• Infinity
    15.3k
    Za te goste ce vjerojatno sad i konacno odvojiti sektor na jugu, mada bih im ja odvojio na zapad gore, barem za ove europske, za HNL nama i ne treba vise od 20.000.
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno, nema ni šanse ni potrebe da gosti u bilo kojoj europskoj utakmici dobiju cijeli jug no bojim se da će tovari ipak i dalje dobivati cijelu tribinu.
  • Infinity
    15.3k
    Sami su krivi sto ih se naviklo na to, tj. nasa uprava je kriva. Vidjet cete svi sranja kad i ako dobijemo novi stadion. Nek bude kapacitet 25.000 i njihovo je 1.250, a oni ce traziti po 3-4.000 opet, jos ce ispadat skandali kad ne dobiju. Napravio bih zato stadion koji ima cetiri iste tribine, tipa Karaiskakis, ali bi na jugu napravio dva nivoa, na gornjem 1.500 mjesta i razguli. Nedavno su se tako Zeljo i Sarajevo mjesec dana prepucavali.
  • nkdz
    829


    ma slobodno nek se zale i placu koliko zele, zna se propisani postotak koliko pripada gostima, eh samo da mi dobijemo napokon stadion kakav ovaj grad zasluzuje
  • Infinity
    15.3k
    Slazem se. Ja inace mislim da gostima treba dati 10% kapaciteta, al ako nasi navijaci mogu ostat pred stadionom zasto bi mi bili pravednici koji daju vise od 5%, pogotovo ako tih dodatnih 5% mogu popuniti nasi navijaci. Ovo s danasnjim jugom nekako i razumijem, al na normalnom stadionu izvoli 5% i do promjene pravila se ne cujemo.
  • nkdz
    829
    jug ima smisla jer je odvojena tribina i nasi navijaci nikad nece moci kupiti karte za nju i da je samo soma tovara na njoj pa me onda ne smeta toliko da dobe veci postotak od propisanog.
    A za novi stadion bi mi sve ovisilo o velicini istog, ak je 20 000 mjesta onda nebi nikak dao vise od propisanog tj.soma, a ak je 30000 mjesta onda mislim da nije bed dati gostujucima tipa 2500-3000 mjesta, makar time pomazemo gostujucem klubu jer ce imati glasniju atmosferu nego da ih je pola manje, ali to mi je nekak sportski i meni osobno draz nekog derbija da ima i gostujucih navijaca
  • SAS1987
    13.5k
    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2191224

    Redakcija Indexa uputila je upit Uefi o HNS-ovoj odluci da licencira Maksimir, a odgovor ćemo objaviti čim ga dobijemo.
  • Guinness
    2k
    Jebalo vas to brojanje ljudi i koliko tko dobije. Nek bude što više navijača, ljudi nebitno kojih boja. Ne budite kao četnici iz uprave i namjerno branit ljudima da idu. Ko im je kriv ako mogu dovuć 3,4000 ljudi na jug i nek mogu. Isto tako ko je nama kriv šta nemožemo dovuć 3, 400 dole.
  • deda
    28.2k
    Ne možemo mi navuć ni 3,4 gore
  • Crusades1986
    9.9k
    Pa meni baš nije normalno da Rijeka 2017. na proslavi naslova prvaka dobije cijeli jug na raspolaganje i jos dio zapada. A mi u onom koncentracijskom logoru 420 mjesta.
  • reziser
    6.4k
    di smo mi dečki od novog stadiona.....
    :rage: :fear:
  • NORTE
    9.4k
    oni ce traziti po 3-4.000 opet, jos ce ispadat skandali kad ne dobiju.Infinity

    Nije baš svaki put da dođu s 3 tisuće ljudi na jug, možda svaki treći put. Uostalom navikli su se i na Rujevicu s 400 karata.
  • Infinity
    15.3k
    Ne bih rekao ni da je svaki treci, rjedje je to, al kad tad se dogodi. Mada, kao sto kazes, mogu na Rujevicu s 400, moci ce i kod nas s 1.500 i nek se sutaju nogom u dupe.
  • Ovo ono
    20
    A ko da je i toliki problem trenutno odvojiti kut juga od ostatka. Stavi se ograda i digne se mreža da ne mogu bacati ništa i doviđenja. Mi praktički nikada nigdje ne dobimo više od tih 5%, ne moramo ni mi drugima. Pogotovo u europi, cijeli jug ide gostima a rijetko kada nekoga dođe više od 500.
  • Papastrumf
    10k

    Baš tako. Odvojiš desnu stranu juga, staviš ogradu i visoku mrežu i riješen problem. Ulaz za domaće staviš s Jakićeve, ulaz za domaće s Borongaja i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.