• Navijač Dinama
    7.4k
    jlxxbfsiqtcww3jw.jpg

    Simpatičan zagrljaj pandura :heart:
  • Dino
    2.2k
    Jako su simpa, evo dode mi zal kaj nisam u drotove iso :joke:
  • Infinity
    15.3k
    . Prosli put nas je do kraja sezone svoju prognozu ostavilo stotinjak. Mozemo li to ponoviti i ove sezone? Mozda vec u prvom kolu?

    Tko se nije prijavio i prognozirao jos uvijek stigne. LINK ZA REGISTRACIJU

    117444870_3223209331078951_5005432133345913421_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeEBAMpeFB78yy-RSpr8N7Cgm6V9CoqJsUCbpX0KiomxQNPHsClNbL7nhPOAHV2PgZo&_nc_ohc=UNW7C8lf0e4AX87gbIm&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=d39bb5cd7cbb80e96d7595c54fbedb17&oe=5F590135
  • Infinity
    15.3k
    http://najboljih11.com

    Za sve ljubitelje fantasy nogometa, HNL :cool:
  • Dudu
    2.6k


    Registrirao se, valjda će bit interesa, vidim prošle sezone samo 9 ljudi igralo :D
  • Infinity
    15.3k
    Ja evo slazem ekipu, ali sam razocaran. Jako lose je odradjeno. Budzet je 10m, a Petkovic kosta 6.4m. On trazi 11 igraca, klasicni fantasy trazi 15 i igrac kosta najvise nekih 13% budzet sto bi ovdje bilo nekih 16% ili 1.6m za tog Petkovica. Netko je se potrudio oko stranice, ali su cijene blago receno uzasne.
  • Dudu
    2.6k


    Slažem se, neki su preskupi, a neki prejeftini.. Meni na kraju ostalo milijun viška iz razloga sam iz Dinama samo Oršića, jer ne znam kako ćemo igrat :D

    Recimo cijena Gvardiola 3 milijuna, ne zna se ni oćel bit u prvoj postavi, s druge strane Braut u Rijeci igra stalno desno, cijena 0.2 milijuna.. Petković 6 milijuna, prošle godine 5 golova, Lovrić 10+ golova i dosta asistencija, cijena: 1.5
  • Infinity
    15.3k
    Ja napravio ekipu, idem da spremim i padne stranica tako da sam skroz odustao. Na prvu me odusevilo, odmah podijelio link. Na drugu onako meh, kontam aj odigrat cu kolo pa da vidim, al sad odustajem totalno. Mozda bi jos i imao zivaca da nisi napisao da je prosle godine igralo samo 9 ljudi. Nije mi napeto.
  • Dudu
    2.6k
    Jako loše odrađen dizajn, user-experience je nula.. Šteta jer funkcionira sve kako treba, čak su i pravila ok.. Ali nepregledno i teško za navigirati se po stranici...
  • markoli
    1.7k
    Steta da nema fantasy na Sportnetu.
  • xavier
    11.1k


    Da, ono je bio stvarno odličan fantasy. I HNL i SP prije njega.
  • Dino
    2.2k
    Nemrem se sjetit jel se spominjalo na forumu, medutim Dinamov autobus je prije koji dan vozio redovnu liniju Zagreb - Baška. Jel to isto mjera da se ugrabi koja kuna dok traje korona?
  • Kwedi
    3.8k
    voze i klupski riječki i osijekovi.

    to je bus druge momčadi, a na leasing je od kuće koja ima relacije prema moru.
  • NORTE
    9.3k
    To je bus koji je prema Gnk-ovoj PR službi bio u četvrtfinalu Lige prvaka u autobusima. Sad vozi redovno liniju u Bašku. Dovoljno je reći Gnk.
  • Bosna86
    11.6k
    aoqr3ofc9cbyn60i.jpeg

    Bolesnooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.