• Infinity
    14.9k
    Budimo realni, nije Zoran bas tolika neznalica. Misljenja sam da ga dio igraca barem djelomicno bojkotira zbog Bjelice i svih sranja koja su se dogodila. Njega dijelom je*e taj Bjelica. On da je dosao nakon Krune, njegova ekipa bi na terenu izgledala bolje nego sto danas izgleda.

    Zoran je 2013. nakon 13 kola preuzeo Dinamo koji je bio izjednacen s Hajdukom u tom trenutku. U narednih 26 kola Hajduk je za Dinamom zaostao 22 boda, sezonu kasnije 38 i jos sezonu kasnije 24 boda. U dvije i pol sezone Hajduk je ostao za Dinamom koji vodi Zoran Mamic 84 boda. Mrzim ga, al dajmo malo realnosti. Pod jedan, kakav Hajduk, ta razina Dinamo ne bi bio ni bez trenera.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Budimo realni, nije Zoran bas tolika neznalica. Misljenja sam da ga dio igraca barem djelomicno bojkotira zbog BjeliceInfinity

    O ja sam u to siguran. Ali nekako mi se čini ni da on nije sto postu u klubu, zašto je to znamo, ali opet očito je da nešto smrdi. Ko zna možda ga je i pritisak pojeo, ipak njega najpošteniju osobu na balkanu stalno prozivaju kriminalcem. :/
  • xavier
    11k
    Što se tiče Hajduka, još jedan citat s njihove teme:

    "Najgore mi je od svega što nas ovi iz Zagreba više uopće ne sprdaju nego nas sad već istinski žale"
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Isusa ti ovo je najjači self burn koji sam vidio zadnjih 5 godina valjda haha
  • Kwedi
    3.8k
    tjw5tx3rall7379e.png

    Šik, Šik, Šik zakmeči...
  • The Undertaker
    3.7k
    Da li klubovi uopće mogu zataškati ili ne testirati igrače? Zar ne postoji protokol HNS-a oko toga?
  • deda
    26.3k
    Bojim se da ne postoji protokol
  • Kwedi
    3.8k
    Mogu zataškati, muljati, ignorirati... Evo Varteks mora u izolaciju jer se u NK Bjelovaru igrač testirao prije utakmice, išao igrat iako ne zna jel betežen, dobio pozitivan nalaz dan kasnije i sad svi u izolaciji, Bjelovar i Varteks.
  • Kwedi
    3.8k
    A svaki dan testiranja su ipak malo skup sport za većinu klubova
  • Bosna86
    11.1k
    Ja sam i dalje stava da uopće ne treba testirati... Imaš simptome, sklonis se negdje kao i kad imaš gripu i tjt... Vrhunske sportaše se stigmatizira, a prebole taj virus za pola dana
  • Mali dioničar
    13.4k
    Lokomotivi svakako odgovara čim više odgoda s obzirom na stanje u kojem jesu pa bi se moglo i postaviti pitanje da li Šikić previše testira.
  • Crusades1986
    9.3k
    Meni je iskreno najjače ovo kad ne žele objavit identitet igrača :lol: pa ne bi da kugu imaju jbt
  • Mali dioničar
    13.4k


    Općenito se ne bi trebale samo tako objavljivati zdravstvene informacije, ali ovaj covid je pomeo liječničku tajnu koja doduše kod sportaša nikad nije ni postojala.
  • Kwedi
    3.8k
    Čuže je sad u izolaciji. Npr desi se da je neko donio virus u svlačionicu; s obzirom na kadar, okolnosti i dinamiku širenja virusa ne bi se začudio da uskoro u Dinamu poberu kolektivnu izolaciju s obzirom koliko ih je u prvom sastavu, a maltene svaki tjedan utakmica.

    Onda bi dobro došli Kulenović, Menalo, Kimovi, Marin, Milić...
  • Neki tip
    18.3k
    e jbg kwedi, ti se il žališ da imamo previše igrača u kadru ili da ih je premalo.. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.