• Infinity
    15.2k
    Nije higijenski jesti ni ocisceno na nacin na koji mi to konzumiramo.

    To je mozda najbolje sam sebi kuci spremiti, temperatura ubije sve bakterije i miran si ako brines o vlastitoj higijeni, mada ni tad nije iskljuceno da ces nesto pobrati. Ovo sto se uzima u trgovini vrlo lako moze postati problematicno, al opet je Majki mene zeznuo i kad sam vidio sliku natjerao da prosetam do prodavnice i kupim si :lol:
  • Crusades1986
    9.6k
    Ma to i kikiriki su čista zaraza
    Jednom kreneš i nemreš prestat.
  • Infinity
    15.2k
    Sreca pa nisam uzeo neku vecu kolicinu, ne bih legao spavati do jutra :lol:
  • Neki tip
    19.1k
    Majki mene zeznuo i kad sam vidio sliku natjerao da prosetam do prodavnice i kupim siInfinity

    Ma to i kikiriki su čista zarazaCrusades1986

    Taman si čistim kikiriki. :lol: (ne, njega ne jedem s ljuskom)
  • Ero
    930
    dobro, jedem i ja limunovu koru, ali samo ako je domaći limun. To je nenormalni zdravo :rofl:
  • Dino
    2.2k
    Vi ste ludi, daj jos recite da jedete i jaja s ljuskom :lol:
  • Eduardo
    17.3k
    Taman si čistim kikiriki. :lol:Neki tip sa Zapada

    Kao i većina ovdje obožavam grickati te gluposti. Kad jedem kikiriki točno znam koji je kiki, a koji riki i ne mogu se odlučiti koji više volim. Posebno dobar mi je kikiriki s crnim paprom.
  • Neki tip
    19.1k
    Kad jedem kikiriki točno znam koji je kiki, a koji riki i ne mogu se odlučiti koji više volimEduardo

    :lol:

    Ovo me sjetilo na jednu curu s kojom sam davno izlazio, recimo da se za potrebe priče zvala Anamarija (nije). Jednu je svoju sisu zvala Ana, a drugu Marija (nije, al shvaćate princip). :lol:
    Opomenula bi me kad bih se predugo bavio Anom, a Mariju zanemario..

    Tak da pazi, ak progutaš previše kikija, a rikije preskočiš, mogli bi ti, ne znam, namjerno zapet u grlu. :gasp:
  • Eduardo
    17.3k
    svakako zanimljiva usporedba :sweat: :clap:
  • Dino
    2.2k
    Nisam upucen u politicku situaciju u crnoj gori, al ovo mi je zakon :grin:
  • nkdz
    829
    gdlrl5pe4rp4gtm0.jpg

    Seniori odradili trening na sljemenu.
    Dobri su mi ovakvi teambuilding treninzi

    stavljam ovdje jer nemam pojma u koju temu tocno spada
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nisam upucen u politicku situaciju u crnoj gori, al ovo mi je zakon :grin:Dino

    Ma odvojili se ljudi i crkveno od srba, sad imaju svoju crnogorsku pravoslavnu crkvu, i tako sve pare koje crkva zaradi idu crkvi i državi CG, i odmah troprstcima krivo,jer gube i novčane prihode radi toga.

    I kod nas bi bilo dobro uvest hrvatska pravoslavna crkva, da im jebemo znanje.
  • Dino
    2.2k
    Hvala, kuzim. :grin:

    I kod nas bi bilo dobro uvest hrvatska pravoslavna crkva, da im jebemo znanje.Navijač Dinama

    Kolko sam uspio pohvatat, ovo je na papiru moguce, medutim kod nas su uglavnom svi Pravoslavci Srbi, tek je sitan broj Hrvata pravoslavne vjeroispovjesti pa bi zbog tog zapravo imali i HPC i SPC sto ne bi imalo pretjeranog smisla.

    Poznato mi je da je i postojala HPC u vrijeme NDH, al je ugasena ‘45.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    mislim da država kao država zakonski ima pravo na ukidanje SPC i uvođenje HPC.
    Zašto to još nije uvedeno to znaju samo političari i njihovi interesi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.