• Nino Bule
    11.3k
    Ja ne znam jel ovom antolicu zdravko poslo skriptu za ove odvratne monologe, ili je dovoljno ljigav da ih sam smisli.
  • flexXy
    1.9k
    Ne znam jedino zasto Antolic govori o nekim financijskim aspektima, trebali su Olivarija dovest kao gosta da nam objasni koliko smo novaca ustedili jer nismo dovodili pojacanja.
  • agramZ
    2.3k
    velecasni antolic - "o sebi citamo kao da smo kriminalna organizacija"
  • Markelo
    2.5k
    Bezvezna presica.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ničim izazvani sazovu presicu na kojoj Antolić hvali Mamića, obračunava se olfo s Bosyima, a Mamić priča o Jairu i transferima i kak su svi super.

    Show. :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Očito je da osjete pritisak sa svih strana, mislim ovo je već druga presica u kojoj se opravdavaju... Nadam se neće još dugo gamad.
  • Smotanihaker
    592
    To sve više podsjeća na brata sa presicama.
  • Majki2111
    2.6k
    Neću trošiti riječi na bacanje hejta i živciranje , nego samo da je bitan rezultatski napredak i rezultatski jak Dinamo, bez obzira na sve, dakle prezimljavanje u Europi dolazi u obzir. Neka rade kaj hoće po tom planu, samo da ne budu ko Ferrari u forumuli pa da ih ulovi u sivoj zoni pa da izgube performanse. Nek se snalaze kako znajuu i umiju. Teren i rezultat jedino mjerilo, kako je Bjelica govorio.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Tako je, mene zanima samo nogomet.
  • agramZ
    2.3k
    nk dinamo, hask gradjanski, croatia, gnk ili mozda neki red bull zagreb, koga jebe, sve isti kurac, samo rezultat vrijedi!
  • SAS1987
    13.2k
    Očito je da osjete pritisak sa svih strana, mislim ovo je već druga presica u kojoj se opravdavaju... Nadam se neće još dugo gamad.Dragon1Warrior123

    Ma koji pritisak? Još uvjek uživaju u protekciji politike.
  • Nino Bule
    11.3k
    Treba reci da je antolic u jednom trenutku rekao "kad predamo klub vidjet ce te da ima najbolju bilansu". Ne znam jel freudovska omaska ili namjerno podjebava.
  • SAS1987
    13.2k
    kad predamo klub vidjet ce te da ima najbolju bilansuNino Bule

    Spaljena zemlja.
  • Draž
    1.1k
    Nije mi palo na pamet gledati izdrkavanje, al čitao sam da je Antolić za Zoku rekao da je u Dinamu osvojio 27 titula!!!
    Jel to istina?
  • Crusades1986
    9.5k
    Nije. 12 titula. Tj 12 prvenstava i kupova zajedno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.