• reziser
    6.2k
    Decki, znaci vi u kompletu na tekmu i usli na brzaka? Ajd drago mi je, dobar je bio istok jucer, svaka cast!
    Ulaz na zapad po,obicaju, bez problema.

    Piva u coffe to go?? To jos nisam cuo,hahaha
  • reziser
    6.2k
    elhdi2fjjnplmug7.jpg
    lzb3m8brht3tpq2m.jpg
    elhdi2fjjnplmug7.jpg
    lzb3m8brht3tpq2m.jpg
    o7v12iwcut5kvofc.jpg
    o7v12iwcut5kvofc.jpg

    Par slikica iz moje lože :joke:
  • reziser
    6.2k
    Zakaj mi poduplalo slike :gasp:
  • xavier
    11.1k
    Nešto su se sitno čuli na početku. Možda su dozivali dečka koji nosi pivo :cool:Cavalera

    A onda su skužili da je piva ionako bezalkoholna pa su dalje samo revoltirano sjedili :grin:
  • xavier
    11.1k
    Piva u coffe to go?? To jos nisam cuo,hahahareziser

    Zapravo je kolega pitao imaju li plastične čaše da ponesemo nepopijene pive kad smo morali krenuti, a konobar (inače jakog dalmatinskog naglaska i nije mu bilo svejedno) je rekao da nemaju i donio nam one kartonske za coffee to go.

    No na kraju smo jednostavno uzeli flaše :cool:
  • BluePhone67
    3.2k
    Kakav je sjever gore bio ? Jel pratio donji dio tribine sa pjevanjem
  • 000
    941
    Generalno su sve tribine bile ok, pozitivno nabrijane. Bio je dobar huk sa sjevera. Da je stadion sa boljom akustikom, čehe bi još tražili po Savi, dokle bi ih huk otpuhao.
  • reziser
    6.2k
    Ima negdje,snima tekme s nasim komentatorom?
    Da u miru gledam i gustam
  • deda
    27.7k
    Ma riječi su suvišne, ovo sinoć je bila rapsodija.
  • deda
    27.7k
    Ova sliika s Nenadom je bolesna, odmah sam je stavio na Sportnet. :strong:
  • Eduardo
    17.3k
    Kakva tekma! Nemam riječi za sinoć... Savršenstvo bez mane.
  • Infinity
    15.2k
    I ja konacno kuci. Utakmica odlicna, Dinamo savrsen, atmosfera uzavrela. Bolje od ovog ne bih ni trazio.

    Gledatelja 25.600 ako sam spikera dobro cuo, al bio je dojam da ima duplo vise. I sto kolega kaze, da je neki zatvoreni stadion otpuhali bi ih. Ja sam u nekom trenutku u onom ludilu prijatelju rekao da nam je sad Bilino polje pa da im jebemo majku s dva metra. Bio bi to puno vise domacinski teren, al i ovako je grmilo.
  • deda
    27.7k
    Bilino Polje je zakon. Što kažeš, da imamo stadion od 18 keka, ograda 2-3m od linije, znaš koliko bi ovi dobili, 7 komada. Ma svi bi se usrali na takvom stadionu, to nam fali kao oko u glavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.