• Crusades1986
    9.3k
    Jovičević ga je gurnuo u prve ekipu? Kako je onda debitirao pod Bjelicom?
    Teorije zavjere? Pa nisam ja prvi spomenuo da je netko, citiram, "zapostavljao", Gvardiola.
    Možeš odgovorit i drugim forumašima na upise, ne moraš samo meni, trolu.
  • Kwedi
    3.8k
    don't feed the troll...
  • marcio amoroso
    31.5k
    Bjelica je trener koji donosi rezultatski uspjeh, posebno nama ga je donio. Uostalom svi ti vrli stručnjaci koji su razvijali “našu” djecu nisu prismrdili europskom proljeću i blamirali su se svaki put u LP. Mene osobno boli klinac koga on preferira, mlade, stare ili srednje. Zanima me rezultat, on ga je donio i gotovo.
  • Infinity
    14.9k
    uvijek radije gledam naseg klinca od 17, pa nek i pogrijesi nego "placenika" koji ce izjavljivati kako mu je san igrati u dinamu , a ubiti ga zanima lova i nista viseAli

    Vrijeme je da pocnes pratiti kvartovskog/lokalnog nizeligasa.
  • Ali
    1.8k
    klub za kojeg navijas nemozea primijeniti
    Jednom se "zarazis" i to je to ostaje ti do kraja zivota u venama
  • Infinity
    14.9k
    klub za kojeg navijas nemozea primijeniti
    Jednom se "zarazis" i to je to ostaje ti do kraja zivota u venama
    Ali

    Onda shvati da Dinamo nije klub koji ce igrati s 'deckima iz kvarta', nego ce dovoditi igrace koji ce mu donijeti rezultat. REZULTAT! Smisao sporta i takmicenja, barem onog profesionalnog.

    Eto i taj Gvardiol ti se brzo prometnuo u placenika. Trebali smo istrpiti njegove greske i dati igraca Leipzigu. Draze mi je da necije greske trpi XY klub i daje gotove igrace nama. Naravno da i nasi mladi trebaju dobiti sansu, ali postepeno. Ovo s Gvardiolom je na kraju skroz OK izvedeno. Odigrao je Coric sa 17 pun k* utakmica za prvu ekipu. Vidim da je dobro doslo i nama i njemu. To jednostavno ne ide tako. Ne moze, nije prirodno. Nit igrac to moze iznijeti, nit klub poput Dinama to moze trpiti. A Corica se trpilo. Uzalud.
  • Ali
    1.8k
    tocno, ali nazalost premalo smo trziste da bi financijski bili samoodrzivi i konkurenti u europi i bez prodaje talentiranih igraca niti jedan nogometni klub na nasem prostoru nema buducnost.
    Pumpanje love tatrane je uvijek kratkog vijeka, Osijek? kada madjari postignu geopoliticki interes koji imaju u slavoniji ce prestat pumpat lovu i ako ne prodaju u pet godina bar pet igraca iznad 15m€ ce biti na pragu ispadanja iz hnl, a Bjelica ce tada biti u Spanjolskoj ili Poljskoj na novom projektu
  • Crusades1986
    9.3k
    Bolje i u Španjolskoj ili Poljskoj nego u Ujedinjenim Arapskim Emiratima ili, daj Bože, u Remetincu.
  • Mali dioničar
    13.5k
    i ako ne prodaju u pet godina bar pet igraca iznad 15m€ ce biti na pragu ispadanja iz hnlAli

    Koji budžet je potreban za igranje HNL-a?
  • Crusades1986
    9.3k
    Po ovoj računici, Miško bi davnih dana tankiro u trećoj ligi. :lol:
  • Mali dioničar
    13.5k
    @Ali jesi ti radio troškovnik za žičaru na Sljemenu?
  • Zambatine škude
    1.9k
    Istrpio ga je, mlad je pa ce ponekad i pogrijestiti, ali ja kao navijac Dinama, uvijek radije gledam naseg klinca od 17, pa nek i pogrijesi nego "placenika" koji ce izjavljivati kako mu je san igrati u dinamu , a ubiti ga zanima lova i nista viseAli

    Pa taj klinac kojeg ti jedva čekaš gledati je doslovno sa deset odigranih utakmica otišao iz Dinama.
  • marcio amoroso
    31.5k

    Baš smo ga se nagledali u pm
  • Eduardo
    16.9k
    ja kao navijac Dinama, uvijek radije gledam naseg klinca od 17, pa nek i pogrijesi nego "placenika" koji ce izjavljivati kako mu je san igrati u dinamu , a ubiti ga zanima lova i nista viseAli

    E, vidiš, meni je pak pun kurac tih klinaca koji se kunu u ljubav prema Dinamu, pa se uz pomoć viših sila promoviraju kroz prvu momčad, igraju europske utakmice te blamiraju i klub i sebe u tih veličanstvenih 20-30 nastupa koje nakupe prije nego dignu sidro. Zauzvrat glume primadone na terenu i van njega te bježe iz kluba na prvu ponudu kluba iz liga petice.

    Sad, molim ime "plaćenika" koji je izjavio kako mu je san igrati u Dinamu , a ubiti ga zanima lova i ništa više.
  • Ali
    1.8k
    decko zna igrat i uzitak ga je gledati, nazalost realnost je takva da ga nemozemo gledati na proljece jer 20m€ koliko ce sjesti od prodaje je nuzno za razvoj buducih mladih igraca.
    Mozda je moja vizija opstanka kluba kriva i ja bih vec sada uigravao pogotovo kroz hnl i mladog Jankovica (frajer je sam pobijedio hajduk prosli vikend) i mladog Julardziju.. kaj ima veze kaj imaju 17 ili 18 godina, pusti ga da igra bar dvije tri utakmice zaredom u hnl, bolje oni nego hajrovic, atienwen, stojanovic ili prije kondzior, gojak i slicni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.