• Krizy
    35.5k
    Ajde Karrica zabij napokon, više vjerujem u tebe nego tvoji roditelji :rofl:
  • Dudu
    2.6k
    Šteta za drugi gol, imao sam 0-1 i Amoatenga na Predictoru :D
  • deda
    27.7k
    0:3 88' Zoungrana.
  • Dudu
    2.6k
    Kraj. Kako stvari stoje, Dragovoljac veliki favorit za povratak u prvu ligu, glavni konkurenti Orijent i Inter ne igraju dobro.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Svaka čast onome tko ubode šta na predictoru vezano za Dinamo 2...
  • nkdz
    829
    Dudu
    629
    Kraj. Kako stvari stoje, Dragovoljac veliki favorit za povratak u prvu ligu, glavni konkurenti Orijent i Inter ne igraju dobro.
    Dudu


    inter ne da ne igra dobro nego je los, bio sam jucer na utakmici i nije to dobro izgladalo.
    Izvukli su x u zadnjih desetak minuta nakon bombe Šrolera koju je golman Dugopolja kiksao maksimalno i odbio na neku foru iza/iznad sebe u gol.
    Inter mislim da ima 16 novih igraca naspram prosle sezone i to zasad izgleda na terenu ko kad se mi iz kvarta skupimo i podijelimo, takticki nikakvo, cemu pridonose ograniceni igracikid9h5nxnlrka2wd.jpeg
  • Stihl
    3k
    Ove sezone sam se stvarno zapital ko bu iduce godine u 1.ligu, inače sam već unaprijed znal ko bu usel ali evo ove sezone nije bilo lako, predpostavljal sam da bu se Inker opet vratio al zgleda da bu dragovoljac taj.
  • Guinness
    1.9k
    Ove sezone sam se stvarno zapital ko bu iduce godine u 1.ligu, inače sam već unaprijed znal ko bu usel ali evo ove sezone nije bilo lako, predpostavljal sam da bu se Inker opet vratio al zgleda da bu dragovoljac taj.Stihl

    A dragovoljac je imao neke izjave prije sezone da idu u 1. ligu i da grade tribinu nasuprot glavne i slično... rekao bih opatija uz dragovoljac ozbiljniji kandidat, ali mislim da će nakon zime bit jasnije još...
    dugopolje mi nije jasno nikako... imaju najbolju infrastrukturu od svih prvoligaša trenutno a niti jednom nisu ni ozbiljno ušli u priču oko prve lige...
  • Stihl
    3k

    A ko bi se pouzdao u izjave, puno njih je izjavljivalo da napadaju 1.ligu, koliko se sjećam i Sesvete je isto to najavljivalo. Je, nakon zime bu jasnije ali evo ovo je bas sezona u kojoj nemrem na pocetku rec, e ovi ulaze u 1.ligu.
    Kaj se tice dugopolja, stvarno ne znam koja im je politika, mozda stvarno nemaju financija za 1.ligu, a možda im je ovako dobro...
  • Guinness
    1.9k
    koliko se sjećam i Sesvete je isto to najavljivaloStihl

    ma već godinama, igraju i na novom stadionu kapaciteta 12.000 ljudi...

    ovo je bas sezona u kojoj nemrem na pocetku rec, e ovi ulaze u 1.ligu.Stihl

    koliko se sjećam i prošle je bilo slično... rudeš kak je ispao bio je u kurcu a šibenik u jebačkim dugovima... na kraju šibenik isplivao na prvo mjesto i tako je i ostalo...
  • Stihl
    3k

    Kaj tam na Radnikovom igralistu na one montazne tribine stane 12.000 ljudi?
    Prođem onuda hrpu puta ali nikad ne bi rekel da tam stane toliko ljudi, mislim dobro su to sredili. Prije koju godinu su imali otvorenje novih prostorija. Kad se sjetim kak je to tam nekad izgledalo dok sam jos treniral nogomet, bila livada i dva gola hahah
    Btw.već kad je tak, šteta da oni reflektori kaj su u Sesvetskoj dolini na nekadasnjem igralistu Croatie Sesvete trunu. Bilo bi bolje da se premjeste na Radnikovo igraliste i onda imaju sve. Ionak je to sve sad u vlasnistu NK Sesvete.

    koliko se sjećam i prošle je bilo slično... rudeš kak je ispao bio je u kurcu a šibenik u jebačkim dugovima... na kraju šibenik isplivao na prvo mjesto i tako je i ostalo...
    To je, ali svejdno sam vec na pocetku znao da bu Šibenik ušao.
  • Neki tip
    19.1k
    Kaj tam na Radnikovom igralistu na one montazne tribine stane 12.000 ljudi?
    Prođem onuda hrpu puta ali nikad ne bi rekel da tam stane toliko ljudi,
    Stihl

    Ne stane, @Guinness je bio ironičan..

    U smislu, kad bi se najave brojale, onda bi i Sesvete imale stadion za 12.000..
  • xavier
    11.1k
    @Guinness

    Kakav Radnik, nisi u Sesvetama vidio novi stadion koji je završen prije 2 godine (Bandić obećao)?

    91369-119114-N.K._Sesvete_02.jpg
  • Stihl
    3k

    Hahahh a nisam skuzio ironiju, nisam se jos bio probudio kak spada...

    O da, Mićko je obećao, stadion je vrhunski! Baš sam jucer prosao pored njega i ne mogu se nagledat te lijepote.
  • Infinity
    15.2k
    Stadion u Sesvetama je bas top. Da nemamo Plavi vulkan bio bi mi najbolji u drzavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.