• Mali Zeus
    9.4k
    Kakva budala.
  • flexXy
    1.9k
    Realno osim zadnje recenice nije nis krivo rekao.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Nema on što držati predavanja o ičemu. Uostalom kome je to poruka, nek se obrati Šukeru.
  • Crusades1986
    9.6k
    Imao je on dosta gazdi i šefova kojima se mogao obratit za novi stadion. Ak netko treba moralizirat o novcima za stadion, Lovren je pri dnu te liste.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Čovjek kao prvo ništa krivo nije rekao, kao drugo je dobro da se ukaziva na taj problem. Mi ovdje laprdamo mjesecima o tom problemu, naravno da nas nitko ne čuje i ne vidi. Njegov glas se čuje dalje. Kamo sreće da svi naglase taj problem i da stalno ukazuju na njega.
    Siguran sam da bi se prije nešto pokrenulo nego da svi šute kao sada.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ne bih baš rekao da svi šute, o tome se non stop govori. Dobro je da Dejan ukazuje na taj problem. Kad je već pri tome nek ukaže na problem što se silni milijuni bacaju na maksimirsko ruglo, ali nekako mislim da neće.
  • Crusades1986
    9.6k
    Bila je nakon Rusije ofenziva o nacionalnom stadionu pa se nije ništa napravilo. Ne znam kome se točno Lovren obraća, al sigurno je promašio metu. Nek se javi u klub i grad pa nek im to kaže. Sigurno može više utjecat nego mi tu na forumu.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Njegov šef se zalaže za nekakve vulkane od 60 tisuća gledatelja.
  • The Undertaker
    4k
    Ne mora se igrati u Zagrebu. Za "veće" utakmice ima Split a za "manje" Osijek, Rijeka, Pula, Varaždin itd..
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ne znam, ali po nekima tu samo “moralne vertikale” mogu ukazati na problem stadiona. Znate šta je problem? Problem je što je tih “moralnih vertikala” u našem društvu nažalost jako malo.
  • agramZ
    2.3k
    ne daj boze da ova uprava gradi stadion.. a repka kao repka nek' ga cucla.
  • Papastrumf
    9.5k

    Znaci bolje nek pune vlastite dzepove nego da grade stadion npr.?
  • Mali Zeus
    9.4k
    ne moraju samo moralne vertikale, ali svejedno Lovren je zadnji koji bi trebao. Donedavno je uredno igrao na Maksimiru u koji su se tukli i dalje se tuku milijuni, sudjelovao je aktivno u marifetlucima svog tatte, gledao kako se polaže kamen temeljac na Sveticama i sad mu je odjednom sve sinulo. Mah.
  • Neki tip
    19.1k
    a repka kao repka nek' ga cucla.agramZ

    I to si došao poručiti na temi "Hrvatska nogometna reprezentacija"? Mudroslovlje, nema šta.
  • agramZ
    2.3k
    da grade stadion s kojim bi jos vise punili vlastite dzepove? kad pogledam gnk-ov marketing mogu si misliti kakvu bi "modernu arenu" stvorili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.