• Neki tip
    18.3k
    vojnim rijecnikom imaju noz a ovi imaju avione i topoveBosna86

    Još nitko nikad nije nožem pobijedio avione i topove, ali shvaćam poantu pa se ne srdi ako malo doradim usporedbu..

    Oni su u dobrim bunkerima i podržava ih jaka (medijska) artiljerija. Ima i DTSM poneki minobacač od 60 mm, ali zasad ne škodi puno ukopanima.
    Ekipa u bunkerima, ako strada, strada uvijek na isti način.. prišulja im se nekoliko hrabrih i riješe ih dok su ovi još unutra. Ajmo s vjerojatnijom opcijom.. rat se vodi pa sve gori, sve jače i sve bliže. Dimi se prilično. Zadimit će se i u tim jazbinama toliko da će gamad izaći na livadu..

    A onda je svejedno kako će stradati.. od ekipe koja će ih naganjati ili vlastite artiljerije koja će ih poklopiti sve donedavno štiteći ih.
  • Bosna86
    11.1k
    Nisam slučajno to napisao

    Moja percepcija DTSM je malo drugačija.... Ja ne očekujem od njih da sruše Mamica, ono sto dtsm priča to dijete od 10 g vidi da se krade lopatom i da ih država štiti, da je država normalna ne bi ni bilo udruge .... DTSM je buntovnik koji će razbiti kamenom staklo i nanijeti odredjenu štetu, ali to neće presuditi

    Ja DTSM gledam kao udrugu koja će s vremena na vrijeme razdrmatj apatičnu masu, da navijači Dinama ne zapadnu u monotoniju i da će na neki nacin održavati duh dinamovstine

    Da će DTSM ili prije ZZD srušiti pravno njih, to sam prestao vjerovati sa 16 g..... Država i društvo su toliko Truli da je to nemoguce vise ispraviti

    Ono sto dtsm, zona, bbb mogu i trebaju raditi je očuvanje zdravog tkiva na čijim temeljima će se tijelo regenerirati kad se Kancer ukloni
  • Neki tip
    18.3k
    Ok, ali ako čitaš pažljivije, nisam ja ni rekao da će ih DTSM riješiti (niti to očekujem). Napisao sam da je rat, da gori, nije DTSM nikako jedini koji se bori (kamenjem, nožem, eto nek i tako bude..).
    Ne bi partizani nikad pobijedili Nijemce sami od sebe, da ovi nisu počeli gubiti na drugim, većim i važnijim frontovima. Ali rokneš tu i tamo, gdje i koliko možeš, toliko da ne bude skroz opušteno.
    Svakako moraš čekati da se razgori i zadimi dovoljno da bježanija krene, ali vrednovat će se tada i tvoj doprinos.
  • Cosey
    411
    Gdje tocno grijesi DTSM? Odakle ti da se podcjenjuje ove?Pop corn

    Iskreno, ne znam gdje se griješi.
    Nisam insider, puno mi tu stvari promiče, a to da ih se podcjenjuje je do mog dojma.
    Ako se boriš protiv ljudi koji imaju najvjerojatnije ljude u svim institucijama i koji su najvjerojatnije upleteni u neke grde stvari onda teško možeš bez nekog agresivnog (ali civiliziranog) pristupa.
    Poslije zaustavljanja privatizacije odnosno "Dinamovog proljeća" (oboje je stvarno za pohvalu) nije bilo nekog jačeg medijskog prisustva.
  • NORTE
    8.4k
    Moja jedina 'zamjerka' udruzi je to da DTSM nema 3.000 članova pa su iz GNK više puta "spuštali" DTSM kao malo bitan faktor jer udruga broji samo 300 članova kluba a klub ima 10-15 tisuća članova. Samo su iskoristili vašu početnu grešku da udruga u prvih mjesec dana postojanja nije radila na učlanjivanju članova kluba u udrugu, bila članarina besplatna ili npr. 20 kn nema tko se ne bi učlanio u nju. Da se jasno od početka znalo da DTSM predstavlja 3.000 članova Dinama.
    dtsm_low-700x441.jpg
    84b869991ff082ae1c7a.jpeg


    Ove grafike o pljački kluba preko transfera, iznose stavite crvenom bojom, to je ukradeno klubu.
  • Pop corn
    4.4k
    Angažirati neku PR službu ili nešto smatram nerealnim jer puno košta.Mr Blue

    I nikad ti neka PR sluzba nece odraditi to srcem kao sto se odraduje u DTSM.

