• immerwieder
    1.2k
    pobjeda šibenika u gostima kod izravnog konkurenta u borbi za ostanak
  • Krizy
    35.4k
    Hajduk je jaka momčad!
  • xavier
    11.1k
    Bravo Šibenik :clap:
  • Carrasco
    4k
    Hajduk ko Hajduk, imaju šanse za naslov dok ne počne prvenstvo. Točnije, ne za naslov nego za drugo to jest treće mjesto.
  • Markelo
    2.5k
    Tek je 7 kola proslo a oni vec na -9. Triba li se vec prebacivat na kup?
  • xavier
    11.1k
    Najjači komentar tovara:

    "Lako meni za poraze od Dinama i Gorice, ali direktne konkrente za opstanak jednostavno moramo dobivati"
  • immerwieder
    1.2k
    igrači su im se umorni vratili iz silnih reprezentacija u kojima igraju
  • ZGBhoy
    1.7k
    A jučer veli Ćolina da mogu bit Prvaci
  • NORTE
    9k
    A jučer veli Ćolina da mogu bit PrvaciZGBhoy

    Hajde da je to rekao neki dobar igrač, Caktaš, Jairo, Gyurcso..ali Čolina...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ovaj Stipić iz Slavena se očigledno zna dobro prodati, u biti su mu rezultati ništa posebno, ali je u medijima stalno. Konobarenje, oblačenje, podcast, ovo ono.
  • Infinity
    15.2k
    Covjek od sebe pravi brend. Zanimljivo je to da kao trener radi slicno Bjelici. Ima oko sebe ljudi koji rade, sam kaze da sudjeluje 5% u nekim korekcijama. Ima analiticare, trenere, ima svoj tim. Ima ga i nas Zoki, al to nije to.

    Gledao sam podcast, zna covjek i pricati, bas se prodaje. A mislim da i treba to, treba trener biti netko koga ce navijaci voljeti. Super bi bilo da je zbog rezultata, al nekad i nesto s ljudske strane odluci.

    Sto se tice njega kao trenera. Belupo meni izgleda dobro, al bas nemaju srece.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kepčija je nešto pričao da nisu htjeli oslabiti sebe a pojačati konkurenta prodajom Jaira. Frende moj nije tebi dinamo konkurent više. :lol:
  • deda
    27.5k
    Ma nisi skužio, Dinamo bi ga proslijedio u Slaven na posudbu i sjebo tovare. U tome je caka. :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma pusti to, Dinamo s Daltonom na klupi bi tu negdje bio na kvaliteti Hajduka da nije Bjelica ostavio kakav takav sistem i pobjednički mentalitet...
  • Crusades1986
    9.5k
    Šibenik zadnja pobjeda prije ove jučerašnje na Poljudu na isti dan prije 11 godina.
    18.10.2009.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.