• Eduardo
    16.8k
    Topic za potencijalne transfere koji se na neki način povezuju s Dinamom. Od onih ozbiljnih i realnih natpisa pa do medijskih naklapanja i nebuloza.

    Ovako je to izgledalo na početku ove sezone...

    DOŠLI: Luka Menalo (Široki Brijeg), Mario Šitum (Lech Poznan, kraj posudbe), Mislav Oršić (Ulsan Hyundai), Emir Dilaver (Lech Poznan), Ivan Šunjić (Lokomotiva, kraj posudbe), Sadegh Moharrami (Persepolis), Bojan Knežević (Lokomotiva, kraj posudbe), Damian Kadzior (Gornik Zabrze), Marin Leovac (PAOK), Lovro Majer (Lokomotiva), Kevin Theophile-Catherine (St. Etienne), Bruno Petković (Bologna), Mario Musa (Lokomotiva, kraj posudbe), Ivan Fiolić (Genk)

    OTIŠLI: Ante Ćorić (Roma), Vinko Soldo (Rudeš, posudba), El Arabi Hilal Soudani (Nottingham Forest), Borna Sosa (Stuttgart), Filip Benković (Leicester City), Zvonko Pamić (OFK Titograd), Adrian Šemper (Chievo, posudba), Armin Hodžić (FC Vidi), Jan Lecjaks (Lokomotiva, posudba)
  • Kwedi
    3.8k
    Krstanović, dva gola Nefciju - potpisao danas za Belupo
  • BluePhone67
    3k
    Beli iz Gorice potpisao za Dinamo :blush:
  • Kwedi
    3.8k
    Kosovar iz Đakovice potpisao za Dinamo, prognoziram mu karijeru kao legendarnom moldavcu Andronicu ili Silviju Spannu s Trinidada i Tobaga
  • Guinness
    1.9k
    Ili Lisakovichu iz Bjelorusije?
  • deda
    26.3k
    A gle, i bez muljaže moraš potpisat 20 takvih da pogodiš jednog Gojaka, Dudua ili Olma.
  • Beowulf112
    301
    Lucho Ibanez 6 nastupa za trabzonspor ove sezone i 4 asistencije :gasp: ...Meni je on bio dobar prema naprijed.Samo u obrambenom dijelu je stekao dosta.
  • Kwedi
    3.8k
    Čekići u ljubljanskoj Olimpiji. Nešto sitno će dobiti za njega.
  • Kwedi
    3.8k
    Endri Cekici. To je ime novega nogometaša Olimpije. Gre za 22-letnega levega krilnega napadalca, ki prihaja iz Albanije, doslej pa je igral za Dinamo iz Zagreba. Toda pri hrvaškem velikanu ni bil član prve ekipe, marveč je nosil dres Dinama II, ki nastopa v drugi hrvaški ligi. Cekici je v tej sezoni zabil 2 gola na 11 tekmah, v preteklosti se je kot posojen dokazoval tudi pri zagrebški Lokomotivi. Skupno je v 2. HNL odigral 43 tekem in zabil 8 golov, v 1. HNL je bil na delu 41-krat, med strelce se je vpisal 6-krat. Transfermarkt njegovo tržno vrednost ocenjuje na 500.000 evrov; Olimpija je zanj plačala določeno odškodnino, ki pa je precej nižja od omenjene številke.

    Kot poroča Nogomania, je Cekici, v preteklosti tudi mladi albanski reprezentant, že pripotoval v Čatež ob Savi, kjer se Olimpija pripravlja na drugi del sezone, po naših informacijah pa bo prestop uradno potrjen, ko bo mladi nogometaš opravil zdravniški pregled. To se bo zgodilo že v kratkem, če pri pregledu ne bo težav, potem dvomov ne bo: Cekici bo kariero nadaljeval v Prvi ligi Telekom Slovenije.

    Cekici sicer ni prvi nogometaš, ki je v Olimpijo v zadnjem obdobju prišel iz Dinama II. Pred letom dni se je za enako potezo odločil tudi Filip Uremović, ki se mu je takšen prestop obrestoval. Pol leta kasneje je namreč že odšel na bolje, in sicer v Rusijo k Rubinu.

    https://ekipa.svet24.si/clanek/nogomet/prva-liga/5c48b66a9ffa5/olimpija-dobila-novo-okrepitev-zmaji-mocnejsi-za-krilnega-napadalca-prihaja-clan-serijskega-osvajalca-lovorik
  • BluePhone67
    3k
    Moram priznati da sam mislio da ce Cekici uspjet dogurat do prve momcadi Dinama, meni osobno bolji od Fiolica koji je dobivao relativno dobru minutazu. Ne govorim o poziciji ali nesto slicnim igracima
  • Infinity
    14.9k
    Ja sam bio uvjeren da ce on biti jedan od boljih igraca Dinama. Ne kao Olmo danas, ali igrac iz udarne postave koji ce tesko imati neku konkirenciju u ekipi. Decko je malo napredovao i onda zesce stangiranje. Steta.
  • 000
    941


    Taman je uzletio ovu sezonu, u nekoliko utakmica sto sam ga gledao bio je odlican, razigravao, preuzimao odgovornost,... definitivno odskakao u D2.
  • Infinity
    14.9k
    Muric pred vratima Rijeke. Ajde da i tog malog konacno vidimo.
  • 000
    941
    Gojaka, Majera i Hasica zaboravili navesti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.