• Zambatine škude
    2.1k
    Ono što zabrinjava je kako će to igrači primiti, jer na osobnom nivou su (skoro) svi, vjerujem, imali dobar odnos sa Bjelicom.komar

    Pa s obzirom na rasplet događaja, nisam siguran da Bjelicu danas vole jednako kao prije dva tjedna...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Bilo bi mi lako bilo bi mi lakooo... :heart:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja se često osjećam kao zatvorenik kojeg mlate bez prestanka, onda usnujem san i slobodan sam. Derem se na istoku, gledam boyse kako deru grla, okružen sam prijateljima koji imaju slične snove.
    I onda se probudim i ulazi lik sa šipkom i nastavlja mlatiti.

    Tako je meni nekako sa Dinamom.
  • runtothehills
    382


    Rasplet dogadaja mislim da ni ne znamo, s obzirom da medijima treba vjerovati 0,00001%, pogotovo u Hrvatskoj.
  • Zambatine škude
    2.1k
    Pa ne trebaju mediji, nego malo zdrave logike
  • Pop corn
    5.1k
    RAZOTKRIVANJE U DINAMU
    Svaki samosvjetan navijač Dinama duboko u sebi znao je kako presuda 6. lipnja 2018. za krađu Kluba nije promijenila odnose snaga u Maksimirskoj. Jednostavno, potaknuti situacijom u kojoj je došlo do presude i bijega odgovornog za svo zlo u našem Klubu (koje ama baš ništa ne može opravdati kako se stalno pokušava), zatim drugačijem odnosu igrača i trenera na samom terenu, ali i prema navijačima kao zajednici, stvorila je vjerovanje da će se stvari posložiti s vremenom i kako je taj proces nezaustavljivo počeo.

    Kada se na to dodaju uspjesi i rezultati koji su temelj svakog sportskog kluba, jer jebiga, kome nije bilo drago vidjeti one pobjede, povijesne uspjehe, a time i atmosferu u gradu, a pogotovo onda i činjenica da se oni događaju dok je narcisoidni nasilnik nad Dinamom i njegov lopov daleko i da ga doslovno poput ispijene solne kiseline u organizmu boli to što od tamo u bjegunstvu ne može uzeti sve zasluge, dapače teško da ih može zasjeniti, svi smo bili spremni u sebi negirati ono što je razotkrili posljednji događaji u Dinamu.

    Razotkrilo se koliko su ljudi u strukturama Kluba slabići spremni raditi sve što onaj tamo dole u Međugorju želi.

    Također, razokrilo se kako su u njegovim rukama i oni nasilnici spremni one koji su im osigurali svojim nastupima i igrama egzistenciju pribiti na stup srama kako bi bilo po volji čovjeka koji je pokrao Klub.

    Razotkrilo se kako se tu sredstva ne biraju, razotkrilo se kako njihovi pijuni u vidu jednog glavnog urednika i već provjerenih pera i voditelja spremni potpuno neobjektivno i huškački pisati, ne poslušati drugu stranu, ne postaviti logička pitanja, ne analizirati sa distance. Većina nas koji pratimo sve ovo godinama to je bila svjesna, ali možda su se onima koji su to sa strane gledaju ovo razotkrile metode i spremnost “uslužnih najamnih djelatnika” jednog nepravomoćno osuđenog bjegunca.

    Razotkrilo se kako Dinamo kao lutke na koncu vode ljudi koji podcjenjuju mnoge navijače na svim tribinama pa sad na kraju lijepo kroz svoj “uslužni obrt” PR mašinerije lijepo prezentiraju: "Igrači su ipak pristali na smanjenje plaće". I da je njihov plan da igrači ispadnu krivi za krizu koja je nastala, da su oni ti koji su bili nerazumni. A usput se provuče da je ono što su zaradili ipak odlučeno se platiti. Nitko od svih nije ni pomislio da će se to staviti iz kuta igrači se izborili za isplatu zarađenog u nekoliko mjeseci, za isplatu rate.

