• Morales7
    184
    onda bi vratio Juniora ako već moramo nekog dovest ( pod Mamićem igrao vrlo dobro)
  • Crusades1986
    9.3k
    I dat mu 800.000€ za 5 dobrih utakmica godišnje kad mu se da igrat? Ne, hvala.
  • SAS1987
    13k
    Stojke je bolji od Karadzica a isto mislim da je Djira bolji od Đuraseka. Uz to, Menalo nema sta tražiti u Dinamu. Marin zasad ne pokazuje potencial ali je "problem" da je dinamo postao toliko jak da mladi igraci dobiju manje prilika.

    Vratio bi Baturinu i nebi ga prodao za pisljivi milijun. Jako je mlad i ide ko avion. Neka on bude treci napadac a Kulenovica posuditi / prodati / donirati / zamjeniti za par lopti.

    Majera bi ostavio jos jednu sezonu. Prodao bi ga jedno ako doleti neka luda ponuda (od npr 8, 9, 10 milijuna ali to je nerealno).

    Cuze.. Meni izgleda ko potencial za solidnog hnl igraca i nista vise. Prodati ili barem posuditi. Btw, za sve ove igrace koje jeftino prodamo bi uvjek stavio neku buy back opciju. Nikad se nezna :smile:

    Ako planiramo prodati Livakovica onda bi uzeo Grbica iz Lokomotive.
  • Neki tip
    18.3k
    Vratio bi Baturinu i nebi ga prodao za pisljivi milijun.SAS1987

    Osim statistički, u vezi tih nasih na posudbi, nisam pratio slovensku ligu.. Buduci da su i Baturina i Menalo dobro igrali u toj ligi, zar je Baturina toliko bolji bio da za njega ne bi "pišljivi milijun", a Menalo na otpis? :brow:
  • Mali dioničar
    13.4k


    A čuj Menalo je na poziciji Oršića, Marina a i Kastrati to može igrati.

    Baturina je na poziciji Petka koji je na izlaznim vratima, Gavre koji je pred penzijom i Kulenovića.

    Kulenovica posuditi / prodati / donirati / zamjeniti za par lopti.SAS1987

    :up: :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Baturini igraju godine; Menalo je u Belupu završio na klupi, a ovo malo kaj sam gledao Zmajčeke nije me nešto oduševio. Ono, radije bi Ćekićija vratio iz Olimpije :smile:
  • deda
    26.3k
    Uzimajući u obzir prognozirane prodaje ( Petković, Stojanović, Gojak), pretpostavku dovođenja isključivo HNL igrača, stanje na tržištu koje će biti dosta loše i svoje osobne preferencije ovako bi izgledalo dedinih 24+3

    G - Livaković, Zagorac, Josipović
    DB - Moharrami, Karačić
    LB - Leovac, Štefulj, Moubandje
    OI - KTC, Dilaver, Perić, Gvardiol, Milić
    ZV - Ademi, Jakić, Đira
    CV/NV - Majer, Moro, Ivanušec
    DK - Kastrati, Kandzior, Ćuže
    LK - Oršić, Menalo
    N - Gavranović, Čolak, Kulenović

    Ostalo posudba i prodaja. U slučaju ne daj Bože, popunjavati se iz druge momčadi.
  • Kwedi
    3.8k
    Nitko ne spominje Božića na posudbi? Deset golova, u prvih 11 prvaka Slovenije.
    Dvadeset i tri godine ima.
  • deda
    26.3k
    Ne vidim ga kao igrača Dinama
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ne vjerujem da će se prodati Petković, čak će prije Livakovića prodati. Ja mislim da se neće trošiti puno, ionako imamo previše igrača. Vjerojatno će biti dosta odlazaka i raskida ugovora, dosta posudbi.
    Mislim da će to izgledati ovako nekako

    Mister x
    Zagorac

    Moharrami
    Stojanović

    Theo
    Sigali
    Perić
    Gvardiol
    Šutalo

    Leovac
    Mister x

    Ademi
    Moro
    Gjira
    Jakić
    Ivanušec
    Majer

    Kastrati
    Ćuže

    Oršić
    Marin

    Petković
    Gavranović

    Prodaja: Livaković, Dilaver, Gojak, Kadzior
    Posudba: Karačić, Milić, Franjić, Menalo, Kulenović, Božić
    Raskid ugovora: Moubandje, Hajrović, Atiemwen, Andrić

    Ovo nisu moje želje, samo mislim da će biti ovako nekako.
  • nkdz
    825


    kao da si prakticki prekopirao moje razmisljanje i ocekivanja.
    S tim da bi po meni dodao da ce Majer def otici i mozda doci jos jedan vezni umjesto njega
  • Bosna86
    11.1k
    Ja stvarno ne znam sta ce nam Sigali... lik ima 33 g i još treba platiti odštetu... Protiv sam čak i ako će doći za dz
  • Kwedi
    3.8k
    Slažem se oko Sigalija s Bosnom.

    Dinamo ima tri odlična stopera, klinca kojeg reklamira kao novog Ramosa i ne vidim smisao Argentinca koji u odnosu na KTCa i Dilavera nije klasa više.
  • De Oliveira
    821
    Meni je vazno da kostur, ako je moguce, ostane. Dakle Livakovic, Leovac, Teophile, Dilaver, Ademi, Moro, Orsic, Kadzior, Petkovic. Dao bih definitivno priliku Majeru na mjestu koje je igrao Olmo. Peric, Moharami i Gavranovic isto jake karike. Sto se mladjih tice definitivno bih u HNL-u dao priliku Gvardiolu i Cuzeu. Sto se odlazaka tice Stojanovica bih prvog odstranio, a meni ni Djira nije bas nesto. Hajrovic svakako treba otici. Kulenovic isto. Za Moubandjea mislim da nije dobio priliku. Nije bezveze igrao Ligue 1 i u svicarskoj reprezentaciji. Sigali je po meni nepotreban. Nisam ga ni u prvom mandatu bio ljubitelj.
  • Eduardo
    16.8k
    Ćuže nije igrač za Dinamo, čak ni za užu rotaciju.

    Meni se svidja Julardžija. Ima nešto u tom mladiću. Ako u novoj sezoni želim vidjeti promociju nekog mladog igrača iz akademije onda je to on.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.