• Neki tip
    18.3k
    U prvih 6 kola skupio sam 6 bodova, a u ovom jednom, 7. kolu, 50% više iliti 9 bodova.. :gasp: s tim da još nije ni gotovo.

    Ko kenijski trkač na duge pruge.. :cool:
  • reziser
    5.8k

    ukleo si me
    padam sve više
    pokopat će me dinamo 2 i futsal dinamo :(
  • Infinity
    14.9k
    POSTAVLJENO OSMO KOLO!

    Vama za dusu, postavljeno je sve do posljednjeg kola. Svaka izmjena termina ce utjecati na raspred kola na predictoru, pa ako ostavite svoje prognoze do kraja, pratite izmjene. U medjuvremenu ce negdje biti ubacena zaostala utakmica s Rijekom, a Kup s Rudesom mozda dobije novi termin. O svim izmjenama ce biti obavijest.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    kolega, @marcio amoroso 19 bodova u zadnjem kolu, daj nama reci jesil za te bodove "naštelio" Amru ili Vlatku ? :rofl: :lol: :rofl: :joke:

    Da znamo ić pitat :lol:
  • Infinity
    14.9k
    Ne vode one predictor. Poslao meni sto eura. Za sva ostala pitanja javite se u inbox :cool:
  • Papastrumf
    9.1k
    Eto, “naštelio” je Infinitya..
  • Majki2111
    2.5k
    Svaka čast dečki kaj se usudite igrat prediktor. Ja ono kaj pogledam nogometa, a to su najmanje sve Dinamove utakmice-nije mi dosta za prognozu. Imam osjećaj ko da pucam u prazno.
  • Neki tip
    18.3k
    Svaka čast dečki kaj se usudite igrat prediktor.Majki-Papi2111

    Bemu, Majki, pa nije da ulazimo u ring Hrgoviću.. niti da ulažemo plaću. Zapravo, ne ulažemo kao što znaš niš osim volje da uz prvu momčad Dinama popratimo i drugu, kao i Futsal Dinamo.

    Tome, osim zabavi, Predictor i služi.. da te nekak "natjera" da sve oko Dinama i u vezi s Dinamom bar malo pozornije pratiš nego kaj bi inače.. i tu funkciju super ispunjava, bar u mom slučaju.
  • Krizy
    33.6k
    Pogodim Fustal Dinamo - Square 4-1 a ne mogu nijednu nogometnu utakmicu :worry: :rofl:
  • Stihl
    3k

    Buš i dalje stavljao obavijest, tj.napomenu za svako novo kolo? Jer bum vjerojatno zaboravio odigrat, a ne zelim odmah sad upisat rezultate za sva kola.
  • Infinity
    14.9k
    Hocu, ne brini.

    Ovo sam sad iskoristio visak slobodnog vremena u ova dva dana, tj. danas i subotu, a ima i onih koji stalno zaboravljaju pa nek odigraju sve do kraja, a kad se sjete nek odu promijeniti. Ja znam da cu ja prvi zaboraviti odigrati, bez obzira sto cu druge napomenuti :rofl: U svakom slucaju ce ici napomena i na forumu, a i najava na fb.
  • Majki2111
    2.5k
    Ma nisam tako mislio :smile: , nego u smislu pogodit strjelca i rezultat. Dosta nezahvalno je to pogađat bez neke analize. Probo sam prošle godine prvih par kola pa sam vidio da nema nekog smisla baš... :lol: Nisam bio uspješan....
  • Dudu
    2.6k


    Baš suprotno od analize. Trenutno sam treći, a sve bodove skupio na Dinamo 2 i Futsal Dinamo, a ne pratim nijedno ni drugo. Evo prošlu futsala skinem i strijelca i rezultat, a nemam žive veze o tome. O prvoj momčadi znam gotovo sve, pa ništa. Živile B ekipe i futsal :D
  • Majki2111
    2.5k
    A eto mene nije mazila sreća
  • Crusades1986
    9.3k
    Ma futsal je relativno lako pogodit strijelca zbog većeg broja golova koji padaju u tom sportu. A i dosta često jedni te isti zabijaju većinu golova tak da se na tom ubere puno bodova.

    Igraš svaku tekmu da će Grbeša zabit gol i nemreš fulat :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.