• emilperska
    11k
    Jedno nepopularno:

    Ako ostane Baturina, a dođe Pjaca i još jedno desno krilo (Šotiček očito ili netko treći), ja bi Stojkovića polusezonu stavio na posudbu.. Zvuči nepopularno, ali dečko se prvih 6 mj neće naigrat, a posudba gdje bi dobio nekih 15-20 nastupa do Božića bez presinga bi mu mogla do kraja revitalizirati karijeru.
    Lijeva krila: Pjaca, Hoxha, AMC: Baturina, Bulat(?), Ademi + više njih to pokriva, Desna krila: Šotiček, Špikić
  • Keyser Soze
    14.8k
    Zato se nadam da Milanović, Čavlina i Filipović uopće ne ulaze u kvotu tih 6 igrača.
  • Mlađi referent
    13.5k
    Pitao sam Hodobu za Torrentea

    Nije dobra stvar kad ga on nije baš zapazio :lol:, ali dodao je da od Španjolca iz LaLige svakako očekuje da za Dinamo bude koristan, stoper ljevak koji se osjeća dobro s loptom u nogama.
  • Papastrumf
    17.6k

    Stojkovic ce biti jedan od najvaznijih igraca ove sezone, kakva te posudba spopala!?
  • Noel
    13.3k
    Blago nama ak se struka uzda da će nam igrač koji mjesecima nije igrao i oporavljao se od teške ozljede bit jedan od najvažnijih igrača ove sezone.. Za njega je pitanje jel uopće spreman igrat ozbiljan nogomet nakon takve ozljede a on bi trebao bit jedna od važnijih uzdanica za napad na Ligu Prvaka..
  • Olmic
    5.1k
    ademi mora bit zadnja opcija u vezi. Gotov je on s nogometom
  • emilperska
    11k


    1. Osjetim neku ljutnju
    2. Nadam se da si u pravu
    3. Rekao sam nepopularno mišljenje..
    4. On je još uvijek "dijete" koje je pretrpilo najveću ozljedu u nogometu i kojem trebaju lakše minute od onih u Dinamu..

    Ako dođe Pjaca koji će minute dijelit s Hoxhom, a ostane Baturina što svi želimo. Stojkoviću je sužen prostor poprilično, osim ako neće odjednom postati desno krilo nakon ozljede
  • Haza
    10k
    Posuditi Bulata prvi dan prijelaznog roka džabe prijatelju Leki, kojem si bio pomoćni trener u Kini, je nešto za što se koriste grube riječi. Rađe bi za mjesec dana prodao Bulata za 2 milje eura, nego ga išao posuditi klubu koji je prije tjedan dana od Fife tek dobio dozvolu za transfere jer je u brutalnim gubicima.
    Mariću, ovo je sramotan transfer. Nakon posudbe nam se vraća Bulat u tko zna kojem stanju, i lako moguće bez ikakve vrijednosti. Mogu prožvakati da damo džabe Šutala, ali ovo ne.
    Koliko znam Šutalo ima progresivan ugovor, svake godine mu raste plaća za 100 tis eura. Ove sezone bi imao nešto manje od 800 tis eura neto.
  • Captain America
    20.4k
    postati desno krilo nakon ozljedeemilperska

    Igro je to nekoliko puta u Loxi.
  • Olmic
    5.1k
    slazem se prvi ogroman minus..
  • cibona
    5.8k
    Je li ovo sigurno istina? Ako je, onda je ovo velika sramota i treba reagirati.
  • mlinchica
    3.4k
    Imaš ti kakvu pozitivnu insajdersku ili ti samo javljaju ove “loše”?
  • Jurki
    18.4k
    Belgijanci su objavili da ide sutra na lijecnicki i da je posudba + opcija kupnje.
  • emilperska
    11k
    Ne znam jeste nerealni vi koji mislite da će jedan mladi igrač (istina talent) s nepunih 21 godinu nakon puknuća križnih biti ključan igrač Dinama u LP ili ja koji mislim da tog istina (top) talenta treba postepeno uvodit i omogućit mu vraćanje karijere u neki ritam s 21 godinom tek..

    Ako ćemo ganjati ozbiljan europski rezultat, njemu će biti jako teško do minutaže u prvih 6 mj.

    Nadajmo se najboljem..
  • Omake
    10.5k
    Mundo Deportivo piše da je Man City agresivan po pitanju Olma i da ga pokušava potpisati do kraja tjedna.
    Da je barem ovaj put istina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.