• 000
    941
    Vjerojatno negdje u tom rangu. Tesko mi je zamisliti da npr. Musa ima vise.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Antola je kralj. Svaku objavu o dinamu ili bilo čemu što je povezano sa dinamom lajka. Nije bio neki igrač ali je bar dinamovac i zato je meni uvijek bio drag.
  • deda
    28.1k
    Apsolutno. Ja ga nisam mogao gledati jer nikad nije bio kvaliteta za Dinamo kakav ja želim, ali je Dinamovac pravi.
  • reziser
    6.4k
    Antola je pravi domaci decko. Uvijek je davao sve od sebe, samo ga nije uvijek islo.

    Ali mi skidam kapu za sav trud i ljubav prema dinamu
  • Eduardo
    17.6k
    Njemu bar nikada nisi mogao predbacit za volju, želju i zalaganje. Nekad je to bilo bolje nekad lošije, ali uvijek je davao sve od sebe.
  • deda
    28.1k
    Imam jedno šokantno pitanje tj. šokantan odgovor: Znate li s kim je Dinamo posljednji put igrao na proljeće u europskim kupovima. To je lako. Ali znate li koliko je gledatelja bilo na toj tekmi u Maksimiru?
  • 000
    941
    Jbt sto smo napredni, i tada smo imali brojace? :gasp:
    Pucaj Deda ;)
  • deda
    28.1k
    700 :yikes:
  • 000
    941
    Fijuuuuuu.... Razlozi?
  • deda
    28.1k
    Smak svijeta, kiša padala cijeli dan.
  • 000
    941
    Bome i ta razmazena zagrebacka publika, nisu znali da ce na sljedecu priliku cekati jos..., jos... Jos cekaju jbg :yikes:
  • xavier
    11.1k
    Mislili su "idemo na iduću". Tko je mogao znati koliko će to čekanje potrajati...
  • deda
    28.1k
    Hebiga, kao da se danas nešto promijenilo. Mentalitet je to.
  • 000
    941
    Valjda nismo generacija koja ce iducu priliku cekati narednih 50. Ako docekamo ovu, naravno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.