• Neki tip
    18.4k
    Znači države kupuju cjepivo od farmaceuta, a ako ima nuspojava, opet država plaća odštetu.Mali dioničar

    Ne samo da kupuju i plaćaju odštetu, nego plaćaju, odnosno projektno sufinanciraju i istraživanja. Kad kažem sufinanciraju mislim - to se samo tako kaže; praktični eufemizam za "ne jamčim da će biti dovoljno, ali u principu hoće".

    Mnogo bi uvjerljivije zvučalo preuzimanje odgovornosti od strane onih koji cjepiva proizvode, dakle farmaceuta, nego od država. Ok, lakše će biti ostvariti odštetu, ali kome je to cilj? Svi bi radije sigurno cjepivo, nego se teško razboljeli.

    Lijepo je "biti" farmaceutska kompanija ovih dana.

    Malo se plašim nuspojava. :eyes:Neki tip sa Zapada

    Mada se ovo odnosilo isključivo na onaj tvoj recept gore.. :)
  • The Undertaker
    3.7k
    Odštete su tu sekundarna stvar. Više mi je to pokazatelj koliko su proizvođači sigurni u svoje cjepivo.
  • Neki tip
    18.4k
    pa upravo to je i poanta gore napisanog :)
  • NORTE
    8.5k
    Po razvoju dogadjaja u Europi i Hrvatskoj, samo je pitanje vremena ponovni prekid natjecanja...Bosna86

    Mislim da Hns neće prekinut Hnl dok god ne krene neki trend s prekidima nog.liga po Europi. Ako ovo eskalira a najave su da hoće, prvo će uslijedit zabrana gledatelja a to znači i u EL. Čak će mi bit i drago ako se prekinu one lige koje nisu završile prošlu sezonu na terenu nego suludim odlukama o prvaku s par bodova više.


    Kakve su neke realne najave za cjepivo?Infinity

    Iduće godine tek, ako ga i bude. Prvo će ga dobit teško oboljeli, zdravstveni radnici i ugrožene skupine.
  • deda
    26.3k
    U Širokom Brijegu zaraženo 18 igrača, skoro cijela momčad
  • Mali dioničar
    13.4k
    Kaj to znači za testiranje kao takvo? Pretpostavljam da ih je barem 50% asimptomatski.
  • NORTE
    8.5k
    Kroz mjesec dana bi i Uefa mogla stopirat svoja natjecanja, prvo gledatelji, a onda sve.
  • NORTE
    8.5k
    Istarski stožer će uskoro zabranit sportske utakmice u županiji.
  • Infinity
    14.9k
    NK Siroki danas zbog korone u klubu otputovao u Tuzlu s pet prvotimaca i dvanaest juniora. Najstariji igrac 1998. godiste, a prosjek godina manji od 19. Uzese bod, jos su i poveli.
  • Krizy
    33.6k
    Imam prijatelja u Širokom i kaže mi da je njegov rođak uložio 400 KM na pobjedu Tuzle u hendikepu :rofl:
  • marcio amoroso
    31.4k
    I Alkmaar je u Napoliju imao brdo zaraženih pa pobjedi.
    Ništa to ne znači.
  • Neki tip
    18.4k
    Pola tekme odigra se "u glavi".. znaš da ti dolaze neki klinci. Opustiš se kao da ideš na kvartovski hakl, a ne prvenstvenu (ili EL), ovi dođu nabrijani.. ne snađeš se, a suda fućka kraj.

    Budući da prezirem "lako ćemo" pristup, ovakve pljuske mi baš drage..
  • Infinity
    14.9k
    Kvota na pobjedu Tuzle je bila 2.0, a prije utakmice su imali bod manje od Sirokog i utakmicu vise. Tu su negdje. Ovo su kladionice s ovom kvotom rasturile, nema tko tu nije legao. Prvi bih stavio hrpu para na pobjedu Tuzle. Sreca pa nisam danas zalazio u kladionice, cak bi otisao samo zbog ovoga da sam kvotu vidio prije utakmice.
  • NORTE
    8.5k
    Uskoro objava o maksimalno 50 ljudi na okupljanjima od sutra. To je onda to od gledatelja na stadionima i u dvoranama u Hr.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.