• Pop corn
    4.4k
    Voljeli bi čuti što vi Dinamovci mislite o udruzi "Dinamo to smo mi", koja su vaša realna očekivanja od Udruge.

    Takoder ovdje možete napisat sve realne i obrazlozene prijedloge i što bi vi napravili.

    Važno je malo potaknuti i dvosmjernu komunikaciju sa svima.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Evo ja ću početi.
    Kao prvo mislim da je to jedna odlična opozicija trenutnoj upravi koja na civiliziran i pravni način ukazuje na prevare i krađe u Dinamu.

    Mislim da se treba ići malo agresivnije i češće u medije, također i na društvene mreže. Zonu prati 7627 ljudi na instagramu, DTSM nešto preko 2500. Na fejsu je brojka od preko 20 tisuća čak ok, ali mislim da i ona mora ići gore. Ako treba i reklamu platiti, ok. Ako je problem financijske strane moramo i trebamo napraviti akciju za pomoć.

    Eto, to je ukratko od mene. Znači sve 5 ali bi trebalo agresivnije u medije.
  • Ero
    921
    Do sada sve 5,samo se nadam da nećete odustat kao dvije prethodne udruge ZZD i ZND i da ćete ovu borbu zajedno sa svima nama iznijeti do kraja.
  • Kwedi
    3.8k
    iz kojih stranih centara moći se financirate?
  • Pop corn
    4.4k


    U medijima smo zaista i iznad ocekivanja. Recimo video iz 1992. je samo na indexu imao 55 000 citanja.
    Odgovori Mamicu isto tako. O ostalim stvarima da ne govorim.

    Sto se tiče medijskih istupa, u ovom trenutku je odluka da se ne istupa dok ne vidimo rasplet jer mi ne zelimo biti odvjetnici igraca i trenera. Mi smo ovdje stali na stranu razuma, stranu pravednosti i načina, a igraci su ti koji se moraju izboriti za sebe.

    Instagram smo sad upogonoli opet malo nakon nekih tehničkih problema. Facebook ovih dana biljezi najvece dosege i reakcije.

    Slobodno neka i Zona Dinamo sharea ove objave oko pljacke Dinama.

    Ostalo ne bih ovako javno.

    E i da, nemoj nas gledati kao oporbu (jer jasno je receno da ljudi iz DTSM ne zele voditi Klub) vec kao korektiv.

    iz kojih stranih centara moći se financirate?Kwedi

    Dosadno ti je ha?
  • Bosna86
    11.1k
    Ajde u svrhu rasprave par stvari s one strane

    1) Zašto DTSM nema bolju sliku u javnosti, osim hc dijela navijača većina ljudi doživljava DTSM kao one tamo neke sto oce Mamica skinuti ili se DTSM doživljava kao onaj mali mršavi.... Možda bi PR u javnosti mogao biti bolji

    2) Zašto se stalo sa učlanjenima u GNK, jel to zbog loše brojka učlanjenih ili ne vidite smisao u daljnjem učlanjenju do boljih vremena ( off koliko GNK ima stvarno članova, 16 k su rekli u klubu ali to nema šanse)

    3) Zašto ne postoji već sada jasan novi ustav koji bi čekao spreman

    Ovo nužno NISU moji stavovi već ono čega sam se iz glave sjetio ili sto sam čuo od ljudi koji su van svakodnevne price o Dinamu
  • marcio amoroso
    31.4k
    Slobodno neka i Zona Dinamo sharea ove objave oko pljacke Dinama.Pop corn

    Danas krećemo :up:

    E i da, nemoj nas gledati kao oporbu (jer jasno je receno da ljudi iz DTSM ne zele voditi Klub) vec kao korektiv.Pop corn

    Krivo sam se izrazio, znam šta je rečeno. Sve 5
  • Pop corn
    4.4k
    Krivo sam se izrazio, znam šta je rečeno. Sve 5marcio amoroso

    znam, samo da bude jasno svima
  • xavier
    11k


    Nisi pitao mene, ali dio mogu i ja odgovoriti.

