• Nbbbm
    187
    Je li istina da je Stojanović bacio dres na pod nakon što je dobio crveni protiv Benfice? Ne sjećam se tog detalja a negdje je netko spomenuo pa me prosvijetlite molim. Dilaver nema kaj raditi u momčadi dok se ne ispriča navijačima, nema on kaj prozivati navijače i još je stranac. Predlažem da se Stojanoviću u znak isprike usisa i počisti onaj baršun kaj ima na autu, možda bude opet plakal al od sreće :rofl:
  • Krizy
    38.2k
    Usporedba prvih 5 momčadi sa 4 najslabija kluba u ligi:
    1. Rijeka 10-1-0 (+20) 31
    2. Dinamo 9-0-1 (+11) 27
    3. Lokomotiva 10-1-1 (+22) 31
    4. Hajduk 7-2-2 (+13) 23
    5. Osijek 5-5-1 (+9) 20

    Rijeka, Dinamo i Loksa rutinski. Hajduk već tu zaostaje 7-8 bodova a Osijek katastrofalan.
    Dinamo pobjeđuje rutinski al s 1 razlike dok Loksa i Rijeka u prosjeku s nekih 2 razlike.

    01wz5nu4l1p5xybs.jpg

    A ovo je prvih 6 međusobno.

    Dinamo tu dominira i dobija s prosječno 3 razlike kada postoji volja i kada igra "prvih 11" protiv ovih klubova koji nisu sa dna.
  • Ero
    942
    Da se Dilaver ispriča? Ako se taj ispriča navijačima na kraju neće imat mjesta u gnku.. Igrač kao igrač ove sezone ne zaslužuje igrat u Dinamu 2, ali zna se razlog zašto je on omiljen i u loži i od strane trenera..
  • Ludovic IX
    5.9k
    Koliko mržnje ovdje..katastrofa. ako igrač daje srce na terenu, ne zaslužuje ovo. A ultrasi nisu sebi sami svrha..razlog svemu je u uredima a ne na terenu
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ne volim kad si itko daje preveliki značaj jer to isto radi i Mamić..
  • Kwedi
    3.8k
    Ovo je tema za 20 upisa po meni. Decki koji su buducnost iz razlicitih kvartova i na kojima se treba raditi. Oni trebaju biti stup Dinama, a ne strani igraci.Ovo je DinamoPop corn

    na ovoj slici navedeno je samo u kojim kvartovima žive, odnosno pola njih di je klub rasporedio po stanovima.

    omar, vedad, faris, karrica tek su u Zagrebu zadnjih godinu-dve pa ih ne bi smatrao fetivima :smile:
  • marcio amoroso
    33.5k
    Nije problem krvna zrnca, problem je navijanje za Crvenu Zvezdu, cetnicki klub.Pop corn

    Dečko je izjavio prije 7 (tada imao 18g) godina ovo:
    “Barcelona je za mene najbolji klub na svijetu, Za Maribor navijam u Sloveniji a Zvezda mi je omiljeni klub u Srbiji”

    Ako je to problem 7 godina poslije onda smo stvarno najebali, ako je to razlog da mu se psuje majka isto smo najebali. Ako su ti dečki koji su to uradili čuvari časti onda moju slobodno ne trebaju čuvati. Ako će takvi voditi politiku nakon odlaska mamića onda smo isto najebali.
  • Bosna86
    11.6k
    Ako je to problem 7 godina poslije onda smo stvarno najebali, ako je to razlog da mu se psuje majka isto smo najebali. Ako su ti dečki koji su to uradili čuvari časti onda moju slobodno ne trebaju čuvati. Ako će takvi voditi politiku nakon odlaska mamića onda smo isto najebali.marcio amoroso

    I sve to dok imaš 5 tovara na terenu, ako ćemo se već igrači moralista
    Jedna stvar me posebno fascinira, nakon sto se 500 ljudi pojavi srijedom na utakmici mladih u Njemačkoj,600 ljudi srijedom u Splitu,.. kad imaš konstantni rast tribine, mi se zamaramo ovakvim pizdarijama. Za mene to nije slučajno jer se već ponavlja vise puta. 50 ljudi srijedom u Splitu, 100 protiv Seville na ligi prvaka i slične stvari su put kojima trebamo težiti očigledno... Poplava novih nickova moralne policije na Zoni je za mene vrlo jasan indikator da se ide prema naprijed i da je vrijeme da se to opet sjebe zarad nečijeg ega i sitnog interesa
  • Guinness
    2k
    mi se zamaramo ovakvim pizdarijamaBosna86

    meni osobno nije pizdarija što netko igra za Dinamo i navija za zvezdu, hajduk a treći jebe mater navijačima i veliča najvećeg kriminalca u povijesti kluba

    ali očito dok imamo rezultata, dres natopljen znojem i nema nedavnih izjava u medijima za koga navija je sve ok?