    Zamislite samo da je radnici u Konzumu, djelatniku HEP-a ili bilo kome drugome rečeno da ono što su zaradili radom i ugovorom koji imaju neće biti isplaćeno zbog krize, a usput i srezane iduće plaće. Isti čas bi se, razumljivo, stvorio medijski pritisak da se takva nepravda ispravi. Ovdje je pritisak stvaran na igrače, zaposlenike Kluba.

    Igrače za koje se sad jasno razotkrilo da oni našu borbu za Dinamo i njegov identitet neće nikad voditi i da je sve na nama. Oni dio te borbe ne trebaju biti, a sad je jasno da ni ne žele. Od njih se može tražiti da budu profesionalci na terenu, da karakternim nastupima brane dres i grb Kluba, a ponašanjem van terena poštuju njegovu tradiciju gospodskog Kluba, dakle onaj minimum koji svi tražimo i priznajemo im u razdoblju Bjelice.

    Na kraju razotkrilo se ipak kako ti igrači nisu klapa i ekipa koja diše ko jedan, već da ih se uz malo napora može pojedinačno lomiti i dogovarati s njima kako vrhuška misli. Što da misli navijač o igračima koji su prije kapetana i ostalih predstavnika dogovorili i potpisali uvjete neka svatko promisli sa sobom.

    Kao i to da se razotkrio taj “fakin” i budući trener Dinama. Jer što da mislim o čovjeku koji nakon što je uspješan i karakteran trener natjeran na odlazak, tako da mu se poput zadnje krpe na ulicu bacio stručni stožer, a onda i njemu i tim protjeranima još objavljena i primanja (o načinu istih da se ne prisjećam) kako bi se dodatno navukao bijes javnosti, pristao doći na tu poziciju i time dao do znanja da se njemu može raditi ne samo ovo sve dosad, već i nešto novo?

    Ali isto tako meni nije trebalo razotkriti da su navijači ostali ipak iznad svega ovoga, da je Dinamo iznad svega.
  • Carlos2
    67
    Ekipa , jedno pitanje. Bas sam sad sa frendom vodio raspravu o tom pa bi cuo i vase misljenje.
    Tema su godisnje ulaznice. Znaci svima nama kaj smo isli na tekme su se godisnje vec "otplatile" , tak da nije stvar para nego principa. Ali razmisljao sam danas i zanima me jedna stvar.

    Ukoliko se HNL nastavi bez gledatelja jasno mi je da obestecenja nece biti , tekme su odigrane ali nazalost bez ljudi. Ali ajmo ovako , kaj ak se HNL prekine skroz / ne odigraju sva kola do kraja ? Hoce li dinamo nama godisnjacima vratiti dio iznosa koji se nije odigrao , ili hoce li nam dati popust na iducu sezonu?
    Ne znam razmisljam li dobro , ali ak se nes ne odrzi..ne moze ti netko to naplatit ( ili bar ne bi trebao ) . Moj stari je povukao paralelu sa sportskim Tv paketom , kao platio si al ne pustaju ti live sport nego snimke. Ali opet , po meni , oni tebi i dalje pustaju taj program koji su ti naplatili , a dinamo te tekme nece odrzat koje su ti naplatili .
  • Pop corn
    5.1k
    Ekipa , jedno pitanje. Bas sam sad sa frendom vodio raspravu o tom pa bi cuo i vase misljenje.
    Tema su godisnje ulaznice. Znaci svima nama kaj smo isli na tekme su se godisnje vec "otplatile" , tak da nije stvar para nego principa. Ali razmisljao sam danas i zanima me jedna stvar.

