• Krizy
    34.9k
    U utakmici 12.kola očekuje nas utakmica sa Osijekom, kojeg predvodi naš bivši trener Nenad Bjelica. Osijek je 2. na ljestvici HNL-a, sa 6 bodova manje od Dinama. Mnogi željno iščekuju ovu utakmicu, kako radi susreta vrlo dobrog Osijeka i Dinama, tako i radi susreta Bjelice i Mamića.

    Dosad smo sa Osijekom odigrali 92 utakmice u HNL-u te ostvarili 62 pobjede uz 21 neriješen ishod i 9 poraza. Gol razlika je 195 - 68.
    U Gradskom vrtu smo pobijedili u 26 utakmica, 12 puta remizirali te 6 puta izgubili, uz gol razliku 83 - 37.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Hajduka, Osijek je krenuo u sastavu:
    Ivušić - Jurčević, Majstorović, Škorić, Silva - Vuković, Lyopa - Ndockyt, Pilj, Bohar - Mierez
    1. Kakav rezultat očekujete? (53 votes)
        Pobjeda Dinama
        32%
        Neriješeno
        32%
        Pobjeda Osijeka
        36%
  • Neki tip
    18.8k
    Na Maksimiru smo pobijedili u 36 utakmica, 9 puta remizirali te 3 puta izgubili, uz gol razliku 112 - 31.Krizy

    Jel ovo greška? Mislio si na Gradski vrt? Ako nije, ajde molim te ubaci i podatke za Gv s obzirom na to da tamo igraju. :)
  • deda
    27.3k
    Prognoziram da će ovaj dvoboj biti najveći derbi u Hrvatskoj sljedeće desetljeće.
  • Eduardo
    17.1k
    Moram priznati da jedva čekam susret s Bjelicom. Očekujem podjelu bodova uz vrlo dobru utakmicu s obje strane. Vjerujem da će nas posebno pokušati pritisnuti visoko u prvih 20-25 minuta. Imaju super potencijal u napadu. Bohar i Mierez mi se posebno sviđaju, naravno uz Peru bombardera.
  • deda
    27.3k
    Mislim da bombarder baš nije u milosti kod Nene
  • Kwedi
    3.8k
    Kad je došao u Osijek, na crnu listu su došli Talys, Laszlo, Grezda i Pero Bombardero.

    Dal' je omekšao stav zadnjih mjesec i po dana ne znam, al oni su koje bi Bjelica rado torpedirao s obzirom na ugovore i koliko daju na terenu.
  • xavier
    11.1k
    Pa ono, Pero je točno profil igrača kakve Bjelica ne može smisliti...ne govorim naravno o nogometnom znanju nego o volji i želji da igra točno kako to trener želi i ispunjava zadane zadatke.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Sa benzinske puše vjetar, sjebao ju Bočkaj Petar :rofl:
  • Neki tip
    18.8k
    Moram priznati da jedva čekam susret s Bjelicom. Očekujem podjelu bodova uz vrlo dobru utakmicu s obje strane.Eduardo

    I ja se toliko veselim tekmi i čekam s nekim uzbuđenjem da se malo naljutih kad mi žena reče da nam u subotu stiže MOJA sestra. :monkey:

    Šta bi tek bilo da mi je svoju rodbinu najavila.. :gasp: :lol:

    Citiram Eduarda, jer mi je ovaj remi zapeo za oko. Moram priznati nešto grozno.. Remi ne samo da očekujem (racionalno), nego ga i priželjkujem (emotivno)..

    Zadržali bi razmak, Dinamo ne bi izgubio, ali ne bi ni Zoki pobijedio Bjelicu. Ne igraju oni, nego Dinamo i Osijek, no jasno je valjda svima na što mislim.

    Pomalo domobranski.. ili ne znam bi li piškio ili kakio.. ili ... bi, al da ne uđe. Znam, ali eto tako je nekako.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    2-1 pobjeda, :smile:
  • Papastrumf
    9.3k

    Laszlo igra stalno, u zadnje vrijeme je dosta dobar, samo mu je zavrsnica ocajna.
  • Krizy
    34.9k
    Ispravljeno :up: :up:
  • Ali
    1.9k
    Pomislih na tren da sam zalutao na Kohortin portal, sve puno informacija o igracima Osijeka, koga trener voli koga ne...
    Pa njih je Hajduk skoro dobio i to onakav bez glave i repa, tiliko o mocnoj ekipi Osijeka.
    Da su normalne prilike Dinamo bi ih dobio glatko, ali ovo sa COVID pozitivcima je kao rulet, osobno sam se veselio nastupu Mayera i Gvardiola da potvrde vrijednist i pokazu kako su nepravedno bili zapostavljeni prosle sezone, ali nazalost nema ih..
  • deda
    27.3k
    Cilj je upoznati protivnika, njegove dobre i loše strane. A što se utakmice na Poljudu tiče treba uzeti u obzir da im je falilo nekoliko prvotimaca.
  • Infinity
    15.1k
    Napomena svima za 12. kolo predictora.

    Rok: petak, 14h
  • Ali
    1.9k
    ok, upoznati kroz neke realne pokazatelje, ali meni ovo koga trener protivnicke momcadi voli, a koga ne nisu relevantni podaci. A da ne spominjem izvor takvih podataka, po meni se o tome treba brinuti kohorta.
    Nas treba mucit nas sastav i nasi problemi, koji nisu mali, jer danas sedam dana se igra jedna od kljucnih utakmica polusezone u austriji a kljucni zadnjih 10tak utakmica su van stroja i zbog svega toga nece biti lako u subotu.
    Inace meni je Bockaj medju top pet igraca cijele nase lige i zao mi je sti ga je dinamo pustio prije par godina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.