• deda
    28.6k
    Pod uvjetom da igramo LP. Ako ne igramo onda trebaš 300 milijona od prodaje igrača.
  • De Oliveira
    1k

    Sunjic je Hercegovac i sto je puno vaznije Hrvat. Nadalje, jako dobar stoper.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ma ja sam samo karikirao s time, ali smatram da nam treba dobar stoper koji nije bas u zalasku karijere i u silaznoj putanji. Mozda sam u krivu jer ne znam previše o njegovim igračkim kvalitetama tako da neka me iznenadi ako dodje, ali ako ga Maminjo dovodi nekako ne vjerujem previše
  • De Oliveira
    1k
    Daleko je on od silazne putanje, sto pokazuju i zadnje dvije njegove utakmice. Nije Maldini, ali je u razini Teophilea i Dilavera.
  • Morales7
    184
    Ako prođemo Ferencvaroš očekujem odlazak Dilaver / Gvardiol. Doveo bi svakako jednog stopera i jedno desno krilo
  • Navijač Dinama
    7.5k
    GvardiolMorales7

    Otišao je malte ne.

    Desno krilo? Zašto?

    Što će ti onda Kastrati i Hajrović,ak već nije otišao u Loksu? Nećeš dovodit nekoga tko ti neće biti konkurent ovima, ili tri puta lošiji.

    I još k tome desno krilo je kod ovog baksuza isto kao i lijevo krilo,nepotrebno, jer glupan forsira igru bez krila.

    Ja bi prodao Petkovića dok ima cijenu, i doveo Čolaka. E sad pitanje koliko bi Miško tražio.
  • Morales7
    184


    A mislim da neće igrat stalno 442. Hajro sigurno nije u nikakvim planovima. Petko kad uđe u formu daleko naš najbolji igrač. Njega ne bi prodao nikako
  • Beli
    149
    Volio bi vidjeti Kalaicu nazad u Dinamu. Kakav je njegov status u Benfici? Jel igra uopce za b momcad?
  • Eduardo
    17.7k
    Što će ti onda Kastrati i HajrovićNavijač Dinama

    Neki dan spominješ Moubandjea i Hajrovića, sad opet Hajrovića... Pratiš li išta ili lupaš stalno samo da lupaš? Čovjek već mjesecima nije u ozbiljnim kombinacijama. Kad si ga zadnji puta vidio na terenu?
  • Navijač Dinama
    7.5k
    prošle sezone.

    Znam da nije, ali ove prodaje, zašto bi to činili u smislu skraćivanja rostera, na desnoj strani onda ostane samo Kastrati. Što će ako se primjerice ozljedi?

    Ili će glupan stvarno igrat 4-4-2 bez krila , ako je tako, onda mu realno i Oršić polako počinje ispadat iz kombinacija. Znam šta sam napiso sada, ono za Mbouadjea je bilo lupanje to priznajem ovo ovdje ne.

    Jer mi nije jasno zašto bi onda prodavali Kadziora uz to to što Izet nije u kombinaciji.(izuzev toga da klubu kojim slučaju treba para za opstanak da ne bi banka zajebavala i glavi za bjeloga).

    Ostanemo samo na jednom klasičnom desnom krilu.
    Jedino ako nećemo još nekoga dovest dok se nije završio prijelazni rok.
  • Mali dioničar
    14.5k
    glavi za bjelogaNavijač Dinama

    :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ček jel ti nisi doslovno do maloprije tvrdio da ne treba desno krilo jer imamo Hajrovića i Belog? A sad kao treba još jedno desno krilo?
  • Navijač Dinama
    7.5k
    Ček jel ti nisi doslovno do maloprije tvrdio da ne treba desno krilo jer imamo Hajrovića i Belog? A sad kao treba još jedno desno krilo?Dragon1Warrior123

    Zato što nisam znao da je Hajrović ispao iz svih kombinacija.

    Imamo Kastratia, mislim da i Beli nije u kombinacijama kao i Hajro, vjerujem da Kastrati jest, ali kažem što ako ostanemo i bez njega, npr. Kastrati dobije crveni il se ozljedi, tko će ga zamijenit?
    Majer ili Ivanušec, ili forsiranje Tolica na desnom krilu.??

    Ali opet se tu javlja "ono" , da nam krila ne trebaju ako cemo igrat Zoranovu 4-4-2 form.... onda po tome i ne trebamo Kastratia isto kao i Oršića,Marina..

    Kao što je kolega pomenuo, ndćemo valjda zastalno igrat 4-4-2..
  • Navijač Dinama
    7.5k

    Spomeuno jer imamo Hajrovica i Kastratia, nigdje Belog nisam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.