• Maxhelm
    7
    Pa i igrači govore da im je najgore igrati takve tekme bez ljudi na stadionu bez obzira čiji klub bio kažnjen. Mislim da je novčana kazna ta koja bi trebala biti u ovakvim slučajevima. A po novom nikad više UEFA nije praznila stadione nego sada. Po meni oni to je skroz van pameti.
  • Blaz
    361
    Deda koje je godiste unuk pokojnog generala Zadre?
  • Eduardo
    17.8k
    gledao sam i nisam pronašao. Poslao sam i mail u klub ali nema odgovora.
  • Blaz
    361


    Hvala. Kazu za malog da je top talent
  • BluePhone67
    3.3k
    Kada su golmani Dinama u pitanju, ne vjerujem nikom dok se ne uvjerim sam kroz sezonu dvije.. Turina, Sarlija, Kelava, Zelenika, Semper, Loncaric, Horkas nastavi niz.
  • Eduardo
    17.8k
    Doznajemo kako zastavu nije podigao neki od pripadnika Bad Blue Boysa. Navodno je riječ o navijaču koji je na utakmicu došao iz Njemačke. Pripadnici BBB-a su reagirali prema njemu, pa je on zastavu maknuo, ali čini se, prekasno.

    [img]http://eArEDxV.jpg
  • deda
    28.7k
    Ono što sam ja vidio malog Zadru je bio top level da.
  • markoli
    1.7k
    Ma nadam se da zbog jednog kretena nećemo biti uskraćeni gledati Trnavu doma u možebitno povijesnoj tekmi... :yikes:
  • 000
    941
    Novinari traze senzacionalizam, tako da se nadam da nece biti tako drasticna kazna, pogotovo u ovakvom trenutku. Domace utakmice su skoro bez izgreda, pa svi traze dlaku u jajetu.
  • BluePhone67
    3.3k
    Danas rodjendan slavi nas Marko Viduka.

    Neka mu je sretan !!
  • xavier
    11.2k
    i ja se nadam da je tako. Novinari "prijete" praznim stadionom svako malo, ali na kraju se to ipak u većini slučajeva ne dogodi.
  • Blaz
    361
    Ma ovo je 1/1, ceka se kazna za fener, pokrenut novi postupak, jos je i tučnjava bila.
  • deda
    28.7k
    I dalje nikom nije jasno zašto tih kazni nema na UEFA stranici.
  • 000
    941
    UEFA želi zombie publiku, bezpogovorne konzumente potrošačkog društva. Defence, defence publiku u stvari. Koka kola, hot dog sa malo više kečapa.
    Novinari teže senzacionalizmu, žutilo vlada, ozbiljne novine praktično ne postoje u ovim krajevima.
    Svaki, i najmanji ispad im je prst u oko. Tako da slažu mozaik gluposti, ''zakrčene prolaze'', dvije baklje, relikte prošlosti kojima stvarno nije mjesto na tribini (niti bilo gdje), plus tučnjava na totalno krivom mjestu, ako uopće postoji pravo.
    Gledajući sa strane, stječe se dojam da su sve utakmice bile incidentne, a u stvari su kamilica na koju praktično i ne treba obraćati pažnju.
    Neka sitna novčana kazna ok, zatvaranje tribina drakonska glupost, bar za ovo što smo vidjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.