    Iskreno, ne znam gdje se griješi.
    Nisam insider, puno mi tu stvari promiče, a to da ih se podcjenjuje je do mog dojma.
    Ako se boriš protiv ljudi koji imaju najvjerojatnije ljude u svim institucijama i koji su najvjerojatnije upleteni u neke grde stvari onda teško možeš bez nekog agresivnog (ali civiliziranog) pristupa.
    Poslije zaustavljanja privatizacije odnosno "Dinamovog proljeća" (oboje je stvarno za pohvalu) nije bilo nekog jačeg medijskog prisustva.
    Cosey

    Nemas pojma gdje se grijesi ali se grijesi? A koji je to pristup?

    Ja sam stvarno osoba koja je uvijek za raspravu, dobronamjerne kritike i peijedloge, al ovo kaj ti pises je - sranje. Stvarno imam osjecaj kad ovo citam da se pise samo da bi se pisalo. Ajde molim vas nemojte to.

    Reci da smo podcijenili onu masineriju a toliko smo im udaraca zadali je suludo. Pa od onog prvog predstavljanja u Matisu je jasno receno da ce ovo biti duga borba.

    Medijsko prisustvo? Pa svaka objava je stalno u medijima i to jako ljuti ove u Maksimirskoj 128. Sto puta su svima u medijama prigovarali da se previse nas prati. Usotalom, a sto je oko smjene Kodzomana? Sto je oko objave placanja Varge i jacuzzija i racunala? Sto je sa silnim prijavama?

    Moja jedina 'zamjerka' udruzi je to da DTSM nema 3.000 članova pa su iz GNK više puta "spuštali" DTSM kao malo bitan faktor jer udruga broji samo 300 članova kluba a klub ima 10-15 tisuća članova. Samo su iskoristili vašu početnu grešku da udruga u prvih mjesec dana postojanja nije radila na učlanjivanju članova kluba u udrugu, bila članarina besplatna ili npr. 20 kn nema tko se ne bi učlanio u nju. Da se jasno od početka znalo da DTSM predstavlja 3.000 članova Dinama.NORTE

    Stari moj bilo nas 3, 300 ili 3000 svejedno je kad clanovi NEMAJU prava u nasem klubu. To je bilo od strane Antolica samo okretanje cinjenica koje nije uspijelo jer smo jasno izrasli u ovih sada vec dvije godine u jasan korektiv (iako ce mnogi i dalje reci oporbu) kluba. I radilo se na uclanjivanju ali i tu je bilo od strane ljudi iz kluba bacanja klipova.

    Naravno da bi svi voljeli da imamo vise clanova ali tu krenimo od sebe, jel svatko od nas uclanio sebe i 5 prijatelja oko sebe u Klub? Jel objasnio onima kojima se gadi uclaniti "jer oni Mamicu nedaju svojih 60 ili 80 kuna" i sl. da je to mehanizam borbe?
  • Mr Blue
    3.2k
    I nikad ti neka PR sluzba nece odraditi to srcem kao sto se odraduje u DTSM.Pop corn

    Apsolutno. Prijedlog: brisat i banirat sve tovare koji dolaze na stranicu DTSM i ostavljaju svoje debilne komentare.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Te komentare sam i ja primjetio.
    Sve treba brisati, naravno.
  • Cosey
    411
    Nemas pojma gdje se grijesi ali se grijesi? A koji je to pristup?

    Ja sam stvarno osoba koja je uvijek za raspravu, dobronamjerne kritike i peijedloge, al ovo kaj ti pises je - sranje. Stvarno imam osjecaj kad ovo citam da se pise samo da bi se pisalo. Ajde molim vas nemojte to.

    Reci da smo podcijenili onu masineriju a toliko smo im udaraca zadali je suludo. Pa od onog prvog predstavljanja u Matisu je jasno receno da ce ovo biti duga borba.

