• Dragon1Warrior123
    2.9k
    imam dojam da će klub rasprodati sva krila kako bi Marin dobio potreban prostor.xavier

    Ne znam jel bi se složio s tim jer dečko igra sve gore i gore. Pa čak ga nisu ni poveli u Cluj niti je odigro išta dosad u HNL-u. Meni prije izgleda da će on negdje na posudbu, a mi dovodimo neko drugo krilo. (bar bit tako bilo da smo normalan klub...)
  • LovroZG
    1.3k
    Čekaj, moramo se još riješit Hajrovića i Atiemwena. Tek ćemo onda ostat na tri krila.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Čekaj, moramo se još riješit Hajrovića i Atiemwena. Tek ćemo onda ostat na tri krila.LovroZG

    Klauni ne ulaze u broj krila u klubu.
  • Infinity
    15.3k
    Koja je sansa da dovedemo boljeg od Orsica? Skoro pa nikakva. I ako ga dovedemo Orsa ode, nece sjedit na klupi sigurno. Sad se javlja problem kako dovesti nekog tko ce biti zamjena Orsi i tko u startu zna da je ovaj broj jedan. Sjebano je. Da je Marin ista napredovao rekao bih da je situacija idealna. Imas sigurnog startera i malog koji zna gdje mu je mjesto, dobija ponekad priliku, ako zagusti riskirat ces s njim pa sta bude. Marin meni trenutno ne djeluje kao 'taj mali'. Jednostavno je stao i zao mi je da je tako.
  • NORTE
    9.6k
    Koja je sansa da dovedemo boljeg od Orsica?Infinity

    Takvog nećemo nać.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    I meni je krivo kaj se Marin još nije pokazao kao adekvatna zamjena za Oršu u budućnosti.Dosta sam očekivao od njega.Baš šteta.Al mlad je,ima vremena još.Samo da ne bude ko Halilović koji je s 18 otišo u Barcu i od tada pa sve do danas ide od posudbe do posudbe.
  • Rama86
    36
    sh3ucewirt1fdogi.jpg
    Kadzior u Eibaru.
  • Neki tip
    19.6k
    izgleda ko kadet.. mlada nada Eibara
  • bbb medimurje
    3k
    'U Maksimir je jučer sletjela ponuda za Emira Dilavera! Ponuda je stigla iz Turske, iz Rizespora koji trenira naš Stjepan Tomas, te za kojeg igra hrvatski reprezentativac Dario Melnjak. Po našim izvorima, novac koji nudi turski prvoligaš nije onaj zbog kojeg bi se trebalo pasti u trans, jer radi se ‘samo’ o milijun eura na ime odštete.

    Međutim, s druge strane, s obzirom da Dilaver ima godišnja primanja od 550 tisuća eura, a ugovor mu ima rok trajanja do 15. lipnja 2022. godine, Dinamo bi njegovim odlaskom uštedio skoro tu cifru koju bi dobio za odštetu.'
  • bbb medimurje
    3k
    Ovo je vec smijesno
    :lol:
  • Bosna86
    11.6k
    sa desne strane imaš 3 točkice, pritisnes to i imaš opciju all discussions... Pritisnes i to i vidiš sve teme koje nisi pročitao.... Najjednostavniji način. Već par puta pišeš o stvarima koje su već raspravljene tu na forumu pa vjerovatno nisi skuzio tu opciju
  • markoli
    1.7k
    Pa nevjerojatno šta nećeš sve pročitati. Trebamo mi još turcima platiti milijun eura, jer Dilaver za dvije sezone košta 1,1 milijun eura, pa smo u biti uštedili 100.000 eura...
  • Infinity
    15.3k
    Ovo im je neka nova fora koja je malo zesci smijeh. Inace novinari imaju obicaj napisati tipa 'Jairo ce kostati Spartaka 10 milijuna eura' i u tom ispadne da ce ga kupiti za pet i dati mu jos pet milijuna za petogodisnju placu. Sad su to samo malo okrenuli.
  • Dudu
    2.6k
    Ivo Pinto u Rio Ave
  • NORTE
    9.6k
    Menalo u Konyaspor?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.