• Crusades1986
    9.8k
    Klošar nije spomenuo koliko mu je taj stručni stožer donio novaca iz europskih natjecanja? Svaki put kad mislim da štakor ne može niže on me uspije iznenadit.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Znači donijeli oko 700 miliona u povećanju vrijednosti + još skoro 400 miliona u dve europske sezone. Ali je problem u njihovim primanjima
  • Crusades1986
    9.8k
    Ja da sam Bjelica, sad bi namjerno izvukao zadnju prebijenu paru iz kluba i podijelio to sa svojim suradnicima. Jebes i ponos i sve kad ti ovak javno objavljuju place i blate te na svakom mogucem koraku. I kad se situacija smiri, fino dodes na trening i pretvaras se kao da se nista nije desilo. Pa da vidimo kolko ce vam dugo trebat da mi date otkaz i otpremninu. Jazavci jazavi.
  • Ero
    933
    Dobro je napisao u objavi game over, brzo će.
  • NORTE
    9.3k
    Ako ništa drugo mogli su ih barem poredat po visini dohotka. Još gluplje je da pored iznosa ne stoji valuta. Nije neočekivano ovo...Žalosno da klub sve skupa to nije drugačije riješio.
  • Kwedi
    3.8k
    Ako ništa drugo mogli su ih barem poredat po visini dohotka. Još gluplje je da pored iznosa ne stoji valuta.NORTE

    Da, to je najveći problem :cool:
  • Bosna86
    11.6k
    Zar ovo nije eklatantno kršenje jedno 3 zakona i to javno?
    Prvo objavljivanje plaće bez suglasnosti radnika je protuzakonito
    Drugo, ovo je Odavanje poslovne tajne
    Treće, kako može jedan savjetnik kluba imati uvid u nečije plaće

    Ne zanima me tko je on, kakva je Hrvatska država niti ista..... Ima li jedan novinar u hrv da postavi ova pitanja dorhu ili on smije raditi sta hoće?
  • Carlos2
    67

    Dosta sam šokiran ovim , ne zato što je ponovno izašao u javnost sa svojim cirkus nastupom nego zato što sam poprilično siguran da ga Bjelica i svi navedeni mogu privatno tužiti. Ovakvi podaci se ne smiju objavljivati javno kako kome padne napamet , strašno.. za ovakve poteze moraš biti prilično lud , ili uvjeren da si nedodirljiv.
    Ali čini mi se da ovo ide u korist nama i igračima , sami sebe zatrpavaju govnima sve više i više..
  • The Undertaker
    4.1k
    Nema to veze sa DORH-om. A i što mu mogu? Privesti ga pravdi? Jedino što Bjelica i stožer ima bolju poziciju kod pregovora odnosno odštete jer je ovo vjerovatno kršenje Ugovora.
  • agramZ
    2.3k
    korona gdje si kad te najvise trebamo..
  • Bosna86
    11.6k
    Nema to veze sa DORH-om. A i što mu mogu? Privesti ga pravdi? Jedino što Bjelica i stožer ima bolju poziciju kod pregovora odnosno odštete jer je ovo vjerovatno kršenje Ugovora.The Undertaker

    Mogu upasti u GNK i tražiti onoga tko mu je dao te informacije, nek krenu odatle
  • NORTE
    9.3k
    Mogu upasti u GNK i tražiti onoga tko mu je dao te informacije, nek krenu odatleBosna86

    Pa on osobno je sve ugovore i naknade odobrio.
  • Crusades1986
    9.8k
    Mislim da mu je ovo veliki autogol bio sad...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.