• xavier
    11.1k
    Možda otkrivam toplu vodu, ali jeste li znali da su Thiago i Rafinha braća? I, manje vjerojatno da znate, sinovi su Mazinha!Neki tip sa Zapada

    Znamo. Zapravo je tako nešto samo kod Brazilaca "iznenađenje", kod ostalih odmah znaš da je netko nečiji sin ili brat.

    Btw neki stariji bi se mogli sjetiti kažeš :grimace:
  • Crusades1986
    9.5k
    Ja znam da su braća od kad je Thiago debitirao i počeo igrati u Barceloni dok je Guardiola bio trener. A za Mazinha sam čuo, al sam preemlad da bi ga pamtio u igračkim danima :grimace:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ja znam da su braća od kad je Thiago debitirao i počeo igrati u Barceloni dok je Guardiola bio trener.Crusades1986

    I ja isto od tada.

    A za vrijeme ovog Mazihna ili kak već, za njegovo haklersko vrijeme nisam bio ni rođen :sweat:
  • immerwieder
    1.2k
    leeds opet 4:3, s njima nije dosadno, nakon dva kola 7:7 gol razlika
  • nkdz
    829
    gooooal Hibernian, jebi mamicu Gersima :D

    mislim da sam usamljen u ovome ali morao sam podijeliti :D

    edit: arena sport 3
  • Crusades1986
    9.5k
    Southampton-Tottenham 1:4
    Sveci vodili 1:0, Son zabio 4 gola a za sva 4 mu je asistirao Kane...
    EDIT: 1:5, sva sreca pa nije Son :sweat:
  • og1986
    2.9k
    Danas nastupa Milan, nakon što su prošle godine pred kraj ubacili u petu brzinu biti će zanimljivo vidjet kako ove sezone izgledaju. Bez velikih transfera i dalje smatram kako su im potrebni igrači i u vezi i u obrani.

    Ali najzanimljivije da treća generacija Maldinija ( nakon golmana i braniča ovaj put napadač) se ustalila na spisku za tekme. Nakon debija prošle sezone biti će zanimljivo gledati njegov napredak i vidjeti ima li nešto magične DNA.

    Vaše prognoze za Milan ove sezone ? Neki napredak ili i dalje borba za europsku ligu?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Neki napredak ili i dalje borba za europsku ligu?og1986

    Borba za konferencijsku ligu ovaj put :rofl:
    Zezam se, iskreno ne znam šta bi mislio o njima. Mislim da Pioli ne može ponoviti rezultate sa kraja prošle sezone i da je velika greška što nisu doveli Rangnicka i dali mu slobodne ruke. Po kadru su mi nekako za četvrto, peto, šesto mjesto. Sve iznad bi za mene bilo iznenađenje, par mjesta ispod baš i ne.
  • og1986
    2.9k
    Borba za konferencijsku ligu ovaj put :rofl:marcio amoroso

    E to bi bio posao. :lol:

    Po kadru su mi nekako za četvrto, peto, šesto mjesto.marcio amoroso
    Slažem se. Imaju par odličnih pojedinaca, ali na duge staze neće to ići.

    Nedaj bože potrošiti nekoliko desetak milijuna na par igrača.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nedaj bože potrošiti nekoliko desetak milijuna na par igrača.og1986

    Iskresirali su 35M€ za Tonallia, 10 samo za pozajmicu Diaza i uz to otplatili 11 miliona za Salamaekersa i Kajera. U zavrsnim pregovorima su Milenkovic i Chiesa (jedn i drugi iz Fiorentine).

    A i ne znam koliko ih pratiš i koliko znaš, Milan nema toliko para u zadnjih već 8,9 godina, jer je otišao Berlusconi. Sad šta prodaju i od prihoda ulažu na transfere i ostalo. Ali početkom aprila iduće sezone, doće novi vlasnik(francuz neki) i dobit ce na samo ugovoru oko 995 miliona eura.

    Milan kao Milan , meni osobno nakon Dinama najdraza ekipa, ali vidim ih negdje na 4.mjestu . Ovoj ekipi bez desnog krila i beka,jos jednog kvalitetnog stopera i rezervnog napadača to je maxium.

    Sve iznad je iznenađenje.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    konferencijsku ligumarcio amoroso

    Jel to ono novo natjecanje pod okriljem UEFE?
  • xavier
    11.1k
    doće novi vlasnik(francuz neki) i dobit ce na samo ugovoru oko 995 miliona euraNavijač Dinama

    Nisam ovo shvatio. Tko će što dobiti?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Tko će što dobitixavier

    Doć će francuz,milijarder neki. I rekao je da će ih na ugovoru opskrbit sa 995 miliona eura, za transfere, razvoj samog kluba i sve ostalo.

    Nada se da sam pojasnio bar malo. (Toliko sam mogao)
  • xavier
    11.1k


    A da nije to ipak iznos za koji će kupiti klub (ako ga kupi naravno)?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.