    Diže se drama oko istog već 3 dana, a za šta, za stojanovića kojem je brže bolje izkazana podrška na društvenim mrežama?
    to što su zastave navijača vašeg kluba skinute nakon par minuta ,a nekima nije dopušteno ni da se unesu ništa? ali doslovno ni riječi ??
  • Građanski1911
    329
    Meni je stvarno nejasno da se toliko "histerizira" i "dramatizira" zbog jednog vraćenog dresa i tako već danima. Moje viđenje je da je dečko Zvezdaš i to je njegovo osobno pravo, ali je isto tako osobno pravo navijača (POJEDINCA) koji je dobio njegov dres vratiti mu ga.

    Nitko ga nije vrijeđao zbog njegove navijačke pripadnosti, pa mi je još nejasnije zašto se napada grupa BBB ako pojedinac nije htio primiti njegov dres.

    Meni je više za raspravu, treba li Dinamu igrač koji se u razmaku od par mjeseci rasplakao zbog komentara jednog novinara i zbog vraćenog mu dresa. On da igra u Premiershipu bi se davno objesio...

    A Dilaveru osobno dajem još jedan minus:

    Nije bilo razmišljanja hoću-neću, prihvatio sam odmah doći, ha ha. Idućih dana vidjet ću se s Mamićem na kavi. Toliko sam zahvalan tom čovjeku i on je dosta učinio za nogomet i hrvatsku reprezentaciju, toliko je sposoban čovjek da zaslužuje poštovanje", kaže Dilaver.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Bože, uvijek opravdanja
  • marcio amoroso
    33.5k
    to što su zastave navijača vašeg kluba skinute nakon par minuta ,a nekima nije dopušteno ni da se unesu ništa? ali doslovno ni riječi ??bk5b

    Eto vidiš da ima riječi. Piši. Nitko ti ne brani.
    Isto tako slobodno otvori fejs, instagram ili šta ja znam šta i daji podršku kome hoćeš.
  • Bosna86
    11.6k
    očito dok imamo rezultata, dres natopljen znojem i nema nedavnih izjava u medijima za koga navija je sve ok?bk5b

    Mislim da je odgovor logičan

    A sto se drugog dijela tiče, ja apsolutno nigdje nisam vidio da je netko zabranio da se piše o tome. Imaš svu slobodu i ti i ja i bilo tko da se oglasi po pitanju toga.

    Kolega Marcio je lijepo detektirao problem koji se sada tiho nazire, a koji će tek u budućnosti buknuti.. Gospodin Busic je lijepo rekao da tek kad budemo imali svoju državu, vidjeti ćemo kako Hrvati kradu...
    Sve me strah ovoga kada dobijemo klub i počnemo biti veći moralisti od pape
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Radije pisem na dijelu za BBB buduci da se ovo tice grupe ali neka. Cijelu ovu situaciju treba staviti u realne okvire, nekakve teorije zavjere su nepotrebne jer unutar grupe se ne dogadja nista spektakularno.
    Cak bi rekao da ovakve stvari pridonose jacanju zajednistva i razumijevanju dugorocno.
    Naravno da ljudi koji imaju malo umjerenije poglede na sve to gledaju iz drugacije perspektive.

    To sto se sa 18 godina covjek deklarirao kao simpatizer Zvezde ne mijenja na stvari, svi ovdje navijaju za isti klub kao i kada su imali 18 i 8 godina... ali drama je nepotrebna jer se stvar rijesava i odnos na relaciji sjever-igraci vjerojatno nije nikad bio bolji, barem ne u zadnjih desetak godina.
    Oni znaju gdje im je mjesto, a s druge strane tribina drzi distancu na nivou na kojem treba bit.

    Nece ovo narusit odnose unutar tribine niti ce utjecat na to da taj odnos sjever-igraci ostane tu gdje je.
    I problemi izmedju igraca i tribine ce biti rijeseni izravno i onako kako treba, a ne javno, kao sto su se rjesavali u zadnje vrijeme na taj nacin.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.