• Eduardo
    17.4k
    Postali smo pravednici veći od samih pravednika. Ako ćemo im preuzeti i tu jedinu titulu koja im je preostala i koju kvalitetno drže već godinama, onda njihovo postojanje više nema smisla.
  • NORTE
    9.1k
    Bravo Lovren! Kad Bandić izgubi vlast i covid više ne bude vijest naći će se načina i da se izgradi stadion. Kakva smo mi bruka od države, ne možemo stadion izgradit.
  • Mali Zeus
    9.4k
    @marcio amoroso ajd možemo se složiti da je dobro da je rekao i da bi svi igrači to trebali non stop ponavljati.
  • Neki tip
    19.1k
    Radio sam jednom davno, preko Student servisa, u Lipa Millu.

    Svaki dan, beziznimno, radnici/e s traka i strojeva trpali su bilježnice u jakne, hlače, gaće i hulahopke. Hodali su ko neki smiješni oživljeni snjegovići dok im je portir ovlaš "pregledavao" torbe na izlazu.

    Kakve to veze ima s temom? Tko želi shvatit će.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Ponesi na okupljanje par bilježnica, treba mi.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Lipa mill su uvijek bile kvalitetne bilježnice.
  • Neki tip
    19.1k
    Ponesi na okupljanje par bilježnica, treba mi.marcio amoroso

    Nisam uzeo dovoljno da potraju 20 godina. :wink:
  • Eduardo
    17.4k
    @Neki tip sa Zapada upiši u jednu od tih bilježnica još jedan dobar nastup Majera i novi gol :yum:
  • Mali dioničar
    14k
    Beli maršira prema mjestu izbornika.
  • Neki tip
    19.1k
    :grin:

    Već sam prije koji dan napisao da ću, izgleda, morati "pojesti diplomu".. samo nek on rastura i dalje, u oba najdraža dresa. Bit ću sretan ko i on. :)
  • Bosna86
    11.6k
    Ja bi ga u Dinamo radije.... Malo da smanji ego i da se okruži boljim pomoćnicima sigurno bi mogao napraviti dobru karijeru, pogotovo zbog igračkog pedigrea
  • Mali dioničar
    14k


    Da, ali vidiš da se igraju igre. Dobar je sa jednim članom IO - Miškom, a eto i Špikić igra koji je igrač Gorice, a Črnko je isto tako član IO. A Beli je bio i trener Rudeša što nije nebitno. A i dobar je.

    Btw, Česi vode u Litvi 1:0.
  • Bosna86
    11.6k
    Kad smo već kod teme stadiona, naletio sam na cijenu izgradnje kampa u Zenici... Nevjerovatno je da ga Dinamo nema

    Podsjećamo trening kamp u Zenici izgrađen je po najmodernijim svjetskim i evropskim standardima, Evropska fudbalska federacija (UEFA) izdvojila približno osam miliona, odnosno Svjetska fudbalska federacija (FIFA) dva miliona KM. U realizaciji ovog projekta važnu ulogu je imala i općina Zenica, koja je na period od 40 godina besplatno dala na korištenje zemljišta, te osigurala potrebne dozvole i infrastrukturne priključke u centru. Dva terena opremljena reflektorima, od čega je jedan sa prirodnom i drugi sa umjetnom travom. Kapacitet tribina iznosi 3.300 sjedećih mjesta, a ispod su smještene prostorije sa ostalim pratećim sadržajima, uključujući restoran, kuhinju, salu za sastanke, moderne svlačionice, fitnes centar, vešeraj

    Izbaci trošak tribina i dodaj još 2-3 stadiona i za pišljivih 5 milja eura si osigurao sljedećih 30 g
  • bbb medimurje
    2.9k
    Rasprodan i sjever gore
  • Mali dioničar
    14k
    Piša Antolić da je sastav ipak;

    Livaković-Uremović, Lovren, Ćaleta Car, Barišić-Modrić, Badelj-Perišić, Vlašić, Pašalić-Petković.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.