• Crusades1986
    9.5k
    MayeraAli

    Pomislih na tren da Max Meyer igra u Dinamu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Gvardiola da potvrde vrijednist i pokazu kako su nepravedno bili zapostavljeni prosle sezone,Ali

    Gvardiol je u prošlu sezonu ušao sa 17 godina, bez obzira na vrhunski talent, kaj je trebao bit prvi izbor na stoperskoj poziciji? Trebao je igrat u skupini Lige Prvaka od prve minute protiv Citya, Šahtara i Atalante? Pored Perića, KTC-a, Dilavera?

    Zapostvaljen je bio? Zvuči kao da ima 23 godine i netko ga namjerno sabotira i zapostavlja da bi naštetio Dinamu.
    Sve više i više mi se čini da je riječ o nekom trolu koji je došao ovdje provocirat.
  • Neki tip
    19k


    Možda se nećeš složiti, ali dodao bih da isto vrijedi i kad je u pitanju Gvardiol i repka. Igrao je cijelo vrijeme u U21 gdje je bio itekako potreban (dogovor Dalića i Bišćana, više puta apostrofirano), ali puno se cvililo da je trebao već biti pozvan i u A rep.

    Da, jako je talentiran, a i dobro igra.. ali većinu jačih utakmica za Dinamo odigrao na lijevom beku (i to također dobro), a sveukupno govorimo o 2 i pol mjeseca kontinuirano dobrog igranja.

    Ukratko, to da je Gvardiol već eto morao biti u A repki s obzirom na stanje stopera mi je prilično hajdučki pristup gledanja na reprezentaciju.
  • Infinity
    15.2k
    Gvardiol je dobio sasvim solidan broj minuta za nekog sedamnaestogodisnjaka. Ne mozes mu dati da odmah igra top utakmice, mozes ga samo unistiti tako. Ni Olmo u ta doba nije igrao nista vise.
  • Ali
    1.9k
    tko zna igrati zna i sa 17 godina ! Gvardiol ?
    Ako si Barca moze dozvoliti rizik da klinac od 17g dobio priliku u prvih 11, zasto nebi mogao u Dinamu, kaj treba cekat 23g da bi igrao.
    A Majer, ako si pogledao bar 20% utakmica jasno se vidjelo prosle sezone da su ga cimali, toplo/hladno... dobivao bi po 5minuta, a kad je otisao Olmo je morao biti starter, ali ne igrao je Kondjor jer je "miljenik"... a realno je dvostruko slabiji od Lovre, da ne usporedjujem i Gojaka koji je igrao 3x vise od Lovre
  • Crusades1986
    9.5k
    A gdje to Gvardiol nije dobio priliku u Dinamu? Na temelju čega je zaslužio transfer u Leipzig?
  • Crusades1986
    9.5k
    slažem se u potpunosti, po meni je prerano za Joška u A reprezentaciji. Poslije EURA vjerovatnije kad se Lovren/Vida eventualno oproste od reprezentacije.
  • Infinity
    15.2k
    Nije isto dati priliku golmanu i branicu sa 17 godina i igracu na drugoj poziciji. Napadac od 17 godina moze fulati 10 prilika i opet moze biti 0-0.

    Tu pricu da ako netko zna igrati zna i sa 17 mozes okacit macku o rep. Zasto Olmo sa 17 nije igrao onako kako igra danas? Zelis reci da Gvardiol sutra nece biti bolji, jer eto i sa 17 zna. Igraci s vremenom napreduju, znaju oni igrati i s 12, ali to nije kapacitet za prvu ekipu.
  • Ali
    1.9k

    Gvardiol pod trenerom Bjelicom :
    Hnl 2x nastupa oba protiv Intera
    Lp van zapisnika
    Dovoljno ?
    A nije da nismo imali izazova sa bekovima i stoperima , bilo je i povreda i svega... samo dvije utakmice i to protiv davljenika, koji nije nikog pobijedio 15 utakmica, dakle u tim utakmicama nemozes stoper ni isprobati
  • deda
    27.5k
    Ali, oćemo stavit Jankovića i Julardžiju protiv Osijeka, a bacit van Ademija i Ivanušeca, ja mislim da svojim talentom zaslužuju šansu? A mogli bi i Karricu na špicu pa da vidimo od čega su napravljeni ti dečki? Jesu ili nisu?
  • Crusades1986
    9.5k
    Okej, nema smisla dalje. :lol:
    Kak je mogao bit u LP u zapisniku ako je debitirao na proljeće kad smo ispali iz Lige Prvaka?
    Opet pitam, kaj je trebao na jesen sa 17 godina bit u ekipi za ligu prvaka protiv Citya, Šahtatra i Atalante?
    Smrdljivi Bjelica, skupa sa podzemnim silama je bojkotirao i bušio Dinamo iznutra jer Joško je trebao debitirat protiv Citya na Etihadu.
  • Infinity
    15.2k
    Gvardiolu je bilo bolje da igra utakmice juniorske LP nego da sjedi na klupi prvog tima.

    Na proljece je dobio vise sanse, jer se rijesilo pitanje prvaka. Meni je iskreno jako drago sto Gvardiol nije igrao odlucujuce utakmice, nego je prve prilike dobio kad je bilo 'nebitno'. Nadam se da ce nam to i dalje biti praksa, jer je nama svima dosta guranja djece u vatru, pet komada u vlastitoj mrezi i nula bodova iz sest europskih utakmica. Bitne utakmice moraju igrati iskusni igraci, a mladi da dobiju sansu kad se za to ostvari mogucnost. S Gvardiolom je odradjen odlican posao.
  • Kwedi
    3.8k
    bezveze se pecate
  • Gelipter
    3.4k
    Počinjem se pitati jel Majki ima mlađeg brata kojeg je unovačio na Zonu. :chin:
    Također, kolko ja znam Kondžor uopće na toj poziciji nije bio konkurencija Hermanu Maieru, a Lovro je kad je ulazio bio je puno slabiji nego sad. Kaj se osijeka tiče, po trenutnom rasporedu snaga bod bi bio zadovoljavajuć, a onda opet ista meta isto odstojanje i Zoka se opet može pitati po čemu je to Neno bolji od njega.
  • Ali
    1.9k
    zakaj odmah ides na teorije zavjera.
    Cinjenica je da ga nije Jovicevic gurnuo u prvu momcad decko bi vjerovatno danas bio na posudbi u Istri ili Lokomotivi. Istrpio ga je, mlad je pa ce ponekad i pogrijestiti, ali ja kao navijac Dinama, uvijek radije gledam naseg klinca od 17, pa nek i pogrijesi nego "placenika" koji ce izjavljivati kako mu je san igrati u dinamu , a ubiti ga zanima lova i nista vise

    Bjelica je odlican strateg i ima dobru sprehu, nema lojalnost klubu, i nije trener koji razvija igrace iz juniorskog pogona. Radije kupuje gotove igrace
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.