• Crusades1986
    9.6k
    Šok i vjeverica.
  • NORTE
    9k
    Ono kad Mourinhu poklone igrača više pa likuje nad svojom pobjedom pa ga 2 sata kasnije prejebe nekakva Aston Villa.
  • Mali dioničar
    14k
    U kornerima je 7:2 za Liverpool.
  • Crusades1986
    9.6k
    Bar smo u nečem bili bolji :sweat:
  • NORTE
    9k
    Ono kad Mourinhu poklone igrača više pa likuje nad svojom pobjedom pa ga 2 sata kasnije prejebe nekakva Aston Villa.NORTE

    I ne samo da ga prejebe nego ga i pretekne na tablici iako Mou ima odigranu tekmu više.
  • deda
    27.7k
    Čudesna noć na Villa Parku :clap:
  • Bosna86
    11.6k
    Napoli nije trazio odgodu
  • Krizy
    35.5k
    Cazoo sponzor i Evertonu i Aston Villi - jedine 2 momčadi sa svim pobjedama zasad.
    ednqu5ak9vmvqt04.jpg
    x31nn3a5nrguz4xk.jpg
  • Mali Zeus
    9.4k
    Everton ide po titulu. :grin:

    Nakon onog 1:6 Villa mi je malo uljepšala večer ipak. :smile:

    Što se tiče Lovrena možemo se mi zezati i meni je lik užasno antipatičan, ali imao je čisto dobru karijeru i općenito je on ok stoper, jedino kaj ima te crne rupe u koncetraciji di je kao amaterski igrač.

    Što se tiče Uniteda Maguire je bio kao igrač županijske lige, cijela momčad je užas. Nešto je jako trulo opet, nakon onakve serije iza lockdowna sve je nestalo. Pogba je prevara od igrača kojeg se trebalo riješiti. Obrana kao da ne trenira skupa, neke od tih grešaka se ne bi dogodile da su bolje utrenirani. Iz nekog razloga bekovi stoje preblizu stoperima i ispadaju svi iz igre prelako. Tim gore što im i spori vezni red, Matić i Pogba, ne pruža nikakvu zaštitu.
  • Krizy
    35.5k
    Jakub Moder postao najskuplji igrač u povijesti poljske lige, Lech ga prodao za 11M eura u Brighton.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Što se tiče Uniteda Maguire je bio kao igrač županijske ligeMali Zeus

    Otkako su ga doveli tako izgleda,preplaćen i to teško. Valjda jer je Englez.

    @Crusades1986 prijatelju/kolega, da ne bude došlo do svađe ili nečeg, ja sam samo napisao kako sam ja to vidio Gomez-Lovren. Znači niti želim provocirat svađu niti ista slično.


    Općenito,po meni Liverpoolov je problem taj da im treba stoper upola dobar ko Van Dijk. Čovjek je imao lošu tekmu sinoć(sezonu nije baš počeo na nivou kao prošlu,ali dobro). Vidjelo se da Gomez ne može krpat za VVD.

    Recimo da je dodje do problema moraš imat dobar stoperski tandem. Onako da su igrači podjednake klase kako bi tu bili jedan za drugog kad "uzfali", iz glave bi to bili tandem Rio i Vidić, sada neka budu Varane i Ramos.

    Jedan ako zaškripi tu je drugi da zakrpa. Ako budu na nivou obojica to je win situacija što se defanzive tiče.

    Jučer je Van Dijk imao lošu tekmu, ali Gomez nije ta klasa pa i nije mogao pokrit.(doduše 3 gola je Villa dala sa vise sreće nego pameti,ali opet).

    Nisam neki "nogometni stručnjak " kao Samovojska, Jeličić i ostali, ali bi mi Fabihno bo na stoperu, vrh igrač, još u paru sa Van Dijkom( što je pokazano protiv Chelsea kad su zatvorili Wernera i kompletni napad, čovjek nije znao gdje je).

    I ispred umjesto da Wajnaldum preseli na klupu kad se Thiago uigra, igraju on pomenuti Thiago i Henderson.

    Što se Uniteda tiče, truba od ekipe. Mourihno kad je dobio otkaz u 12.mjesecu prije dvije godine, izjavio je kako je sa ovakvim rosterom i selekcijom igrača Unitedu 4.mjesto vrh.

    A Aston Villa pravo osvježenje što se engleske PL tiče, i za njima Everton.

    Iduće kolo Everton-Liverpool, tek će se mislim tu vidjet koliko su zapravo Everton i Don Carlo dobri.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ma kakva svađa, kaj ti je? No sikiriki :wink:
  • nkdz
    829
    pd85t6787erd87nw.jpg
    još neki Evertonov fan dole napiše: " can we sign him insted of Pickford!?" :D

    plavko drži se
  • Crusades1986
    9.6k
    Kod nas se ovo ne meže desit jer smo puni ko brod i uvijek mora bit novaca za legendarnu maskotu Plavka :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.