• Navijač Dinama
    6.8k
    ne znam,može i to biti, znam da sam citao da će toliko biti ulozeno u klub za naredne 4 godine. Pa opet nakon toga određena cifra i slično.

    Da li je istina ili špekulacije,ne znam iskreno. Znam da je govira bilo da će novog vlasnika dobijaju početkom aprila. I da se radi o francuzu.
  • xavier
    11k
    ne znam,može i to bitiNavijač Dinama

    Ne znam misliš li na nešto drugo jer Milan baš ne pratim previše, ali iznos o kojem govoriš je otprilike cijena Milana kao kluba. Znači iznos za koji po pisanju medija bi klub trebao biti prodan. To i "uložiti u klub" su dvije veoma različite stvari.

    Vlasnik danas u Europi ni ne može direktno uložiti milijardu eura u klub.
  • og1986
    2.9k

    Ma i meni isto najdraži nakon Dinama, ovaj novi vlasnik je navodno Bernard Arnault ako nisam pogriješio.
    U top 5 milijardera na svijetu ( ovisi o stock marketu) on je vlasnik Louis Vuittona i drugih ultra prestižnih marki.

    Od odlaska Berlusconija je bila muka božja. A o transfer politici govorim jer uvijek neke "polunade" kupuju koje su doslovno "coin flip" ovaj Kjaer zna dosta zeznuti stvari u obrani, a kada vidim da igra Kessie najradije bi gasio tv.
    Govorim o igračima koji su već u europi dokazani kao talenti (poput Olma ali su na kraju odustali), ali njih uvijek preskoče.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Znači iznos za koji po pisanju medija bi klub trebao biti prodan. To i "uložiti u klub" su dvije veoma različite stvari.xavier

    Da to znam , jer i meni je čudno bilo 995 na razivtaki transfere ,to je onda cisto "umpumpavanje".
    Ali tako je pisalo, ja isto misli ko i ti, da bi to mogla biti zapravo cijena za koju ce on kupit Milan.

    odlaska Berlusconija je bila muka božja. A o transfer politici govorim jer uvijek neke "polunade" kupuju koje su doslovno "coin flip" ovaj Kjaer zna dosta zeznuti stvari u obrani, a kada vidim da igra Kessie najradije bi gasio tv.
    Govorim o igračima koji su već u europi dokazani kao talenti (poput Olma ali su na kraju odustali), ali njih uvijek preskoče.
    og1986

    Istina za Kjaeera.

    Kessie, je nakon Ibre i Rebića najbolji igrač Milana bio nakon pauze.

    Sad ćemo vidit,nadam se Chiesi i Milenkoviću, i možda beka desnog. I može bolje od 4.pozicije.

    Sam Maldini je rekao da je svima u klubu primarni cilj kval.za LP, pa sve ostalo.
  • marcio amoroso
    31.5k

    Da, od sljedeće sezone kreće.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    3.prvenstvo me odmah podsjeti na Intertoto kup :lol:
  • marcio amoroso
    31.5k
    Bit će ovo dobro natjecanje. Neće biti baš lagano za upasti.
  • Mali dioničar
    13.5k
    prvenstvo me odmah podsjeti na Intertoto kup :lol:Navijač Dinama

    Pa intertoto je bio ljetni i to su bile kvalifikacije za Kup Uefa.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    sto?

    Mislio sam da je ono zasebno bilo za sebe.
  • Mali dioničar
    13.5k
    Klubovi koji se nisu plasirali za Kup Uefa kroz plasman u prvenstvu su mogli igrati Intertoto Cup ljeti tak se pokušati plasirati.
  • xavier
    11k
    me odmah podsjeti na Intertoto kupNavijač Dinama

    Intertoto se ne igra već 12 godina...dobro pa ga se sjećaš :wink:
  • marcio amoroso
    31.5k
    Slaven je tamo bio u finalu ako se dobro sjećam jedne godine.
  • Mali dioničar
    13.5k
    Imaju dva polufinala i zadnje ispadanje u 3. kolu od Deportiva La Corune 2005/06.

    Deportivo je u Zagrebu u zračnoj luci dočekao njihov obožavatelj, inače navijač Dinama koji ih je bombardirao njihovim statistikama da su ljudi mislili da nije normalan.

    Legenda.
  • Infinity
    14.9k
    U finalu je igrala Segesta.
  • SAS1987
    13k
    Nakon 10 / 11 kola u brazilskom prvenstvu vodi Atletico Mineiro. Tko zna kako dugo će još biti prvi, pa valja uživati u tome :cool: Zasad su pozitivno iznaneđenje Vasco (5.) u Fortaleza (8.).

    Uz prve pozicije Atletica me u životu ćini sretnim i to da je gradski rival Cruzeiro 15-ti. U Serie B :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.