• deda
    28.7k
    Sva ova nabrojena sranja skupa bi se nekad dogodila u pet minuta jedne utakmice.
  • 000
    941
    Ma to bi se izdešavalo tri dana prije tekme. I nitko ne bi obratio pažnju na to. Sada imam osjećaj da postoji ekipa samo da potencira sve to skupa.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Igor Bišćan izgleda potpisuje za Rijeku. Armada je protiv njegovog dolaska.
  • BluePhone67
    3.3k
    Kaj se armadu nesto pita.. rijeka je privatan klub :zip:
  • reziser
    6.5k

    misko je u dobrim odnosima s njom
    ali mi je najbolje, kaj mu zamjeraju!? kaj je bio dio sastava tekme koju je sudio Krečak :gasp:
  • xavier
    11.2k
    Ne, zamjeraju mu hvatanje za određeni dio tijela nakon gola Dinama (Croatije) :wink:
  • reziser
    6.5k


    a svrbilo ga je :lol:
  • Guinness
    2k
    Jedini trener valjda koje iole dobar, a nije u talu sa sotonom i oni ga ne prihvaćaju zbog toga.

    Ok, njihovo pravo ali i dalje meni osobno komedija.
  • Infinity
    15.3k
    DINAMO 31. NAJBOLJI KLUB SVIH VREMENA

    U svemu ovome ne mogu vjerovati da je DANAS na SLUZBENOJ STRANICI napisano ovo:
    Isto tako, Plavi su na 75. mjestu po UEFA-inoj ljestvici koeficijenta klubova, s koeficijentom 17.500.

    Veze s vezom nema. Dinamo je proslu sezonu zavrsio na 77. mjestu s koeficijentom 17.500, a trenutno je 68. s koeficijentom 19.500. Ne kontam tko im pise te tekstove i kako jedan ozbiljan nogometni klub nema strucnjaka koji se kuzi u koeficijente i slicno. Ne mora biti netko striktno zaposlen za to, al bio bi red da recimo sportski direktor razumije te stvari i da se njemu obraca po tom pitanju kad se nesto pise i da se iznesu tocni podatci. Razumijem da novinari znaju nabubat svasta, ali da klub prenese na sluzbenoj stranici netocnu informaciju je smijesno. Ne kontam ni gdje su nasli tu informaciju.
  • Blaz
    361
    Mislim da se malo previse ocekuje od marijana vlaka
  • marcio amoroso
    33.1k

    Gemišt i koeficijent teško ide skupa:)
  • deda
    28.7k
    Vlaku je odavno prošao voz.
  • 000
    941
    Pitanje da li je Vlaku ikada dosao voz.
  • deda
    28.7k
    O pjevali smo mi Vlaku naveliko u devedesetima.
  • 000
    941
    A, razdvajam Vlakov igracki doprinos i ovo sto radi zadnjih godina. Na potonje sam se referirao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.