    Ukoliko se HNL nastavi bez gledatelja jasno mi je da obestecenja nece biti , tekme su odigrane ali nazalost bez ljudi. Ali ajmo ovako , kaj ak se HNL prekine skroz / ne odigraju sva kola do kraja ? Hoce li dinamo nama godisnjacima vratiti dio iznosa koji se nije odigrao , ili hoce li nam dati popust na iducu sezonu?
    Ne znam razmisljam li dobro , ali ak se nes ne odrzi..ne moze ti netko to naplatit ( ili bar ne bi trebao ) . Moj stari je povukao paralelu sa sportskim Tv paketom , kao platio si al ne pustaju ti live sport nego snimke. Ali opet , po meni , oni tebi i dalje pustaju taj program koji su ti naplatili , a dinamo te tekme nece odrzat koje su ti naplatili .
    Carlos2

    Uopće rasprava o tome je ono što su stvorili od našeg kluba. Ideja da netko pomišlja o ovome jest manjak klupskog odgoja za koji ne možeš kriviti ni dečka koji je ovo napisao, niti frenda koji je vodi raspravu, niti ikog koji tako pomisli.

    Godišnja ulaznica je akt vjernosti prema Klubu i njezina cijena je nebitna. Svaki navijač na ovo ne pomišlja, dapače, njemu je čast imati člansku i godišnju bez obzira odgirao tvoj klub jednu ili sto ili nijednu utakmicu pred gledateljima....
  • Đuka
    91
    svaka čast na komentaru, lijepo ste to napisali. Carlos je mislio na mene kada je pričao o frendu i meni osobno ne pada napamet tražiti ni lipe od ostatka utakmica. Mislim da ni Carlos nebi prihvatio povrat novaca. Vjerojatno se odlučio napisati ovaj tekst jer ga je nanervirao otkaz Bjelici, a usput su mu ujutro i ukrali auto pa mu je pisanje po forumu poslužilo kao ispušni ventil.
  • gh0c
    256
    Karakter ljudi koji imaju godišnje, a bili su na 3-4 utakmice je takav da im se treba pljunut u facu, a ne im nudit refund.
    I zaboli me kaj sve takve trpam u isti koš i generaliziram, kad čujem neke generičke izgovore koje su takvi spremni pokenjat na usta, puno više cijenim nekog ko će iskreno reć: uzeo sam godišnju zbog 3 utakmice Lige prvaka i ničeg više.

    Mislim da su godišnja za Cibonu i Dinamo 2 najisplativije stvari ikad ako pratiš sport. Ako ti je isplativost jedina mjera...

    Planiraš tražit povrat od Futsal Dinama? Pa tamo je, čisto financijski gledano, isplativost uzimanja godišnje bez barem par utakmica playoffa ravna ili čak manja od nule. Ovako s prekinutom ionako prekratkom sezonom da i ne pričam.
    Buš dobio povrat od zdravstvenog osiguranja zato kaj ne možeš normalno na kontrolu kod zubara jer frajer ne radi? ZETov pokaz? Članstvo u knjižnici?
  • Zambatine škude
    2.1k
    Hoce li dinamo nama godisnjacima vratiti dio iznosa koji se nije odigraoCarlos2

    Pa u nekim normalnim okolnostima, uprava bi protuvrijednost vratila na neki drugi način, prigodnim poklonom, bonom za shop, nekom gestom i to je sasvim okej.
  • Bosna86
    11.6k
    S ovim se ne slažem... Naravno da je čast biti godišnjak u idealnim uvjetima i tu nema rasprave, ali zašto se čin povrata novca ne bi gledao kao neki simbolički protest... Lijepa fora bi bila da DTSM razglasi da se traži povrat novca i da se taj novac da nekoj obitelji ili udruzi... Ne radi se o nekoj ogromnoj svoti koja će Dinamo ugasiti, a taj novac bi pomogao mnogim a i bio bi efektan PR potez ... Taj potez bi udario kratkoročno na likvidnost Dinama jer tolikog casha oni nemaju i opet bi se javnosti pokazalo kakvi idioti tu rade
  • Nbbbm
    187
    Dobro pa kaj ne kužite o čemu se radi? Četnik lagano s četnikom trenerom dijeli otpremninu a vi lagano raspravljate o pojačanjima i ostalim stvarima osobito par nadimaka na ovom forumu koji su očiti mamićevci :rofl:. Jedan član = jedan glas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.