe jer ne idem na gostovanja s njima, ne navijam sa sjevera itd. Poštujem ih, obožavam njihovo navijanje, smatram da su naši. Sto puta ću prije stati na njihovu stranu nego na onu mamićevaca.
    Ali isto tako sam i tada imao dovoljno godina da za sebe kažem da ću i dalje ići na tekme i da Dinamo neću bojkotirati, posebno jer nemam priliku svake nedjelje ići na tekmu nego samo kad mi se sve poklopi zbog udaljenosti.
  • Stihl
    3k

    Upravo o tome i govorim. Ljude je bolio kurac, a zdravkecu toplo i milo oko srca jer ovi koji bojkotiraju su rušitelji Dinama i fala Bogu da ih nema, a "pravih" navijača i ljubitelja modrih pun stadion. Pa to je on samo i čekao...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.