• Neki tip
    19.4k
    bome! Dobro si me podsjetio
  • xavier
    11.1k
    al mi se ko osoba ne čini nimalo izgledna za toliki skok iz zone komfora, da će naučit engleski, otić na Otok i sređivat kaotični UnitedJug

    Ovo je moguće iako je bila priča da već neko vrijeme intenzivno uči engleski. No kako kažeš, sama činjenica da si 53-godišnji trener na ovoj razini i nisi se do sad potrudio naučiti engleski, govori kako definitivno imaš svoju "komfor zonu" koju ne napuštaš samo tako.
  • Jug
    8
    Baš to, nešto ko Immobile :smile:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Pochettinu?xavier

    Meni i dalje nije jasno kak taj lik nikog ne trenira. Vrh trener.
  • Mali Zeus
    9.8k
    United ima solidnu, do vrlo dobru ekipu. Sve skupa 12, 13 igrača s kojima se može raditi. Van toga je strava i užas. Naravno da je uprava zahebala i ovaj prijelazni rok i upropastila dobar dio onog što se postiglo trećim mjestom prošle godine. Sad se pokušava kupiti što se kupiti da zadnji dan, nakon što su cijelo ljeto potrošili cijenkajući se za Sancha. Navodno Dembele dolazi, a i mladi Traore koji pak zbog dozvole za rad neće moći igrati do siječnja.

    Što se tiče Olea, ostvario je treće mjesto, ali s vrlo malim brojem bodova. Što se dogodilo u međuvremenu da je sve otišlo kvragu, poglavito igra u obrani, ne znam, ali igraju katastrofično. Ole ima svojih dobrih strana, ali ako se ovako nastavi dobit će pedalu. Vjerojatno onda Poch što su zapravo trebali i prije, realno. Ali pravi problem nije trener nego uprava, činjenica da o transferima odlučuju 2 čovjeka, Woodward i Judge i činjenica da Woodward i uprava rade užasan posao, ne samo vezano uz transfere. Još 4, 5 igrača ima koje treba pod hitno prodati, a oni se natežu oko tog koga dovesti zadnji hebeni dan.
    Pojačanja koje je Ole doveo su u početku izgledala ok, sad izgleda da bolje da zadrže Smallinga umjesto Maguiera i Wan Bissaka zna samo uklizavati.

    Jose se ne bi trebao javljati, United je istina bio drugi, ali je u trećoj sezoni sve otišlo kvragu, sa svima je zaratio i na kraju krajeva - kadar. Pa on je isti taj kadar slagao, doveo Pogbu s kojim se sukobio i koji je sad igrač koji je smetnja i kojeg je trebalo prodati. Izgleda da nema više ni zainteresiranih.
  • Dudu
    2.6k
    Anderlecht srušio rekord izlaznog transfera. Za 27 milijuna eura prodali klinca od 18 godina. Izvjesni Jeremy Doku u Rennes, otkud ovolike pare Francuzima :wink:
  • Eduardo
    17.6k
    prodali su golmana u Chelsea za više od 20M€, ali su već i kupili trojicu igrača za 10, 12 i 15M€. Prošle sezone su kupili Raphinu za 20+M€ i još jednog od 15. Ušli su u Ligu Prvaka, očito imaju love.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Camacho iz Wolfsburga zbog bolova u nozi morao prisilno završiti karijeru. Wolfsburg se osigurao i dobija preko 10 milijuna jer je Camacho u to vrijeme na TM imao tu vrijednost. Toliko o tome da su vrijednosti na TM nebitne.
    To se inače zove Marktwertversicherung, u prevodu osiguranje tržišne vrijednosti.
  • Crusades1986
    9.8k
    U Barceloni pokrenut postupak izglasavanja povjerenja predsjedniku Bartomeu. Navijači su prikupili potrebnih 16,521 potpisa za pokretanje postupka.
  • Kwedi
    3.8k


    lijepo da je autor kompilacije odmah stavio nas u prvih 25 sekundi :heart:
  • deda
    28.1k
    Čeferin odbio prijedlog Belgijanaca i Nizozemaca o zajedničkoj ligi. Kamen spoticanja je naravno što jedni i drugi traže zadržavanje prava na 5 ekipa u Europi. E neće ići.
  • xavier
    11.1k


    Ne da mi se sad tražiti, ali čini mi se da sam negdje pročitao kako je ove sezone u europska natjecanja krenulo 27 klubova iz bivše države...pa ti računaj :sweat:
  • Infinity
    15.3k
    28. Srbija, Slovenija, BiH, Makedonija i CG, po cetiri Kosovo tri i Hrvatska pet predstavnika.

    Mogu belgijanci i holandezi to izmanipulirat, al onda to nije to.
  • Neki tip
    19.4k
    Danas dodatne kvale za EP igraju:

    1. Georgia-Belarus
    North Macedonia-Kosovo

    2. Norway-Serbia
    Scotland-Israel

    3. Slovakia-Republic of Ireland
    Bosnia and Herzegovina-Northern Ireland

    4. Bulgaria-Hungary
    Iceland-Romania

    Čiji prolazak u "finale" ovih dodatnih skupina očekujete, a čiji plasman na EP priželjkujete (da ne kažem za koga "navijate")?

    1. Gruzija i Kosovo u finalu, Kosovo ide na EP, ali zapravo bih najviše volio Makedoniju vidjeti na EP (iza njih Kosovo pa Gruzija..)
    2. Norveška - Škotska u finalu, za njihov prolazak u prvim tekmama i "navijam", a Norveška ide na EP (Škotsku bih najviše volio vidjeti tamo)
    3. Republika Irska i Bosna i Hercegovina u finalu (mada je sve u ovoj skupini za produžetke i penale), BiH ide na EP (više progovara želja, nego procjena pa je to odgovor i koga želim na EP... iza BiH bih volio Slovačku pa R. Irsku..)
    4. Mađarska - Rumunjska u finalu, prolazi Rumunjska, a redoslijed želje bi bio Mađari pa Island..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.