    Medijsko prisustvo? Pa svaka objava je stalno u medijima i to jako ljuti ove u Maksimirskoj 128. Sto puta su svima u medijama prigovarali da se previse nas prati. Usotalom, a sto je oko smjene Kodzomana? Sto je oko objave placanja Varge i jacuzzija i racunala? Sto je sa silnim prijavama?
    Pop corn

    Možda pišem sranja, ali nisam zlonamjeran niti pišem samo da pišem. Ubuduće samo cvijeće i anđeli.

    Kaj se tiče nečeg praktičnijeg, mislim da bi trebalo intezivnije pozivati na učlanjenje.
    Ok, udruga ne postoji dugo pa nije toliko do nje, ali hrpa ljudi nije učlanjenja ili nema kontinuitet članstva.
    Da se ne bi dogodili toliko priželjkivani izbori, a onda da se na njima popuši (već se postavljalo pitanje koliki je stvaran broj članova odnosno jel fabriciran; postavi si pitanje kaj bi bilo da su sutra izbori?).
    Baš me zanima tko bi u tom slučaju bio kriv. Ili da bude iščuđavanja da zašto netko ima više glasova ako je dugogodišnji član.
  • Pop corn
    4.4k


    pa postavim ti logička pitanja, a ti nemaš odgovor, već samo filozofiju.

    Trebalo bi.... to kad čujem dobim novu sijedu i znam da ne bu niš osim pisanja. Sorry, al ja sam prije svega uvijek za akciju, a za to kreneš od samog sebe.

    Kakav poraz? Pa izbori su pobjeda! Izbori su ono što želimo. DTSM je jasno komunicirao da svog kandidata, favorita neće imati jer ne želi utjecati na izbore ili voditi klub.

    Jasno je kao dan da kad bi došli izbori bi postigli pobjedu. Sto puta smo rekli javno, raspišite izbore. Pa nek pobjedi onaj kojeg članovi izaberu i ima legitimitet članova kluba. Poštuješ taj izbor i ako je dobro vodio klub u svom mandatu sigurno će biti opet izabran.
  • xavier
    11k
    Da se ne bi dogodili toliko priželjkivani izbori, a onda da se na njima popuši (već se postavljalo pitanje koliki je stvaran broj članova odnosno jel fabriciran; postavi si pitanje kaj bi bilo da su sutra izbori?).Cosey

    Već ti je @Pop corn odgovorio, a pisao sam i ja neki dan. Izbori su ultimativni cilj i jednom kad do njih dođe, to je pobjeda. E sad što se tiče rezultata, tu ni ja nisam baš siguran da bi ishod bio onaj kojem se mi nadamo. Međutim, moraš shvatiti da je većina ljudi koji imaju bilo kakvu želju biti aktivni oko kluba, već odavno član kluba.

    Kad jednom od izbora dođe, onda treba biti glasan i sve dići na noge jer nas koji ćemo svakako doći i biti protiv opcije koja ima veze s Mamićem, nema baš jako puno. Tu možeš ugrubo računati na ljude koji su ujedno i članovi futsala (samo minus oni koji su maloljetni te silne žene i sestre).

    Postoje naravno i oni koji će svakako podržati Mamićevu opciju.

    No dobar dio članova je načelno protiv Mamića, ali nije im neki prioritet u životu direktno utjecati na rezultat izbora u klubu. E oni su ključ i njih treba u tom trenutku dići na noge i objasniti im da je "sad ili nikad".
  • SAS1987
    13k
    U tome i je poanta izbora. Članovu odluće koga žele. Ako će na izborima pošteno pobjediti ekipa Mamić, Antolić itd. ja ću biti jako nezadovoljan ali ću prihvatiti izbor.
  • SAS1987
    13k
    Hoće DTSM zahtjevati službenu potvrdu od grada / kluba da je stadion Maksimir (statika) nakon potresa još uvjek siguran za gledatelje?
  • Kwedi
    3.8k
    kroz sve objekte u zagrebu statičari prolaze i daju zeleno, žuto i crveno svjetlo.
  • SAS1987
    13k
    znam, mislio sam i dopisati da to u slučaju da neće biti nekog službenog izvještaja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.