    1) Ovo definitivno nije krivnja DTSM-a nego se vraćamo na ono što smo @Neki tip sa Zapada i ja jučer pisali. Veliku većina navijača je načelno protiv Mamića i njegove ekipe, ali im to realno nije neki prioritet u životu. Drugim riječima, kad Mamić ode, sigurno neće žaliti za njim, ali za to vrijeme neće trošiti ni svoje vrijeme ni energiju kako bi ubrzali taj njegov odlazak. I možeš ljudima crtati kako DTSM ne puca na vođenje Dinama nego samo žele da onaj tko vodi klub, to radi po zakonu. No ljudi potpuno ignoriraju to objašnjavanje jer polaze od sebe i ne mogu pojmiti da bi netko trošio svoje vrijeme i energiju ako ne želi vlast. I onda krenu one gluposti s "ulicom koja vodi klub" i paralele s Hajdukom da bi završilo s "neka nama Mamića...".

    2) S učlanjenjima se nije stalo. Mislim da su se do sad učlanjenili svi koje to zanima. Kažem ponovo, moraš shvatiti da ova naša borba u tom smislu zanima samo par tisuća ljudi. Da, ima puno onih koji će je podržati, ali kako sam napisao, to im nije prioritet i nemaju neki naročit motiv za to.
  • Kwedi
    3.8k
    off koliko GNK ima stvarno članova, 16 k su rekli u klubu ali to nema šanse)Bosna86

    gospođa predsjednica uprave u intervjuu za Sportske sredinom prosinca rekla je kako Dinamo u tom momentu ima 14.468 članova.
  • Bosna86
    11.1k
    Veliku većina navijača je načelno protiv Mamića i njegove ekipe,xavier

    Da sam za Mamica, prva stvar koju bi pitao a koja je onda svrha izbora ako će izaći 2-3 hiljade ljudi i mogu li ti ljudi onda s tako malim brojem odlučivati o bilo cemu i je li to uopće pošteno
    To nema jebene šanse, zadnje 3 g ako skupa sastave onda će biti ta brojka, možda griješim ali to mi izgleda puno previše
  • Papastrumf
    9.1k
    2) Zašto se stalo sa učlanjenima u GNK, jel to zbog loše brojka učlanjenih ili ne vidite smisao u daljnjem učlanjenju do boljih vremena ( off koliko GNK ima stvarno članova, 16 k su rekli u klubu ali to nema šanse)Bosna86

    Zašto misliš da nema šanse? Uzmi u obzir da 7.500 ljudi ima godišnjui ulaznicu, to znači da je sigurno svaki od njih i član s obzirom na popust za članove.
    Ova brojka od cca 15.000 je sasvim realna. To znači da u neka bolja vremena, s normalnom upravom kluba, koja će vodit brige o članstvu, ta brojka sigurno može biti i duplo veća.
  • xavier
    11k
    Da sam za Mamica, prva stvar koju bi pitao a koja je onda svrha izbora ako će izaći 2-3 hiljade ljudi i mogu li ti ljudi onda s tako malim brojem odlučivati o bilo cemu i je li to uopće poštenoBosna86

    Izlazak na izbore nije obveza nego pravo. Znači da svaki član ima pravo izaći i glasati. Hoći li on to napraviti ili neće, to je njegova stvar. I ako izađe samo 5% članova, apsolutno je pošteno da izaberu vodstvo kluba jer ostalih 95% članova u tom slučaju očito boli da ne kažem što tko im vodi klub.
  • Kwedi
    3.8k
    @Bosna86

    ne mogu reći da li je točna ili ne iz jednostavnog razloga.

    prvo, jer su šlampavi i nesposobni te zbog toga im je palo preoblikovanje.

    drugo, oni članstvo vode kao 12 mjeseci od uplate,a ne na razini jedne godine.

    primjerice, moje članstvo bi bi bilo do 2/2020 koliko je trajalo i ušao sam kao član i u 2019. i u 2020, a ide dalje od 3/2020 do 2/2021. što znači da ulazim ponovo u obje godine.

    genijalci uglavnom i teško je reći dal je to realna brojka.
  • Bosna86
    11.1k
    Od tih 7 sa članskih vise od pola ih je kupilo utakmice isključivo radi Europe tako da je ipak malo nategnuto da ju svi imaju od njih
    Polazišna točka mi je da tovari imaju 40k sa svom mogućom logistikom i uclanjenjima u svakom selu, a da Dinamo ima 35% njihovih članova bez ikakve akcije, odnosno čak i s velikom dozom samodestrukcije
  • xavier
    11k
    Od tih 7 sa članskih vise od pola ih je kupilo utakmice isključivo radi Europe tako da je ipak malo nategnuto da ju svi imaju od njihBosna86

    Pa svi su se učlanjivali prilikom kupnje godišnjih kad je tako bilo povoljnije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.